Haberler

Xbox Game Pass'ten Şubat 2023'te 6 oyun ayrılıyor

Güncelleme:

Xbox Game Pass'e bir yandan her ay yeni oyular eklenirken diğer yandan ise bazı oyunlar ise kütüphaneden kaldırılıyor. Xbox Game Pass Topluluk Lideri Megan Spurr'un yaptığı paylaşımda 15 Şubat'ta Xbox Game Pass'ten ayrılacak oyunlar açıklandı.

Ayrılması planlanan oyunlardan biri, Mayıs 2023'te tamamen kapatılacak olan Xbox konsoluna özel bir oyun olan CrossfireX'tir. 15 Şubat'ta Game Pass'ten ayrılan diğer oyunlar arasında strateji oyunu Besiege ile Infernax, Recompile, Skul: The Hero yer alıyor. Slayer ve The Last Kids on Earth.

15 ŞUBAT'TA XBOX GAME PASS'TEN AYRILACAK OYUNLAR

  • Besiege (Bulut, Konsol ve PC)
  • CrossfireX (Bulut ve Konsol)
  • Infernax (Bulut, Konsol ve PC)
  • Recompile (Bulut, Konsol ve PC)
  • Skul: The Hero Slayer (Bulut, Konsol ve PC)
  • The Last Kids on Earth(Bulut, Konsol ve PC)

Her zamanki gibi, oynamaya devam etmek isteyenler için bir umut ışığı bulunuyor. Game Pass aboneleri kütüphanede bulunan oyunları yüzde 20 indirim ile satın alabilmektedir. Bu sayede oyunu oynamaya devam etmek isteyenler daha ucuza alabilmektedir.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız
Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

Mert Ayaydın kimdir? Mert Ayaydın kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Mert Ayaydın – Hadise arasında kaç yaş var? 2024 artık yıl mı? Artık yıl nedir? 29 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 29 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 29 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 29 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! LA Clippers LA Lakers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Denver Nuggets Sacramento NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 29 Şubat Basketbol NBA CANLI İZLE! 29 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray Luka Modric'i mi alacak? Modric geliyor mu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title