Haberi Paylaş

Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu ne?

Gamegar Haberleri

Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu ne?

Popüler dijital video oyun dağıtımcısı Epic Games'in Aralık ayı boyunca 15 adet ücretsiz oyun dağıtacağını duyurmasının ardından hangi oyunları ücretsiz olarak vereceği merak edilen konular arasında yer aldı. Peki, Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu ne? Detayları haberimizde…

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyunlar veren Epic Games, yılbaşına özel 15 gün boyunca 15 ücretsiz oyun vereceğini duyurdu. Her gün saat 19.00'da ücretsiz oyun veren Epic Games'in 29 Aralık ücretsiz oyunu ne? İşte tahminlerimiz…

Epic Games'in her gün verdiği ücretsiz oyunların yılbaşı hediye paketinde detaylar bulunmaktadır ve aslında Epic Games, oyunları önceden tahmin etmenizi sağlamaktadır.

EPIC GAMES 29 ARALIK ÜCRETSİZ OYUNU

Epic Games'in 29 Aralık ücretsiz oyununun Perşembe günü saat 19.00'da açıklanacak. Geçtiğimiz günlerdeki oyunları sızdıran billbil-kun, "iyi bir seri olduğu ve bu şekilde sızdırılmayı hak etmediği için sızdırmayacağım" şeklinde açıklama yaptı. Ancak, bizim tahminlerimize göre Epic Games'in 29 Aralık'taki ücretsiz oyunu Dishonored 2 olacak.

EPIC GAMES 29 ARALIK ÜCRETSİZ OYUNU

  • Dishonored - Definitive Edition
  • Eximius: Seize the Frontline

Epic Games'in Aralık boyunca ücretsiz verdiği 15 oyunun tüm listesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Epic Games 29 Aralık ücretsiz oyunu ne?

Epic Games Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ülgen topcu:

29 Aralık 2022 gününde Epic Games Dishonored 1-2 oyununu verecek

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title