Elden Ring'de her gün yeni bir rekor kırılıyor! 12 dakikada oyunu bitirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Elden Ring'de her gün yeni bir rekor kırılıyor! 12 dakikada oyunu bitirdi

Haberler.com - Yakupcan Aydemir - Gamegar
 - Güncelleme:
Elden Ring'de her gün yeni bir rekor kırılıyor! 12 dakikada oyunu bitirdi

Elden Ring speedrun'lara yeni bir dünya rekoru eklendi. Daha önce bir saat ve 29 dakikada bitirilen Elden Ring'in tamamlanma süresi her geçen gün düşüyor. Mitchriz kullanıcı adlı yayıncı, Elden Ring'i 12 dakikada bitirmeyi başardı.

Zip veya mega zip adıyle bilinen taktik ile oyunda birçok yolu yürümenize gerek kalmadan sizi yüzlerce metre ileriye fırlatıyor ve bu sayede speedrun'ı erken bitirmek için size kolaylık sağlıyor.

ELDEN RING'İ 12 DAKİKADA BİTİRDİ

Mitchriz kullanıcı adlı yayıncının paylaştığı YouTube videosunda Zip tekniğini kullanarak Elden Ring'i tam tamına 12 dakika 33 saniyede bitirmeyi başararak dünya rekoru kırıyor. Uzun sıçramalar sonrası hartianın birçok kısmını pas geçerek ve belli başı bosslar ile kapışarak yeni Elden Ring rekorunu kırdı.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Mega Zip tekniği ile karakter kuzey sınırlarına fırlatılıyor ve karakteri düşen bir durumda bırakılır. Sihir, karakter yeterince uzağa düştüğünde gelir ve düşerken bir noktada Elden Beast ile dövüş sahnesi tetiklenir. Ancak, karakter çok uzakta olduğu için Elden Beast direkt olarak ölecektir. Yenildikten sonra ana menüye dönüp tekrardan oyuna girerek Elden Ring'in son sahnesine ulaşılıyor.

Zip ve Mega Zip teknikleri geliştirici ekip FromSoftware tarafından düzeltilene dek speedrun oyuncuları bunu deneyerek yeni rekorlar kırmaya devam edecek.

Yakupcan Aydemir
Gamegar Editörü Haberler.com - Gamegar

Elden Ring, Gamegar,, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title