FEVZİ ÖZGÖKÇE HABERLERİ

FEVZİ ÖZGÖKÇE HABERLERİ

Fevzi Özgökçe haber, Fevzi Özgökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fevzi Özgökçe

Fevzi Özgökçe

Doğum Yeri Van / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1971 - ...

Fevzi Özgökçe Kimdir ?

Tuşba İlçe sınırlarında yer alan Kalecik Köyünde 1971 yılında doğdu. İlköğrenimini Van’da tamamladıktan sonra Orta ve Lise öğrenimini Kastamonu tamamladı. Yüksek öğrenimine 1989 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünde başladı ve 1993 yılında tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini 1995 yılında ve Doktora eğitimini 1999 yılında tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fevzi Özgökçe - 28.7.2020
YYÜ'de master planı hazırlık toplantısı
Öğrencilerin kampüs alanının daha yeşil olmasını ve sosyal alanların artırılmasını istediğini dile getiren Şevli, şöyle konuştu: "Türkiye'nin en güzel coğrafyasına sahip bir bölgedeyiz. Van Gölü'nün kıyısında kurulmuş bir üniversiteyiz. Yüzümüzü biraz daha göle dönmek istiyoruz. Farklı bir konsepti hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Osmanlı dönemindeki medreselerin önündeki avlu sistemini günümüzde Amerika ve Avrupa'nın bir çok ülkesi kullanıyor. Şikago Üniversitesini ziyaret ettiğimde binalara yeşil alanların içinden geçerek içeri girmiştik. Bu durum beni çok etkilemişti. Bizde ise tüm binaların etrafı otoparklarla çevrilmiş durumda. Binalara otoparkların içerisinden geçerek ulaşıyoruz. Oysaki bu alanların avlu ve yeşil alan olması gerekiyordu. Böyle bir çalışma yürütmeyi düşünüyoruz. Bu çalışma bütçe imkanına göre 10-20 yıl sürebilecek bir çalışmadır. Daha güzel, yaşanabilir, sürdürülebilir, yeşil ve çevre dostu bir kampüs alanı inşa etmeyi hedefliyoruz." YYÜ Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fevzi Özgökçe ve Bilkent Üniversitesi Şehir Planlamacı ve Peyzaj Mimarı Dr.
Fevzi Özgökçe - 2.2.2020
"2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü"
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, "2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü" dolayısıyla Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ)'de düzenlenen toplantıya katıldı. Üniversitenin senato salonunda düzen programa YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, İl Sağlık Müdürlüğü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, YYÜ Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fevzi Özgökçe, Doğa Koruma ve Milli Parklar 14 Bölge Müdürü Mustafa Şentürk ve YYÜ Yaban Hayvanları Koruma ve Rehabilitasyon Merkezi Prof.
Fevzi Özgökçe - 30.6.2019
Teröristlerce katledilen Ahi, vefatının ikinci yılında anıldı
Ahi'nin yakınlarının yanı sıra İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Naci Akkaş, Kaymakam Ferhat Vardar, AK Parti İlçe Başkanı Orhan Yıldırımçakar, eski Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve kurum amirlerinin katıldığı program, Aydın Ahi'nin mezarının ziyaret edilmesiyle sona erdi.
Fevzi Özgökçe - 12.4.2019
Tuşba'da Hdp'li Adayın Yerine Mazbata Alan AK Parti'li Göreve Başladı
YÜKSEK Seçim Kurulu (YSK), Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu görevinden uzaklaştırılan adaylara seçilse de mazbata verilmeyeceğini açıklamasının ardından, Van'n Tuşba ilçesinde HDP'li Belediye Başkan adayı Yılmaz Berkiye'nin yerine yarışı ikinci sırada tamamlayan AK Parti'li Salih Akman'a mazbata verildi. Van İl Seçim Kurulu'nda mazbatasını alan AK Parti'li Akman, belediyeye gelerek görevi eski Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe'den devraldı.
Fevzi Özgökçe - 29.3.2019
Tuşba'da "Fikirler Konuşuyor" Projesi
Kentteki bir kolejin konferans salonunda düzenlenen yarışmada Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, gençliğin gelecekte fikirlerini en iyi şekilde aktaracağını söyledi.
Fevzi Özgökçe - 28.3.2019
Yeni Doğan Bebeklerin İlk Hediyeleri Başkan Özgökçe'den
- Yeni doğan bebeklerin ilk hediyeleri Başkan Özgökçe'den VAN - Van'ın Tuşba Belediyesi, yeni doğan bebeklere ait ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlamak ve ailelerinin mutluluğuna ortak olmak amacıyla hayata geçirdiği "Hoş Geldin Bebek, Hoş Geldin Melek" projesini sürdürüyor. Tuşba'da bebeğini kucağına alan ailelerinin ilk hediyeleri belediyeden geliyor. Yaklaşık 4 yıl önce Tuşba Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Hoş Geldin Bebek, Hoş Geldin Melek' projesi kapsamında ilçeye bağlı mahallelerde yeni doğan bebekler ziyaret ediliyor. Proje çerçevesinde Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve beraberindekiler, bebek sahibi olan ailelere ihtiyaçları doğrultusunda hediyeler veriyor.
Fevzi Özgökçe - 19.3.2019
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Bu Kapının Açılmasıyla Esnafımızın İşleri Daha Fazla Canlanacak,...
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Bu kapının açılmasıyla esnafımızın işleri daha fazla canlanacak, daha fazla kazanç getirecektir" VAN - Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İran'daki yasakların kaldırılmasını istediklerini belirterek, "Bu yasak listesindeki tercihli ticaret listemizdeki 63 kalem için görüşmeler halindeyiz" dedi. Ticaret Bakanlığı tarafından DoubleTree by Hilton Hotel Van'da düzenlenen 'Esnaf Buluşması'na Bakan Pekcan'ın yanı sıra Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, AK Parti Van milletvekilleri Osman Nuri Gülaçar, İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, oda başkanları, kurum amirleri ve esnaflar katıldı.
Fevzi Özgökçe - 16.3.2019
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Kaynaklar Amacına Uygun Kullanıldı"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz: "Kaynaklar amacına uygun kullanıldı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz'dan cadde açılışı VAN - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Gerek kayyum belediyelerimiz, gerek seçilmiş belediyelerimiz doğu ve güneydoğuda gönderilen kaynakları amacına uygun kullandı" dedi. Çeşitli programlara katılmak üzere Van'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, kanaat önderleri ve iş adamları programının ardından Tuşba Belediyesi tarafından yenileme çalışması yapılan Bediüzzaman Caddesi'nin açılışına katıldı. Burada okunan saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Tuşba ilçesinin AK Parti belediyeciliğiyle tanışan bir ilçe olduğunu belirtti. Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, "Fevzi Özgökçe ve ekibinin gayretiyle son derece önemli hizmetler gerçekleştirildi.
Fevzi Özgökçe - 16.3.2019
Belediyelere Gönderdiğimiz Paralar Nerelere Gitti, Bu Bir Soru İşareti"
Yılmaz'a ziyaretlerinde AK Parti Van milletvekilleri İrfan Kartal ve Abdulahat Arvas ile AK Parti İl Başkanı Kayhan Türmenoğlu, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve AK Parti Tuşba Belediye Başkan adayı Salih Akman eşlik etti.
Fevzi Özgökçe - 15.2.2019
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: Hedef, 2023'e Kadar Tüm Atık Suları Arıtmak
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, çeşitli açılışlara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere öğlen saatlerinde Van'a geldi. Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe ve kurum müdürleri tarafından karşılanan Bakan Kurum, daha sonra helikopterle Erciş ilçesine geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fevzi Özgökçe Haberleri | Fevzi Özgökçe Kimdir - Haberler - Fevzi Özgökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fevzi Özgökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. YYÜ'de master planı hazırlık toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:22:20. #1.14#
title