Franz Schubert Haberleri

Franz Schubert haber, Franz Schubert son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Franz Schubert 3.4.2020
Piyanist Gökhan Aybulus ENKA Sanat'ın sosyal medya konuğu oldu
Sanatçı ayrıca Franz Liszt'in transkripsiyonunu yaptığı bir Franz Schubert eseri ve Sergey Rahmaninov'un "Polichinelle, op.
Franz Schubert 4.2.2020
İDSO 7 Şubat'ta konser verecek
Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda Orkestra Şefi Lior Shambadal yönetiminde gerçekleştirilecek konserde, Johannes Brahms'ın "Keman Konçertosu" ve Franz Schubert'in "Senfoni No.
Franz Schubert 23.12.2019
Piyanist Zoran Imsirovic, Tekirdağ'da konser verdi
Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğin ikinci gününde piyanist Zoran Imsirovic, Franz Schubert ile Franz Liszt'in eserlerini icra etti.
Franz Schubert 17.10.2019
"Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler" konseri
Cem Haberstock, konserde Franz Schubert'in "Impromptu No.
Franz Schubert 30.9.2019
ENKA Müzik Buluşmaları yarın başlıyor
Buluşmalarda 19 Kasım'da sahne alacak Moskova Çaykovski Konservatuvarı Piyano Bölümü Profesörü Andrey Pisarev, Franz Schubert'in eserlerinden oluşan bir seçki sunacak.
Franz Schubert 9.8.2019
16. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali
Francesco Libetta festival sahnesinde ilk olarak Gioacchino Rossini'nin, "Un petit train de plaisir" başlıklı yapıtını seslendirdi. Bu eserin ardından geceye Franz Schubert'in bir eseriyle devam eden sanatçı, bestecinin "Phantasie in C "Wanderer" isimli eseriyle gecenin ilk yarısını sonlandırdı.
Franz Schubert 20.6.2019
Moskova Solistleri ve Yuri Bashmet konseri
"Moskova Solistleri ve Yuri Bashmet", Arnold Schoenberg'in "Verklärte Nacht", Pyotr Ilyich Tchaikovsky "Noktürn", Franz Schubert'in "Ölüm ve Genç Kız" eserlerini müzikseverlerin beğenisine sundu.
Franz Schubert 10.6.2019
Oyuncu Haktan Pak, son yolculuğuna uğurlandı
HAKTAN PAK KİMDİR? 6 Mayıs 1969 yılında İzmir'de dünyaya gelen Haktan Pak, İzmir Atatürk Lisesi'nde, orta öğretimini bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi/Viyana Franz Schubert Konservatuarı'nda lisans eğitimini tamamladı.
Franz Schubert 10.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
HAKTAN PAK KİMDİR? 6 Mayıs 1969 yılında İzmir'de dünyaya gelen Haktan Pak, İzmir Atatürk Lisesi'nde, ortaöğretimini bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi/Viyana Teknik Üniversitesi/Viyana Franz Schubert Konservatuarı'nda lisans eğitimini tamamladı.
Franz Schubert 4.2.2019
İdob Şubatta 3 Konser Verecek
Konserde, ünlü Alman bestecileri Robert Schumann, Franz Schubert ve Johannes Brahms'ın eserlerini, piyanist Evren Büyükburç Erol eşliğinde, Mezzosoprano Özay Günay ve Bariton Önay Günay seslendirecek.
Franz Schubert 9.12.2018
Fransız Piyanist Pierre Reach, Tekirdağ'da Konser Verdi
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörlük Salonu'ndaki etkinliğin dördüncü gününde, Fransız piyanist Pierre Reach konser verdi. Reach konserinde, Franz Schubert, Robert Schumann ve Frederic Chopin'den eserler ile kendi bestelerini icra etti.
Franz Schubert 1.5.2018
İdso 4 Mayıs'ta Konser Verecek
Marco Tezza yönetimindeki konserde, keman sanatçısı Remus Azoitei de sahne alacak. Konserde, Ludwig Van Beethoven'in "Keman Konçertosu" ile Franz Schubert'in "Bitmemiş Senfoni" eserleri yorumlanacak.
Franz Schubert 9.1.2018
Vitaly Pisarenko, İstanbul Resitalleri'nde Sahne Aldı
Müzik otoritelerince "Genç Liszt" olarak gösterilen sanatçı, sevdiği birçok besteci olduğunu dile getirerek, şunları aktardı: "Daha önce Franz Liszt Uluslararası Piyano Yarışması'nda ödül aldığım için çokça Liszt eseri çalışıyorum. ancak bugünlerde Franz Schubert, Sergei Prokofiev, Sergei Rachmaninov da çalıyorum.
Franz Schubert 25.12.2017
Odunpazarı'nda Oda Müziği Konserleri Başladı
Nemeth Quartet Konserine Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ile çok sayıda sanatsever katıldı. George Frideric Handel, Wolfgang Amadeus Mozart, Vaja (Vajha) Azarashvili, Franz Schubert, Oğuzhan Balcı, Zoltan Kodaly, Johannes Brahms, Astor Piazzolla, Kaptanzate Ali Rıza Bey, Hammamizade İsmail dede Efendi ve Kevser Hanım'ın eserlerini başarılı bir şekilde yorumlayan sanatçılar, konser sonrası büyük alkış aldılar.
Franz Schubert 4.11.2017
İdob Sanatçıları Serenatları Seslendirdi
Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleşen konserde, Joseph Haydn'ın "Fa Majör Yaylı Çalgılar Dörtlüsü", Franz Schubert'in Schwanengesand albümünden "Standchen", Pyotr İlyiç Çaykovski'nin "Don Juan'ın Serenadı", Gioacchino Rossini'nin "Sevil Berberi", Gaetano Donizetti'nin "Don Pasquale", Charles Gounod'nun "Faust", Francesco Paolo Tosti'nin "La Serenata", Wolfgang Amadeus Mozart'ın "Don Giovanni Operaları" ile Grand Partita adlı eserinden "Serenad" bölümü seslendirildi.
Franz Schubert 19.8.2017
14. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali
Konserin ilk bölümüne Franz Schubert'ten seslendirdiği, "Sonata in D major D 850" adlı eserle başlayan Ilya Itin, bu eserde yer alan I.
Franz Schubert: Müzik RotasıFranz Schubert 2.6.2017
Franz Schubert 2.5.2017
Çdso'dan Klasik Müzik Konseri
Konserin ikinci bölümünde ise Franz Schubert'in "Senfoni No.
Franz Schubert 13.4.2017
Quart.essence
Yer:  Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi / Küçük Salon Saat:  20.00 Solistler:    Önder Baloğlu          Keman Bianca Adamek        Keman Friedemann Hecker  Viyola Ghislain Portier        Viyolonsel Program:   Joaquin Turina           La Oración del Torero Claude Debussy         String Quartet in G minor, op. 10 Franz Schubert          Quartettsatz D703 Edvard Grieg String    Quartet No.
123
Şu an buradasınız: Franz Schubert Haberleri | Franz Schubert Kimdir - Haberler - Franz Schubert haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Franz Schubert kimdir, hayatı ve biyografisi. Piyanist Gökhan Aybulus ENKA Sanat'ın sosyal medya konuğu oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.4.2020 09:52:18. #1.15#
title