Fenomen Büşra Nur Çalar'ın bebeğine yaptığı mevlid sosyal medyada olay oldu

Fenomen Büşra Nur Çalar'ın bebeğine yaptığı mevlid sosyal medyada olay oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

İşaret diliyle çektiği videolarla adını duyuran fenomen Büşra Nur Çalar'ın kızı için yaptığı bebek mevlidi aylar sonra sosyal medyada gündem oldu.

Yıllar önce çektiği işaret dili videolarıyla tanınan ve sonrasında yaptığı çeşitli paylaşımlarla adından söz ettiren fenomen Büşra Nur Çalar, aylar önce yaptığı bebek mevlidiyle Twitter'da trendler listesine girdi.

TEPKİ YAĞDI

Bir dönem doğacak bebeği için hazırladığı bebek odasıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni ve YouTuber Büşra Nur Çalar, bu sefer de daha önceden yaptığı mevlid ile gündeme geldi. Çalar'ın geçtiğimiz sene doğan kızına tek taş yüzük takıp bunu Instagram'da paylaşması da en çok paylaşım yapılarak eleştirilen bir diğer konu oldu.

BÜŞRA NUR ÇALAR KİMDİR?

Büşra Nur Çalar, 1994 yılında İzmir'de doğdu. 25 yaşındadır. İnstagram fenomeni ve girişimci olan Büşra Nur'un babası Sivas'lıdır. 2017 yılında Mavi Marmara gemisi şehitlerinden olan Uğur Söylemez'in oğlu Ahmet Emin Söylemez ile evlendi. Hem çektiği videolar hem işaret dili videolarıyla fenomen haline gelen Büşra Nur, Suriye, Ürdün ve Lübnan'da da yaşadı. Turizm Otel işletme mezunudur. Büşra Nur aynı zamanda Hint kınacısı olarak da tanınmaktadır. Sosyal medyada İzmir Henna adlı bir sayfa açmış ardından bu ismin patentini almıştır.

Fenomen Büşra Nur Çalar'ın bebeğine yaptığı mevlid sosyal medyada olay oldu
Haber Yorumları (93)
İDRİS ÇILDIR: BİR MÜSLÜMAN OLARAK UTANÇ DUYUYOR VE BÖYLE MÜSLÜMAN KILIKLI İNSANLARI KINIYORUM. DÜŞMANI DIŞARIDA ARAMAYA GEREK YOK. DİNİMİZE ENBÜYUÜK ZARARI MAALESEF BU TİP İNSANLAR VERİYOR. MİLLET VE ÜMMET AÇ SUSUZ PERİŞAN YAŞARKEN BU ŞATAFATLI GÖSTERİ VE YAŞAMIN DİNİMİZDE YERİ YOK. ALLAH İSLAH ETSİN
GÖRGÜ: Ahlaksızlık , görgü yoksunluğu diz boyu , Allah böyle minafıkları kahretsin , nediyelim başka ,
GERÇEKTEN YAZIKLAR OLSUN.: Yazıklar Olsun
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title