FATİH ÇETİNKAYA HABERLERİ

Fatih Çetinkaya haber, Fatih Çetinkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Çetinkaya

Fatih Çetinkaya

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1974

Fatih Çetinkaya Kimdir ?

1974 Ankara da dünyaya geldi. Çetinkaya aslen Yozgatlıdır. 1994 yılından itibaren Demetevler ve Yenimahalle Ülkü Ocakları'nda görev yapan Çetinkaya; birçok kez seçim komisyonu başkanlıklarında bulundu. 1998-2003 yılları arasında MHP Yenimahalle İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 2009 yılında Ankara İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Çetinkaya - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
Genel Başkan Yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Hidayet Vahapoğlu, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, Siyasi ve Sosyal İşler ile Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın ise Başkanlık Divanı görevleri sona erdi.
Fatih Çetinkaya - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Fatih Çetinkaya - 25.02.2021
FETÖ'nün "Tahşiyecilere kumpas" kurduğu iddialarına ilişkin ikinci dava
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, bazı tutuklu sanıklar tutuklu bulundukları cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, tutuksuz sanıklar Engin Koç ve Fatih Çetinkaya da salonda hazır bulundu.
Fatih Çetinkaya - 05.02.2021
ATO Başkanı Baran: "Üyelerimiz 'aşırı ve adil olmayan artış' ibaresinin net şekilde tanımlanmasını istiyor"
"Hassasiyetle çalışıyoruz" Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer de fahiş fiyat artışı denetimlerinde ticaret erbabının mağdur olmaması için çok büyük hassasiyetle çalıştıklarına ve denetimlerde tespit ettikleri konuları Haksız Fiyat Değerlendirme Kuruluna ilettiklerine dikkati çekerek şunları kaydetti: "Esnafı, taciri mağdur etme niyetimiz olmadığı için hassasiyetle yaklaşıyoruz. Bu süreci birlikte çok fazla zarar görmeden yürütmek istiyoruz. Ceza yazmak bizim çok istediğimiz bir şey değil. Bugün burada oluşacak önerilerin Bakanlığımızca değerlendirilmesinin bu sürece faydası olacaktır." ATO 1 No'lu Toptan Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Meslek Komitesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Fatih Çetinkaya da tüm tarafların denetimlerin adil yapılmasını istediğini belirterek, haksız bir suçlamayla karşı karşıya gelmemek için tüm tarafların birlik olması ve beraber çalışması gerektiğini bildirdi.
Fatih Çetinkaya - 16.10.2020
Akdeniz Üniversitesine, Ulusal Üniversiteler Patent Yarışması'ndan ikincilik
Akdeniz Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Kimya Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi Fatih Çetinkaya, projesiyle 2. Ulusal Üniversite Patent Yarışması'nda ikincilik kazandı.
Fatih Çetinkaya - 20.09.2020
MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Olağan Kongresi
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrenin divan başkanlığını MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya yaptı.
Fatih Çetinkaya - 20.09.2020
MHP Kırşehir İl Başkanlığı olağan kongresi yapıldı
Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'nde koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığını MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya yaptı.
Fatih Çetinkaya - 13.09.2020
Salihli MHP'de Mehmet Akın güven tazeledi
Divan Başkanlığını MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın yaptığı kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlarken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajı okundu.
Fatih Çetinkaya - 14.08.2020
Son dakika! Konya'da "alacak meselesi"nden çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü
İlçeye bağlı Çömlekçi Mahallesi İvriz Caddesi'nde, Ramazan D. ile Fatih Çetinkaya arasında alacak meselesi yüzünden tartışma çıktı.
Fatih Çetinkaya - 01.08.2020
Son dakika haber | Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
Yeniden Refah Partisinde, Vatan Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Nusret Senem, Kadın Kolları Genel Yönetim Kurulu Üyesi Şule Uncu ve Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Güven, Anavatan Partisi adına genel başkan yardımcıları Semih Narlı ve Cemil Akbulut ile Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Durum, BBP adına Genel Sekreter Üzeyir Tunç, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Dilek Keskin ve MKYK Üyesi Mahmut Burkankulu, Demokrat Parti adına Genel Başkan yardımcıları Muhammet Kelleci ile Nuran Talu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Kiper Ulusoy, MHP adına Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Merve Menekşe ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya, CHP adına Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Parti Meclisi üyeleri Deniz Demir, Pınar Uzun ve Ahmet Hakan Uyanık, Gelecek Partisi adına Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Seren Yıldız Öztürk ve Burçak Başbuğ Erkan, HÜDA-PAR adına Genel Sekreter Şehzade Demir ve Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir, İYİ Parti adına Siyaset Akademisi Başkanı Aydın Adnan Sezgin, GİK Üyesi Aylin Cesur ile Genç Teşkilatlanmasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Orhun Bilenler ve DEVA Partisi adına Genel Başkan Yardımcısıları İdris Şahin, Sanem Oktar ve Ali Rıza Babaoğlan'dan oluşan heyetlerle ile bayramlaşma görüşmesi gerçekleştirildi.
Fatih Çetinkaya - 01.08.2020
MHP'de partiler arası bayramlaşma videokonferansla yapıldı
MHP heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Merve Menekşe ve Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya yer aldı.
Fatih Çetinkaya - 10.05.2020
ATO Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı video konferans yöntemiyle yapıldı
Toplantıya konuk olarak da ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, Meclis Başkan Yardımcıları Alaattin Doğan ve Vecdet Fehmi Şendil, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Temel Aktay ve Halil İbrahim Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Murat Ülkü Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Ali Yılmaz, Ali Yıldız, Halil İlik, Mehmet Fatih Çetinkaya, Nihat Uysallı, Nuh Acar ve Süleyman Ekinci katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Fatih Çetinkaya Haberleri | Fatih Çetinkaya Kimdir - Haberler - Fatih Çetinkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Çetinkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! ATO Başkanı Baran: Zincir marketler hafta sonu kısıtlamalarında
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 04:21:14. #1.13#

title