FATİH BAYSAL HABERLERİ

Fatih Baysal haber, Fatih Baysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Fatih Baysal

Fatih Baysal

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1976 - ...

Fatih Baysal Kimdir ?

Fatih Baysal, 1976 Yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise tahsilini Ankara’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesine girdi. Bu Fakültenin Maliye bölümünden mezun olduktan sonra İçişleri Bakanlığınca düzenlenen Kaymakamlık sınavını kazanarak Çorum Valiliğinde Kaymakam adayı olarak göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Fatih Baysal - 7.1.2015
Başkan Savaş, Sel Felaketinde Arsuzluları Yalnız Bırakmadı
Yaptığı incelemelerin ardından Arsuz Kaymakamı Fatih Baysal'ı ziyaret eden Başkan Savaş, yaşanan sel felaketi nedeniyle Kaymakam Baysal'a geçmiş olsun dileklerini iletti.
Fatih Baysal - 21.2.2014
Vali Lekesiz, Arsuz Kaymakamlığı'nı Ziyaret Etti
İlçe Kaymakamı Fatih Baysal ve birim müdürleri eşliğinde Kaymakamlık birimlerinde incelemelerde bulunan Vali Lekesiz, personel ile bir süre sohbet ederek herhangi bir sorunları ya da talepleri olup olmadığını sordu.
Fatih Baysal - 16.8.2013
Enez Liman Yolu Yeniden Asfaltlandı
Çayır, yaptığı yazılı açıklamada, protokol yapılarak Enez Gaziömerbey Mahallesi Liman yolu olarak bilinen 1200 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğindeki yolun 1. kat sathi kaplamasının tamamlandığını bildirdi.  Belediye Başkanı Çayır, yardımlarından dolayı Edirne Valisi Hasan Duruer, Enez Kaymakamı Fatih Baysal ve Özel İdare Genel Sekreteri Muhammet Öztürk ile Edirne, Keşan, Lüleburgaz ve Enez belediyelerine teşekkür etti.
Fatih Baysal - 14.8.2013
Dopingi Engellemek Antrenörlerin Elinde
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, köylere veda ziyaretinde bulundu.
Fatih Baysal - 11.7.2013
Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün AB Projeleri Onaylandı
Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün AB projeleri onaylandı.  Enez İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Uzun, yaptığı yazılı açıklamada, öğretmenler tarafından hazırlanıp Ulusal Ajans'a sunulan "Avrupa'nın sihirli köprüleri" ve "Yetişkin eğitiminde mesleki alanların öğretiminde işbirlikli öğrenme yaklaşımına uyum" isimli projelerin onaylandığını belirtti.   "Avrupa'nın sihirli köprüleri" isimli proje ile değişik kültürlere yönelik farkındalığın geliştirilmesini teşvik ederek, kültürler arası eğitim alanında öğretmenlerin yeteneklerini geliştirmeyi planladıklarını ifade eden Uzun, şunları kaydetti: "Projede ortak olarak Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve İtalya yer alıyor. Hazırlanan proje yurt çapında kabul edilen 493 proje arasında yer alıyor. "Yetişkin eğitiminde mesleki alanların öğretiminde işbirlikli öğrenme yaklaşımına uyum" isimli projemiz de mesleki eğitim dahilinde her çeşit yetişkin eğitimi ve yaygın eğitim üzerine odaklanarak, yetişkinlerin yaşamları boyunca bilgi ve niteliklerini geliştirmelerine imkan sağlayarak onlara istihdam sunmayı amaçlıyor. Almanya ve İspanya'nın ortak olarak yer aldığı proje de yurt çapında kabul edilen 149 proje arasında yer alıyor. Projelerin hazırlanması sırasında desteklerini bizden esirgemeyen Enez Kaymakamı Fatih Baysal'a ve projelerde emeği geçen öğretmenlerimiz Simge Karakaş ve Kemal Varol'a teşekkür ediyorum.
Fatih Baysal - 2.7.2013
Enez Kaymakamı Baysal, Dedeağaç'ı Ziyaret Etti
Enez Kaymakamı Fatih Baysal ve beraberindekiler, Yunanistan'ın Dedeağaç kentinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Fatih Baysal - 23.6.2013
Mayra 2013 Yat Rallisi
Yatları Edirne Valisi Hasan Duruer, Enez Kaymakamı Fatih Baysal, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır ile diğer ilgililer karşıladı.
Fatih Baysal - 23.6.2013
Edirne Valisi Duruer Açıklaması
Otel sahibi Hakan İnci de hem otelin hem de Trakya Kalkınma Ajansı'nın katkılarıyla yenilenen apart konaklama bölümünün açılışını yaptıklarını belirtti.  Açılışa, Enez Kaymakamı Fatih Baysal, Enez Belediye Başkanı Ahmet Çayır, Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve davetliler katıldı.
Fatih Baysal - 13.6.2013
Enez Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı
Enez Kaymakamı Fatih Baysal başkanlığında kaymakamlıkta gerçekleşen toplantıda, 2012 yılı hesap ve faaliyet raporu ile 2013 yılı fasıllar arası aktarımlar görüşüldü.
Fatih Baysal - 13.6.2013
Tayini Çıkan Hakim ve Savcılara Veda Yemeği
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, ilçedeki bir restoranda düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Bahadır Özay, Cumhuriyet Savcısı Ali Kılınç, Hakim Emine Salt Kılınç, Hakim Özgür Kapucu'ya yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
Fatih Baysal - 13.6.2013
Enez'de Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu Kuruldu
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı yazılı açıklamada, ilçe milli eğitim müdürlüğünde düzenlenen toplantıda yaz aylarında çıkması muhtemel orman yangınlarına karşı alınacak tedbirlerin görüşüldüğünü belirttii.
Fatih Baysal - 1.6.2013
"Lekelere Düşman Fasulye Suyu"
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, eğitime verilen önemin, yarışmalarda elde edilen başarılı sonuçlarda ortala çıktığını söyledi.
Fatih Baysal - 27.5.2013
"Bu Benim Eserim" Yarışması
Kabulde, Enez Kaymakamı Fatih Baysal, okul müdürü ve proje öğretmeni de bulundu.
Fatih Baysal - 26.5.2013
Enez Kaymakamından 1 Günde 18 Köy Ziyaret
Edirne'nin Enez ilçesi Kaymakamı Fatih Baysal, bir günde Enez'e bağlı 18 köyü de gezerek, vatandaşların sorunlarını dinledi.
Fatih Baysal - 18.5.2013
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Edirne'de
-Sivrisinekle mücadele- Bakan Müezzinoğlu, Enez Kaymakamı Fatih Baysal'ı makamında ziyaret etti.
Fatih Baysal - 18.5.2013
Edirne Valisi Duruer'den Enez'e Ziyaret
Enez'e bağlı Vakıf Köyü'ne gelen Duruer'i burada Enez Kaymakamı Fatih Baysal, Belediye Başkanı Ahmet Çayır ile İl Genel Meclisi Üyeleri Erol Açık, Coşkun Erkılıç ve kamu kurum kuruluşların temsicileri karşıladı.
Fatih Baysal - 17.5.2013
Enez'de Köy Yollarına Bakım Yapılacak
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yazılı açıklamasında, köy yollarına yapılacak bakımla ilgili köy muhtarlarıyla gerçekleştirilen toplantıda taleplerin alındığını belirtti.
Fatih Baysal - 15.5.2013
Enez'de Gençlik Yürüyüşü Yapıldı
Enez Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan yürüyüşe, Enez Kaymakamı Fatih Baysal, İlçe Jandarma Komutanı J.
Fatih Baysal - 10.5.2013
Enez'de 2 Köye Sivrisinek İlaçlama Makinesi Alındı
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı yazılı açıklamada, çeltik komisyonu bütçesinden Büyükevren ve Sultaniçe köylerine alınan sivrisinek ilaçlama makinelerinin köy muhtarlarına teslim edildiğini belirtti.
Fatih Baysal - 9.5.2013
Enez'de Sivrisinekle Mücadele Çalışmaları
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı yazılı açıklamada, yaz sezonunda yerli ve yabancı turistlerin iyi bir tatil geçirmeleri için sivrisinek larvalarının bulunduğu sulak alanların ilaçlandığını belirtti.
Fatih Baysal - 6.4.2013
Edirne'den Kısa Kısa
-Enez Emniyet Müdürlüğü binası gelecek yıl hizmete açılacak Enez Kaymakamı Fatih Baysal, Emniyet Müdürlüğü binasının gelecek yıl hizmete açılacağını bildirdi.
Fatih Baysal - 23.3.2013
Enez Kaymakamı Baysal Açıklaması
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, "Yaklaşan yaz sezonu dolayısıyla sivrisinek mücadelesi çalışmaları gözden geçirildi" dedi.
Fatih Baysal - 14.3.2013
Edirne'den Kısa Kısa
-Kaymakam Baysal: "Hayvancılığın bölgede gelişmesini destekliyoruz"- Enez Kaymakamı Fatih Baysal, hayvancılığı Trakya bölgesinde desteklediklerini bildirdi.
Fatih Baysal - 10.2.2013
Edirne'den Kısa Kısa
-Enez Çeltik Komisyonu toplantısı yapıldı- Enez Çeltik Komisyonu toplantısı, Kaymakam Fatih Baysal başkanlığında toplandı.
Fatih Baysal - 8.2.2013
Edirne'den Kısa Kısa
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı yazılı açıklamada, kaymakamlıkça Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen kursta okuma-yazma öğrenenlere altın hediye edildiğini belirtti.
Fatih Baysal - 8.2.2013
Enez'de Okuma-yazma Öğrenenlere Altın
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, ilçede okuma-yazma oranını yükseltmek için Halk Eğitim Merkezi tarafından okuma- yazma bilmeyen vatandaşlara yönelik olarak kurslar açıldığını belirtti.
Fatih Baysal - 29.1.2013
Enez'liler, Keşan'a Gitmek İçin İpsala Yolunu Kullanıyor
Edirne'nin Enez İlçesi Kaymakamı Fatih Baysal, Keşan Enez Karayolu'nun tehlikeli olması nedeniyle Enezlilerin, Enez-İpsala yolu üzerinden Keşan'a gittiğini söyledi.
Fatih Baysal - 29.1.2013
Enez'e Yeni Devlet Hastanesi Yapılacak
Edirne'nin Enez İlçesi kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı açıklamada, Enez'de özellikle yaz aylarında yaşanan sağlık sıkıntısı ve Enez Devlet Hastanesi'nin yetersiz kalması nedeniyle yeni bir hastane yapılacağını söyledi.
Fatih Baysal - 25.1.2013
Yunanistan Edirne Konsolosu'ndan Enez'e Ziyaret
Yunistan'ın Edirne Konsolosu Varvarigou, Edirne'nin Enez ilçesi Kaymakamı Fatih Baysal'ı ziyaret ederek, Enez'le ilgili bilgiler aldı.
Fatih Baysal - 25.1.2013
Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı'ndan Baysal'a Ziyaret
Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Dz.Kd.Albay Mehmet Karabacak, Enez Kaymakamı Fatih Baysal'ı makamında ziyaret etti.
Fatih Baysal - 8.1.2013
Ege Denizi'nde 6,2 Büyüklüğünde Deprem (2)
TRAKYA DA SALLANDI Ege Denizi'nde meydana gelen 6,2 büyüklüğündeki deprem, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da da hissedildi. Paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre yaralanma veya maddi hasar meydana gelmedi. Vatandaşlar, bulundukları binalardan dışarıya çıktı. Deprem Trakya'da en çok, Saros Körfezi kıyısındaki Edirne'nin Enez İlçesi'nde hissedildi. Enez Kaymakamı Fatih Baysal, depremi güçlü hissettiklerini belirterek, "Kısa süreli panik yaşandığı.
Fatih Baysal - 8.1.2013
Ege Denizi Açıklarındaki 6,2'lik Deprem, Keşan ve Enez'de de Hissedildi
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, Ege Denizi açıklarında 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Saros Körfezi'ne kıyısı bulunan Edirne'nin Keşan ve Enez ilçeleri de depremi en şiddetli hisseden yerler oldu. Enez Kaymakamı Fatih Baysal, yaptığı açıklamada, depremi hissettiklerini, ancak herhangi bir can veya mal kaybının meydana gelmediği söyledi.
Fatih Baysal - 8.1.2013
Deprem Enez'de Şiddetli Hissedildi
Edirne'nin Enez Kaymakamı Fatih Baysal, depremin ilçede şiddetli hissedildiğini, ancak kendilerine bir hasar haberi gelmediğini söyledi.
Fatih Baysal - 6.1.2013
Edirne'den Kısa Kısa -İşkur Proje Süreleri Uzatıldı
Enez Kaymakamı Fatih Baysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2012 yılında Enez KHGB aracılığı ile Edirne Çalışma ve İŞKUR'a sunulan 3 projeninde kabul edilerek ilçedeki vatandaşlara istihdam sağladığını belirtti.
Fatih Baysal - 5.1.2013
Edirne'den Kısa Kısa
-30 vatandaşa iş imkanı sağlandı- Enez Kaymakamı Fatih Baysal, vatandaşlara iş imkanı sağlayan projelerin devam edeceğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Fatih Baysal Haberleri | Fatih Baysal Kimdir - Haberler - Fatih Baysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Fatih Baysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Hatay'da Öğrencilere Diş Fırçası ve Macunu Dağıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.10.2020 17:52:03. #1.15#
title