FİKRET ŞAHİN HABERLERİ

Fikret Şahin haber, Fikret Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fikret Şahin

Fikret Şahin

Doğum Yeri Sivas / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968

Fikret Şahin Kimdir ?

Dr.Fikret Şahin, 1968 yılında Sivas’ta doğdu. Babasının görevi nedeni ile Ege Bölge’sindeki farklı illerde eğitim hayatını sürdürdü. 1984 yılında Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde girdiği üniversite sınavında Tıp Fakültesini kazanarak, 1990 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1995 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanlığını tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fikret Şahin - Dün
Son dakika politika: CHP'li Şahin: "Isparta Şehir Hastanesinin önce temeli atılmış, sonra ihalesi yapılmış"
Son dakika haberler: CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Isparta Şehir Hastanesinin önce temelinin atıldığını, daha sonra ihalesinin yapıldığını öne sürdü.
Fikret Şahin - 13.10.2021
CHP'li Şahin, iktidarın yurt sorununu çözmek istemediğini iddia etti
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, iktidarın yurt sorununu çözmek istemediğini ileri sürdü.
Fikret Şahin - 12.10.2021
Balıkesir Gençlik Meclisi Başkanı Kerim Gülgönül
Gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin de, Balıkesir Kent Konseyi'nin, gençlerle ilgili yaptığı çalışmaları başarılı bulduğunu dile getirdi.
Fikret Şahin - 06.09.2021
CHP'li Şahin: "Türkiye'de 1,2 milyon öğretmenden 300 bininin aşısı yok"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Türkiye'de 1,2 milyon öğretmenden 300 bininin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının olmadığını savundu.
Fikret Şahin - 17.07.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerini, "modası geçmiş bir yatırım modeli", "bir hortumlama sistemi" olduğunu öne sürerek, "Sağlığı yabancılara teslim etmişsiniz, sömürüyorlar.
Fikret Şahin - 30.06.2021
TBMM Genel Kurulu'nda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin gündeme ilişkin önerileri kabul edilmedi
Genel Kurulda, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir AB Uyum Komisyonu, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyeliğine seçildi.
Fikret Şahin - 28.06.2021
CHP'li Şahin, şehir hastaneleri yapılanmasının anayasaya aykırı olduğunu öne sürdü
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, sağlık hizmetlerinin şehir hastaneleriyle ticari bir alana dönüştürüldüğünü iddia ederek, şehir hastaneleri yapılanmasının anayasaya aykırı olduğunu savundu.
Fikret Şahin - 07.06.2021
CHP Balıkesir Milletvekili Şahin, çiftçilerin kredi borçlarının ertelenmesini istedi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, çiftçilerin ve hayvancılık yapan üreticilerin kredi borçlarının ertelenmesini talep etti.
Fikret Şahin - 13.05.2021
Balıkesir Valisi Hasan Şıldak görev başındaki polis, jandarma ve sağlık personeliyle bayramlaştı
Vali Şıldak'a ziyaretlerinde AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey, Belgin Uygur, Pakize Mutlu Aydemir, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tarık Hekimoğlu ve daire müdürleri eşlik etti.
Fikret Şahin - 19.04.2021
CHP'li Şahin: "Bir an önce sağlık çalışanlarının çocukları ve eşleri aşılanmalıdır"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, sağlık çalışanlarının hastalık bulaştırma endişesiyle evlerine gitmeye çekindiğini belirterek, "Bir an önce sağlık çalışanlarının çocukları ve eşleri aşılanmalıdır.
Fikret Şahin - 12.04.2021
CHP'li Şahin: "Vatandaşın uymasını istedikleri kurallara iktidar sahipleri uymadı"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, salgın sürecinde vatandaşın uymasını istedikleri kurallara, iktidar sahiplerinin kendilerinin uymadığını öne sürdü.
Fikret Şahin - 05.04.2021
CHP'li Şahin, bazı emekli amirallerin açıklamasını doğal karşıladığını söyledi
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, emekli olmuş bazı amirallerin uzmanlık alanlarındaki düşüncesini açıklamasını doğal karşıladığını söyledi.
Fikret Şahin - 29.03.2021
CHP'li Şahin: "Andımız bir yemin metnidir, İstiklal Marşı ile karşılaştırılması uygun değildir"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Öğrenci Andı'nın bir yemin metni olduğunu ve İstiklal Marşı ile karşılaştırılmaması gerektiğini söyledi.
Fikret Şahin - 25.03.2021
Son dakika haberleri... CHP'li Fikret Şahin, şehir hastaneleri sözleşmelerinde revizyona gidilmesini istedi
Son dakika haber... CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, yeni tip koronavirüs salgınının, "mücbir sebep" kabul edilerek, şehir hastaneleri sözleşmelerinde revizyona gidilmesini talep etti.
Fikret Şahin - 18.02.2021
TSK personeline ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, bir ordunun muharebe gücünün yanında en önemli vazgeçilmez unsurlardan birinin, askeri tababet ve askeri tıbbiye sahipliği olduğunu belirtti.
Fikret Şahin - 10.02.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
"Atatürk'ü Balıkesir'de 50 bini aşkın insan karşıladı" CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "Mustafa Kemal Atatürk'ün Balıkesir Zağnoz Paşa Camii'nde hutbe okumasının yıl dönümüne" ilişkin gündem dışı konuşmasında, Balıkesir'in düşman işgalinden kurtulmasının ardından Atatürk'ün 7 kez bu şehri ziyaret ettiğini anlattı.
Fikret Şahin - 06.02.2021
Atatürk'ün Balıkesir'e ilk gelişlerinin 98'inci yıldönümü kutlandı
Vatandaşların coşkulu karşılamasının Atatürk'ü heyecanlandırdığını dile getiren Yılmaz, şöyle konuştu: "Kuva-yi Milliye şehri Balıkesir'in yiğit evlatlarına Atatürk tarafından önemli bir görev yüklenmiştir. Bu görev, Koca Seyit'in torunları Balıkesirlilerin Milli Mücadeleye verdikleri büyük desteğin cumhuriyet için de devamlılığının göstergesidir. Balıkesir Atatürk'ten miras kalan cumhuriyeti koruma görevi çerçevesinde yıllardır kahraman ve necip ordumuz başta olmak üzere devletin her kademesinde bürokrasisinden siyasete, yargıdan akademiye, iş dünyasından diplomasiye birçok vatansever evladını yetiştirmiş ve ülkesi için katma değer sağlamayı her şeyden önemli bulmuş ve her şeyden öncelikli tutmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başlattığı bu yolculukta cumhuriyetimizin 100. yılında büyük ve güçlü Türkiye'yi inşa etmek için tüm enerjimizi ortaya koyuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, bu toprakları bize vatan kılan şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum." Törene, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı ve CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Garnizon Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan'ın yanı sıra protokol üyeleri, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları ve temsilcileri katıldı.
Fikret Şahin - 06.02.2021
BANÜ'de 2015-2020 dönemi tanıtım ve değerlendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Erdek Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Gönen Kaymakamı Arslan Yurt, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, Balıkesir İl Jandarma Komutanı J.
Fikret Şahin - 25.12.2020
CHP'li Şahin: "Ulusal aşı bağımsızlığımızı kaybetmiş durumdayız"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "Ulusal aşı bağımsızlığımızı kaybetmiş durumdayız." dedi.
Fikret Şahin - 16.12.2020
Son dakika politika: CHP'li Şahin'den "şehir hastaneleri kamulaştırılsın" önerisi
Son dakika haber... CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, şehir hastanelerinin kamulaştırılarak devlet hastanesine dönüştürülmesini önerdi.
Fikret Şahin - 12.12.2020
Son dakika haber! TBMM Genel Kurulunda Sağlık, Çevre ve Şehircilik ile İçişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Şehir hastaneleri eleştirisi CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, iktidarın, Sağlıkta Dönüşüm Programı'yla en önemli adımı şehir hastaneleriyle attığını ve şirketlere vatandaşların aldığı sağlık hizmeti üzerinden "döviz bazında para kazanma imkanı sağladığını" söyledi.
Fikret Şahin - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin de Dışişleri Bakanlığının, Türkiye'nin dışarı açılan kapısı olduğunu, Türkiye'nin ise doğu ile batı kültürünün birleştiği noktada bulunduğunu, bu özelliği ile denge unsuru bir ülke olduğunu söyledi.
Fikret Şahin - 18.11.2020
Korgan ilçesine 30 milyon liralık elektrik altyapı yatırımı
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ) Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, TEİAŞ 10. Bölge Müdürü Fikret Şahin ile Büyükşehir Belediye BaşkanI Mehmet Hilmi Güler'i ziyaret etti.
Fikret Şahin - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, devletin vatandaşa örnek olmak için döviz cinsinden ödemelerini Türk lirasına çevirmesini istedi.
Fikret Şahin - 12.11.2020
Son dakika politika: 2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, Türkiye'nin bulunduğu coğrafyanın güçlü bir orduyu zorunlu kıldığını söyledi.
Fikret Şahin - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, bakanlığın bundan sonraki süreçte Kaz Dağları bölgesinde yeni bir maden ruhsatı vermemesini istedi.
Fikret Şahin - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, "Mustafa Kemal Atatürk'ün milletvekili olarak, bugün atamızın kurduğu Cumhuriyet'e sahip çıkmayı kendimize görev biliyor, her alanda daha güçlü, itibarlı ve müreffeh bir ülke olma yolunda onun izinde çalışıyoruz.
Fikret Şahin - 04.11.2020
CHP'li Şahin: "Üniversite hastaneleri iyi yönetilmiyor"
CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, üniversite hastanelerinin iyi yönetilmediğini öne sürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fikret Şahin Haberleri | Fikret Şahin Kimdir - Haberler - Fikret Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fikret Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika politika: CHP'li Şahin: Isparta Şehir Hastanesinin önce temeli atılmış, sonra
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 01:07:49. #1.15#

title