Haberler

Euro Truck Simulator 2'ye Türk dorse üreticisi TIRSAN geliyor

Güncelleme:

Popüler tır simülasyon oyunu geliştiricisi SCS Software, Euro Truck Simulator 2'ye Türkiye merkezli ticari kullanım için yüksek kaliteli römorkların lider üreticisi TIRSAN'ın dorselerini oyuna ekleyeceğini duyurdu.

Dijital video oyun dağıtımcısı Steam'de kullanıcıların kütüphanesinde olmazsa olmazları arasında yer alan Euro Truck Simulator 2'ye Türk dorse üreticisi TIRSAN'ın farklı dorselerinin önümüzdeki güncellemelerde oyuna ekleneceği bildirildi.

ETS 2'YE TIRSAN DORSELERİ GELİYOR

Euro Truck Simulator 2'nin geliştiricisi SCS Software'in Steam'de yayınladığı gönderi ile oyuna Türkiye'de 45 yıldır faaliyet gösteren römork üreticisi TIRSAN'ın dorselerinin ekleneceğini açıkladı.

Euro Truck Simulator 2'ye Türk dorse üreticisi TIRSAN geliyor

"Kısa bir süredir, ETS2'ye yeni içerik gelme olasılığını ima eden birkaç teaser görmüş olabilirsiniz. Bugün sizlerle paylaşmaktan ve bunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz…"sözlerine yer veren SCS Software, "TIRSAN, Türkiye merkezli ticari kullanım için yüksek kaliteli römorkların lider üreticisidir. Şirket 45 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve yenilikçi tasarımları, olağanüstü yapı kalitesi ve üstün müşteri hizmetleri ile güçlü bir itibar kazandı." dedi.

Euro Truck Simulator 2'ye Türk dorse üreticisi TIRSAN geliyor

SCS Software, açıklamasının devamında ise şu sözlere yer verdi:

"Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere semi-treyler pazarına en geniş ürün yelpazesini sunan TIRSAN, taşımacılıktan lojistike, inşaattan tarıma kadar birçok sektöre treyler üretmektedir. Ürünleri, dayanıklılıkları, verimlilikleri ve güvenlik özellikleriyle tanınmaktadır ve bu da onları işletmeler için tercih edilen bir seçenek ve Türkiye'de lider yapmaktadır."

Euro Truck Simulator 2'ye Türk dorse üreticisi TIRSAN geliyor

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator Türkiye Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title