Final Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da Gösterilecek - Haberler
Haberi Paylaş

Final Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da Gösterilecek

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Final Filmi 'Hababam Sınıfı Askerde' Aliağa'da Gösterilecek

İzmir’in Aliağa ilçesinde yaklaşık 2 haftadır devam eden ‘Ücretsiz Sinema Günleri’nin finali ‘Hababam Sınıfı Askerde’ adlı komedi filmi ile yapılacak.

İzmir'in Aliağa ilçesinde yaklaşık 2 haftadır devam eden 'Ücretsiz Sinema Günleri'nin finali 'Hababam Sınıfı Askerde' adlı komedi filmi ile yapılacak.

Şimdiye kadar Kabadayı, Av Mevsimi, Çanakkale 1915, Anadolu Kartalları ve Cehennem Melekleri 3 gibi beyaz perdeden seçme filmleri sinemaseverler ile buluşturan Aliağa Belediyesi, Türk Sineması'nın klasiklerinden 'Hababam Sınıfı'nın günümüze uyarlanan versiyonunu 2 Ağustos Pazar günü saat 21: 30'da Aliağa Belediyesi Açıkhava Tiyatrosu'nda ilçedeki vatandaşlar ile buluşturacak.

Çekimleri Genel Kurmay Başkanlığı'nın izni ve desteği ile İstanbul Kartal'da bulunan 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı'nda gerçekleştirilen filmin güçlü oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Erbil, Hülya Avşar, Halit Akçatepe, Memet Ali Alabora, Şafak Sezer, Cengiz Küçükayvaz, Peker Açıkalın, Melih Ekener, Ceyhun Yılmaz, Zihni Göktay, Volkan Severcan ve Kerem Alışık gibi Türk Sinemasının sevilen oyuncuları yer alıyor. - İZMİR

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title