Haberler

  Assassin's Creed Valhalla genişleme paketi çıkıyor!

  Güncelleme:

  Ubisoft firmasının geçtiğimiz sene çıkan oyunu konumundaki Assassin's Creed Valhalla adına geliştirilen paket bugün itibariyle oyunun yer aldığı platformlara geliyor.

  Assassin's Creed Valhalla oyununun hikaye odaklı olan ilk genişleme paketi durumundaki Wrath of the Druids, bütün platformlar üzerine geliyor.

  Ubisoft firmasının geçtiğimiz sene çıkan oyunu konumundaki Assassin's Creed Valhalla adına geliştirilen paket bugün itibariyle oyunun yer aldığı platformlara geliyor. Bizim de inceleme fırsatını bulabildiğimiz bu genişleme paketi üzerinde İrlanda'ya seyahat ediliyor. Orada antik Druid kültürü hakkındaki gizemleri birtakım yeni görev eşliğinde çözmeye çalışıyoruz. Ubisoft'un ek bir paket hakkında verdiği bilgiler bu yöndedir.

  oyunun yeni çıkan ek genişleme paketiyle beraber firma, oyunun birçok oyuncuya daha ulaşacağını savundu. Platformlara paketin gelmesiyle oyundaki kullanıcı sayısının zirve yapılacağı belirtiliyordu.

  Assassin's Creed Valhalla: Wrath of the Druids Çıkıyor

  Eivor'un yeni macerası, oyunculardan güzel ve büyüleyici İrlanda'ya yolculuğa çıkaran antik bir Druid kültürünü çözmelerini isteyecek. Antik druid kültürü konumundaki Danu'nın çocuklarının efsanevi gizemlerini de çözmelerini isteyecek. Oyuncular, İrlanda halk bilimi ve mitlerini yakından inceleyerek İrlanda krallarının ülkeyi tek bir noktada birleştirmesine yardım etmektedir. Göz kamaştırıcı alanlar ve perili ormanlarda mücadele edecekler.

  Kaynak: Playerbros / Gamegar

  Ubisoft Gamegar Haberler

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

  Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

  Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

  İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

  İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

  Bakmadan Geçme

  CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
  Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

  Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title