Forbes, 2019'un en çok kazanan ünlülerini açıkladı

Forbes, 2019'un en çok kazanan ünlülerini açıkladı

Forbes'un verilerine göre, 29 yaşındaki Taylor Swift son bir yılda 185 milyon dolar kazandı. Swift'in "Reputation" albümüyle yaptığı dünya turunun, topladığı 226,1 milyon dolar ile en çok para kazanan tur olarak ABD tarihine geçtiği kaydedildi.

Forbes dergisinin en çok kazanan 100 ünlü listesinin zirvesine ABD'li ünlü sanatçı Taylor Swift yerleşti.

2018'İNDE EN ÇOK KAZANANI OLMUŞTU

İlk haftasında 2 milyondan fazla satan Reputation albümü daha önce Swift'e, Forbes'un 2018'in en çok kazanan kadın şarkıcılar listesinde ikinci sıra almasına yardımcı olmuştu. 2019'un en çok kazanan ikinci ünlüsü ABD'li top model ve Kylie Cosmetics kozmetik şirketinin sahibi Kylie Jenner oldu. Jenner'in son bir yılda 170 milyon dolar kazandığı ifade edildi. Üçüncü sıra, 150 milyon dolar ile Kanye West'in oldu.

EN ÇOK KAZANAN FUTBOLCU LİONEL MESSİ

127 milyon dolar kazanan İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Barcelona'da forma giyen Arjantinli yıldız Lionel Messi ve 110 milyon dolar kazanan İngiliz sanatçı Edward Christopher Sheeran da ilk 5'e girmeyi başardı. Listede 100 kişiden 38'inin müzik dünyası temsilcisi olduğu dikkat çekerken sporcu sayısının 34 olduğu kaydedildi.

YORUMLAR (3)

  • SOSYALİST İMAM:
    Kazanın bakalım yakın bir zamanda bütün servetinize el koyup Dünyada ne kadar yoksul varsa dağıtacaz. Eşit, Adil düzeni kuracağız .
  • SOSYALİZM RUH HASTALIĞIDIR:
    Başkasının başarısını kıskanmanın adını sosyalistlik koymuşsunuz. Bir doktorla bir garson aynı maaşı alabilir mi ? Mantıklı mı ? He her ikisi de insani yaşasınlar diyebilirsin ama bunun çözümü zenginden alıp fakire vermek değildir. Bunu iddia edenin de beyni zerre kadar çalışmıyor demektir. Kübayı, venezüellayı örnek vermek gibi bir ahmaklık yapmayın çünkü orada alınan maaşlarla insani yaşayamıyorsun. Bizim toplumumuz gerçekten mal. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.