Son dakika: 12 yaşındaki kızı istismar ettiği iddia edilen sözleşmeli memurun işine son verildi
Haberler » 3. Sayfa » Son dakika: 12 yaşındaki kızı istismar ettiği iddia edilen sözleşmeli memurun işine son verildi - Haberler

Son dakika: 12 yaşındaki kızı istismar ettiği iddia edilen sözleşmeli memurun işine son verildi

Son dakika: İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul'un Esenyurt ilçesindeki bir ilkokulda kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtan ve Suriyeli 12 yaşındaki bir kız öğrenciye istismarda bulunduğu iddia edilen sözleşmeli memurun işine son verdi.

Son dakika: 12 yaşındaki kızı istismar ettiği iddia edilen sözleşmeli memurun işine son verildi

İl , İstanbul'un ilçesindeki bir ilkokulda kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtan ve Suriyeli 12 yaşındaki bir kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen sözleşmeli memur İsmail S'nin işine son verdi. Şahsın okulda istihdamına ilişkin olarak da idari soruşturma başlatıldı.

Olay 7 Şubat Cuma günü meydana geldi. 12 yaşındaki kızın annesi, çocuğunun şikayeti üzerine Esenyurt Çocuk Büro Amirliği'ne gitti. Suriyeli küçük kızın ifade tutanağında mide bulandıran olayın detayları yer aldı.

"YAŞADIKLARIMI ANNEME ANLATTIM"

Küçük kızın ifadesine göre sözleşmeli memur kendisini müdür yardımcısı olarak tanıtarak mağdureyi okulun deposuna çağırdı. İçeride 10 dakika kadar kaldılar, ardından sözleşmeli memur küçük kıza 5 TL para verdi. Küçük kız, "Parayı çöpe attım. Ardından yaşadıklarımı bir öğretmenime anlatmak istedim ancak dinlemedi. Ben de olanları anneme anlattım, annem beni doktora götürdü" dedi.

BABASI OLMADIĞI İÇİN HEDEF SEÇMİŞ

12 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen adamın, çocuğun babasının ailesini birlikte yaşamadığını öğrenerek kendisine hedef seçtiği belirtildi.

Kaynak: DHA
HABER YORUMLARI (81)

 • BİRİ:
  hiç anlayamıyorum 12 yaşında bir çocuğa nasıl nefsiniz uyanır allah cezanızı versin tez zamanda
 • CANER:
  Suriyeli olsun olmasın ınsanlık dışı bir hareket yapmış bu kişi ömür boyu hapis alması gerekir
 • HUKUKÇU / MELÎKE:
  Namussuz alçak ! Bu kirli karakteriyle birde önemli hir kurumda memurluk yapmış. Şu ana kadar ne kadar çocuğu ve bayanı taciz ettiği derinlemesine araştırılıp ortaya çıkartılsın.
 • ASESUA:
  suriyeli olduğu için önemli değildir şimdi. Tam tersi olsaydı kıyamet kopar herkes komşusunu bu konu üzerinden suçlar tüm suriyeliler suçlu olurdu. Ama şimdi bir türk suçlu. neyse bizden bir cacık olmaz.
 • KAĞAN TİGİN OĞUZ:
  Aynen katılıyorum, sosyal medyadaki ajanlar Türk halkını kışkırtmak için suriyeli biri suç işlemişmi diye akşama kadar kayıtları kontrol ediyorlar ve amerika merkezden servis ediyorlar ama suriyeli kardeşimiz mağdur olunca tık yok.
 • PAŞALI:
  arkadaşım o bir çocuk Suriyeli veya başka bi yerli olmasına gerek yok.
 • CEVAP:
  Sizin mantığınızdan hareket edecek olursak '' gelmeseydi başına böyle bir şey gelmeyecekti '' taciz eden kişiyi. Suriyeliliere karşı tavrım her zaman aynıdır. Asesua
Tüm 81 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler