FİKRET ŞAHİN HABERLERİ

Fikret Şahin haber, Fikret Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fikret Şahin

Fikret Şahin

Doğum Yeri Sivas / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968 -

Fikret Şahin Kimdir ?

Dr.Fikret Şahin, 1968 yılında Sivas’ta doğdu. Babasının görevi nedeni ile Ege Bölge’sindeki farklı illerde eğitim hayatını sürdürdü. 1984 yılında Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde girdiği üniversite sınavında Tıp Fakültesini kazanarak, 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanlığını tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fikret Şahin 5.7.2020
Başbağlar'da katledilen 33 sivil törenle anıldı
Törene, katliamda hayatını kaybedenlerin yakınlarının yanı sıra, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Kemaliye Kaymakamı Murat Atıcı, İliç Kaymakamı Hicabi Aytemür, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Altıntaş, Erzincan Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Genel Meclisi Başkanı Bekir Yıldız, Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, Cemevi Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner ile siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının yöneticileri katıldı.
Fikret Şahin 30.6.2020
CHP'li Şahin, Balıkesir Devlet Hastanesinin tekrar "güçlü" hale getirilmesini istedi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Balıkesir halkının şehirdeki devlet hastanesini eskisi gibi güçlü bir hastane olarak görmek isteğini belirterek, Sağlık Bakanlığından gerekli adımların atılmasını talep etti.
Fikret Şahin 23.6.2020
CHP'li Şahin'den ameliyata alınacak hastalara Kovid-19 testi yapılmadığı iddiası
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, 1 Haziran'dan itibaren hastanelerde normal çalışma programına geçilmesiyle cerrahi işlemlerden önce yapılan yeni tip koranavirüs (Kovid-19) testinin artık uygulanmadığını söyledi.
Fikret Şahin 16.6.2020
CHP'li Şahin, şehir hastanelerinin zarara neden olduğunu savundu
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerinin zarara neden olduğunu savunarak bu hastanelerin kamulaştırılması çağrısında bulundu.
Fikret Şahin 9.6.2020
CHP'li Şahin, Meclis çalışmalarını eleştirdi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Meclis'in uzun bir aradan sonra çarşı ve mahalle bekçileriyle ilgili kanun teklifi görüşmeleriyle çalışmaya başlamasını eleştirerek, "Salgın sürecinde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının durumu ve koronavirüsün meslek hastalığı sayılması için bir...
Fikret Şahin 4.6.2020
Mersin'de bir kişinin domuz avında kazara öldürülmesine tutuklama
Kurtçukuru Mahallesi'nde, domuz avında Fikret Şahin'in kazara öldürülmesiyle ilgili S.
Fikret Şahin 3.6.2020
Mersin'de domuz avında kazara vurulduğu iddia edilen kişi öldü
İddiaya göre, Kurtçukuru Mahallesi'ndeki buğday tarlasına gelen domuzları uzaklaştırmak amacıyla S.Ç, arkadaşı Fikret Şahin ile ava çıktı.
Fikret Şahin: Domuz avında arkadaşını vurduFikret Şahin 3.6.2020
Fikret Şahin 8.5.2020
AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey'den şehir hastaneleri açıklaması
AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, şehir hastaneleriyle ilgili iddialarda bulunan CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin'i karalama yapmakla, yalan üzerinden siyaset üretmekle suçladı.
Fikret Şahin 7.5.2020
CHP'li Şahin: "Kovid-19 salgını gerekçe gösterilerek şehir hastaneleri kamulaştırılabilir"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid,19) salgınının şehir hastanelerinin kamulaştırılması için mücbir sebep olduğunu ifade ederek, "Kovid-19 salgını gerekçe gösterilerek şehir hastaneleri kamulaştırılabilir.
Fikret Şahin 28.4.2020
CHP'li Şahin: "Şehir hastanelerine karşı değiliz, soyguna ve yolsuzluğa karşıyız"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "CHP olarak şehir hastanelerine karşı değiliz, şehir hastaneleri üzerinden yapılan soyguna ve yolsuzluğa karşıyız. Vatandaşların vergilerinin haksız yere yandaşa aktarılmasına karşıyız." dedi.
Fikret Şahin 11.4.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, koronavirüse karşı tedbirler kapsamında alınan sokağa çıkma yasağının 14 güne uzatılmasını istedi.
Fikret Şahin 27.3.2020
CHP'li Şahin: "Sağlık hizmetleri ile sosyal hizmetler entegre yürütülmeli"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önlenmesi açısından, sağlık hizmetleri ile sosyal hizmetlerin entegre şekilde yürütülmesinin önem taşıdığını belirtti.
Fikret Şahin 12.3.2020
CHP'li Şahin: "14 Mart, tıbbiyelinin vatan işgaline karşı duruşudur"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "14 Mart, tıbbiyelinin vatan işgaline karşı duruşudur.
Fikret Şahin 11.3.2020
CHP'li Şahin: "Koronavirüsle topyekun mücadele etmeliyiz"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına siyasi açıdan yaklaşmanın mümkün olmadığını, bununla topyekun mücadele edilmesi gerektiğini belirtti.
Fikret Şahin 10.3.2020
CHP'li Şahin'den iktidara "kadın hakları" eleştirisi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, AK Parti iktidarları döneminde kadının sosyal hayattan ve çalışma hayatından uzaklaştırıldığını, Türkiye'nin kadın hakları konusunda geriye gittiğini iddia etti.
Fikret Şahin 27.2.2020
CHP'li Şahin: "Koronavirüsü şehir hastanelerinin bilimsel olmadığını gösterdi"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, koronavirüsünün, şehir hastanelerinin bilimsel bir yapıya sahip olmadığını gösterdiğini ileri sürdü.
Fikret Şahin 25.2.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AP Dış İlişkiler heyetini kabul etti
TBMM'deki görüşmede, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, CHP İstanbul Milletvekilleri Sibel Özdemir ve Özgür Karabat, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan da yer aldı.
Fikret Şahin 25.2.2020
CHP'li Fikret Şahin, Kızılay yöneticilerinin istifasını istedi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, AK Parti döneminde toplumun yardımlaşma ve merhamet duyusunun erozyona uğradığını savunarak güvenilirliğini kaybettiğini öne sürdüğü Türk Kızılayın yöneticilerinin istifasını istedi.
Fikret Şahin 20.2.2020
CHP'li Şahin: "Şehir hastanelerine kira ve hizmet bedeli ödemekten vazgeçin"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, bir şehir hastanesi için bir yılda ödenecek kira ve hizmet bedeliyle o hastanenin yapılabildiğini belirterek iktidara "Gelin şehir hastanelerine kira ve hizmet bedeli ödemekten vazgeçin.
Fikret Şahin 19.2.2020
CHP'li Şahin: "Türkiye'de aşı karşıtlığı son yıllarda giderek artmakta"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "Halk sağlığı için aşılar çok önemli olmasına rağmen Türkiye'de aşı karşıtlığı son yıllarda giderek artmakta ve gündeme gelmekte.
Fikret Şahin 13.2.2020
CHP'li Şahin: "Okullarda öğle yemeği ve içme suyu verilsin"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, tam gün eğitim veren okullarda öğrencilere öğle yemeği ve içme suyu verilmesi çağrısında bulundu.
Fikret Şahin 12.2.2020
CHP'li Şahin: "İktidarının izlediği sağlık politikaları, vatandaşın sağlığına zararlı"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, AK Parti iktidarının izlediği sağlık politikalarının, vatandaşın sağlığına zararlı olduğunu ileri sürerek, "Tıp literatüründe depresyon ve kansere sebep olacak faktörlerin arasında AK Parti iktidarının da sayılabileceğini söyleyebilirim." dedi.
Fikret Şahin 6.2.2020
Atatürk'ün Balıkesir'e gelişinin 97. yıl dönümü
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, bugünün Mustafa Kemal Atatürk'ün Balıkesir'e ilk ziyaretinin yıl dönümü olduğunu belirterek, "Atatürk, ziyareti sırasında okuduğu Balıkesir Hutbesi ile Türk milletinin ve ordusunun dimdik ayakta olduğu mesajını tüm dünyaya duyurmuştur.
Fikret Şahin 30.1.2020
CHP Parti Okulu'nun 41. Gençlik Kampı tamamlandı
Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın ve Fikret Şahin ile Parti İçi Eğitim Sorumlusu ve 26.
Fikret Şahin 30.1.2020
CHP'li Şahin'den, sağlıkta katılım payının kaldırılmasını öngören teklif
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, sağlık hizmetlerinden katılım payı alınmaması için hazırladığı kanun teklifini, TBMM Başkanlığına sunduğunu söyledi.
Fikret Şahin 29.1.2020
CHP'li Şahin: "Türkiye'de ilaç güvenliği tartışmalı hale geldi"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Türkiye'de ilaç güvenliğinin tartışmalı hale geldiğini öne sürerek, "Hastalarımız yanlış ilaç dayatması sebebiyle hem sakat kalmakta hem de yaşamlarını kaybetmektedir.
Fikret Şahin: CHP Karesi'de kongre heyecanıFikret Şahin 4.1.2020
Fikret Şahin 19.12.2019
CHP'li Şahin'den şehir hastaneleri eleştirisi Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerine ilişkin, "Halkımızın iyi bir sağlık hizmeti almasından memnun oluruz.
Fikret Şahin 14.12.2019
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin'den "şehir hastaneleri" açıklaması Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, hizmette olan 10 şehir hastanesinin bütçesinin Sağlık Bakanlığı bütçesinin yüzde 17'sini oluşturduğunu belirterek, "Diğer şehir hastanelerinin hizmete girmesiyle bakanlığın bütçesi buralara gidecektir.
Fikret Şahin 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
"Muhtemelen son bütçeniz" CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Türkiye'nin her tarafında çevre felaketleriyle ilgili imdat seslerinin yükseldiğini, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının maden ruhsatlarıyla doğaya, ağaca karşı bir tutum sergilediğini öne sürdü.
Fikret Şahin 29.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Altay, Türkiye-AB Karma Parlamento komisyonu Eş başkanı Sergei Lagodinsky ile...
Altay, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Sergei Lagodinsky ve beraberindeki heyet ile CHP Grup Yönetim Salonu'nda görüştü. Altay'a CHP İstanbul milletvekili Sibel Özdemir ve Balıkesir milletvekili Fikret Şahin de eşlik etti.
Fikret Şahin 28.11.2019
CHP Balıkesir Milletvekili Şahin Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, iktidarın gözünde çevre ve tabiat güzelliğinin hiçbir öneminin bulunmadığını savunarak, "Tamamen ranta dayalı bir yönetim tarzı sergileniyor.
Fikret Şahin 27.11.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerinin, "yandaşa kaynak aktarma ve gelecek nesillerin kullanacağı sağlık bütçesinin üzerine ipotek koyma projesi" olduğunu savundu.
Fikret Şahin 27.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin hiçbir iktidar milletvekilinin şehir hastaneleri sözleşmelerinden haberdar olmadığını iddia etti.
Fikret Şahin 21.11.2019
CHP'li Şahin'den şehir hastanelerinin kamuya devredilmesi talebi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerinin yeniden milletin hastanesi olması yönünde kanun teklifi sunduklarını ifade ederek, "Artık devletin bu hastaneleri kamulaştırması lazım. Gelecek nesillerin bütçe hakkını kullanıyoruz.
Fikret Şahin 12.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Sayıştayın Sağlık Bakanlığı ile ilgili bulgularının 19 tanesinin şehir hastanelerini kapsadığını söyledi.
Fikret Şahin 11.11.2019
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin Açıklaması
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez'in verdiği cevaba göre, Kaz Dağları bölgesinde 115 maden arama ruhsatı verildi.
Fikret Şahin 8.11.2019
Sapanca'da hayvanların kafeste tutulduğu iddiası
SAKARYA'nın Sapanca ilçesindeki restoranın bahçesinde, hayvanların kafeste tutulduğu görüntüler, sosyal medyada tepkilere neden oldu. İşletme sahibi Fikret Şahin, sıpa, hindi, kedi, köpek, keçi ve tavus kuşunun gündüz serbest dolaştığını, sadece geceleri başıboş hayvanlara karşı kafeste tutulduğunu öne sürdü.
Şu an buradasınız: Fikret Şahin Haberleri | Fikret Şahin Kimdir - Haberler - Fikret Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fikret Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbağlar'da katledilen 33 sivil törenle anıldı (3).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 10:17:19. #1.14#
title