Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Haberler » Güncel » Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Haber

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

Edirne'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.


Edirne'de siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:


Adalet ve Kalkınma Partisi


Edirne: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı)


Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı)


Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)


İpsala: Mehmet Kerman


İpsala (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı)


İpsala () Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı)


Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı)


Keşan (Beyendik): Ferat Gülver (Cumhur İttifakı)


Keşan (Yenimuhacir) : Mustafa Türker (Cumhur İttifakı)


Lalapaşa: İsmail Arslan


Meriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı)


Meriç (Küplü): Salih Derin


Meriç (Subaşı): Hasan Çetinkaya (Cumhur İttifakı)


Uzunköprü: Azbiye Aktaş


Uzunköprü (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı)


Cumhuriyet Halk Partisi


Edirne: Recep Gürkan (Millet İttifakı)


Enez: Özkan Günenç


Havsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı)


İpsala (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı)


İpsala(Yenikarpuzlu): Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı)


Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı)


Keşan (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı)


Keşan (Yenimuhacir): Recep Ordu (Millet İttifakı)


Meriç: Erol Dübek


Meriç (Küplü) Gökmen Altay


Süloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı)


Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı)


Halkların Demokrasi Partisi


Edirne: Menderes Erol


Keşan: Abdullah Kaya


Milliyetçi Hareket Partisi


İpsala : Emin Başaran


Uzunköprü: Şahin Şengül


Lalapaşa: Ali Osman Uzman


Süloğlu : İsmet Balin (Cumhur İttifakı)


Meriç (Küplü) : Ali Tükel


İYİ Parti


Enez: Mustafa Sünnetçi


İpsala: Abdullah Ünsal (Millet İttifakı)


Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı)


Meriç: Güven Çamur


Meriç (Subaşı): Bekir Kılıç (Millet İttifakı)


Meriç (Küplü): Raif Taşkın


Saadet Partisi


Edirne: Mansur İriş

Enez: Yasin Gündüz

Havsa: Kemal Durkaya

İpsala: Tahsin Yüzer

İpsala (Esetçe) Faruk Yalçınkaya

İpsala (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç

Keşan: Ahmet Köseler

Keşan (Beyendik) Zafet Yetim

Keşan (Yenimuhacir) İhsan Bulut

Lalapaşa: Adem Adalı

Meriç: Erol Parazil

Meriç (Küplü): Şükrü Tuncer

Meriç (Subaşı) Adem Kaner

Süloğlu: Nadir Konak

Uzunköprü: Enver Yazan

Uzunköprü (Kırcasalih) Sinan Ersin


Demokrat Parti


Edirne: Sibel Barshan


Meriç (Subaşı): Mustafa Çetin


Büyük Birlik Partisi


Edirne: Arif Köroğlu


Bağımsız Türkiye Partisi


Edirne: Hamdi Sedefçi


Vatan Partisi


Edirne: Cengiz Balcı

Kaynak: AA

Manşet

Haberler