Haberler

Call of Duty Modern Warfare 2'nin hikâyesi, erken erişime açılacak

Güncelleme:

Activision, Call of Duty'nin son oyunu Modern Warfare 2 lansmanı öncesi oyunu ön sipariş veren kullanıcılara hikayeyi erkenden oynayabilme şansı sunacak. Call of Duty Modern Warfare 2'nin erken erişimi 20 Ekim'de başlayacak.

Call of Duty'nin YouTube hesabında yayınlanan Campaign Early Access videosu ile oyunu ön sipariş veren kullanıcıların resmi lansmandan bir hafta öncesinde oyunun hikayesinin oynanabileceğini açıkladı.

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 ERKEN ERİŞİM TARİHİ

Activision, Call of Duty: Modern Warfare II için yeni bir ön sipariş bonusu duyurdu ve seri için türünün ilk örneği niteliğinde bir teklif oldu. Modern Warfare 2'yi dijital olarak ön sipariş veren herkes, 20 Ekim'den itibaren oyunun hikaye moduna "bir hafta öncesine kadar" erkenden erişebilecek. Oyun resmi olarak 28 Ekim'de piyasaya sürülüyor.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Activision, "Tanıdık kahramanlar geri dönüyor ve Görev Gücü 141 şimdiye kadarki en büyük tehdidiyle karşı karşıya kaldığında yeni müttefikler oluşuyor - derin, ancak bilinmeyen bağlantıları olan yeni hizalanmış bir tehdit" dedi. "Bu kampanya Avrupa, Asya ve Amerika'daki görevleri içeriyor ve sayısız seviyede inanılmaz bir deneyim olmaya hazırlanıyor: sualtı savaşıyla açık deniz kuşatmaları, düşman kalelerinin 30.000 feet yukarısından topyekün patlayıcı saldırılar ve hem açık görüşte hem de karanlığın örtüsü altında yüksek bahisli, düşük profilli gizli görevler."

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Call Of Duty Haberler

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Kulisleri hareketlendiren iddia: Asgari ücret temmuz ayında 21 bin 320 liraya çıkacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Bir bomba hizmet daha! Kaza tespit tutanakları artık e-Devlet'ten oluşturulacak

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi: Lüks aracın Gençlik ve Spor Bakanlığı'yla hiçbir ilgisi yok

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete bugün (23 Mayıs) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 23 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Ergin Ataman kimdir? Ergin Ataman kaç yaşında, nereli? Ergin Ataman hayatı ve biyografisi! LoL çöktü mü? 23 Mayıs LoL giriş ekranı neden açılmıyor? Vedat Zorba kimdir? Şehit Piyade Sözleşmeli Er Vedat Zorba nereli, memleketi neresi? Valorant Gece Pazarı ne zaman? Gece Pazarı başladı mı? 23 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 23 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 23 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 23 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 23 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 23 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

Çocuk istismarı şüphelisinin ölümünde 2 polis ve bekçiye hapis cezası

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title