Eşini süpürge sapıyla boğmak isteyen adam gözaltına alındı

Eşini süpürge sapıyla boğmak isteyen adam gözaltına alındı

10.09.2019 16:54 | Son Güncelleme: 10.09.2019 17:33

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Dikmen Belediyesinde yaşayan Nuri Sanatçı, eşine uyguladığı şiddet sonrası gözaltına alındı. Sanatçı'nın eşini süpürge sapıyla boğmaya çalıştığı ortaya çıktı.

KKTC'de karısını uykusundan uyandırarak boğmaya çalışan adam gözaltına alındı. Gözaltına alınan adamın karısını süpürgenin sapıyla boğmaya çalıştığı ortaya çıktı

YATAKTAN KALDIRDI, BOĞMAYA ÇALIŞTI

KKTC'de gündem olan olay 7 Eylül'de meydana geldi. İddiaya göre 'kıskançlık' sebebiyle eşi D.S. ile tartışan Nuri Sanatçı, 03.30'da yataktan kaldırdığı D.S.'yi yumruklamaya başladı. Eşini saçlarından sürükleyen gözü dönmüş koca, daha sonra yere yatırdığı D.S.'yi, eline geçirdiği süpürgenin sapı ile boğmaya çalıştı.

PİŞMANIM DİYE ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan olayda D.S.'yi komşuları kurtardı. Bunun üzerine olay polise intikal etti. Polis, D.S.'nin şikayeti üzerine Nuri Sanatçı'yı gözaltına aldı. Mahkemeye çıkarılan Nuri Sanatçı, yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu söyledi. Yargıç Meltem Dündar da, "Kadına şiddet olayları her geçen gün artıyor. Zanlı serbest kalırsa D.S.'ye müdahale ebebilir" dedi. Dündar, Sanatçı'nın 20 gün cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Eşini süpürge sapıyla boğmak isteyen adam gözaltına alındı
Haber Yorumları (7)
TÜRKMEN: ZAZALARI ÇOK SEVERİM VATANSEVER ADAMLARDIR, BİNGÖL, ELAZIĞ, D. BAKIRIN KUZEY İLÇELERİ ZAZADIR İYİDİRLER.
H.: NE GÜZEL. KEŞKE BENİDE BİRİSİ ÖYLE SEVSE VE KISKANÇLIKTAN SEVGİSİ YÜZÜNDEN DÖVSE. ADAMA SIKI SIKI SARILIR AĞLARDIM. AŞK BU.
SASA: kadınlar iyice şımardı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title