Eren Okurlarıyla Buluşacak

22.11.2017 16:20 | Son Güncelleme: 22.11.2017 16:20
Eren Okurlarıyla Buluşacak

Yazar Burhan Eren, 24 Kasım Cuma günü Bursa'da okurlarıyla bir araya gelecek.

BURSA Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kütüphaneler bu hafta bir yazarı apırlıyor. Çocukların kitap okuma alışkanlıklarının arttırılması amacıyla kütüphanelerde gerçekleştirilen buluşmada yazar Burhan Eren, çocuklarla bir araya gelecek. Büyükşehir Belediyesi Lala Şahinpaşa Çocuk Kütüphanesi ve Hançerli Fatma Sultan Medresesi Kütüphanesi'nde, 24 Kasım Cuma günü yazar Burhan Eren okurlarıyla buluşacak. Eren, hem yazdığı kitapları anlatacak hem de yazarlıkla ilgili okuyucularının sorularını cevaplayacak.

BURHAN EREN KİMDİR?

1972 Balıkesir Dursunbey doğumlu yazar, ilk ve orta öğrenimini Bursa'da, üniversite öğrenimini İstanbul'da tamamlayarak gazeteciliğe başladı. İkindi yazıları, Kayıtlar ve Dergâh dergilerinde şiirleri yayımlandı. Çocuk edebiyatı alanında verdiği ürünlerini ABC çocuk sayfası ile Mavikuş, Kırmızı bisiklet, Ebe Sobe ve Arkadaşım adlı dergilerde çocuk okurla paylaştı. Okumayı yeni sökmüşler için yazdığı "Ormandaki Bisiklet" adlı hikâye kitabı ile çocuklara Ramazan kültürünü ve neşesini anlattığı "Çocuk ve Ramazan" adlı kitabı onun daha önce yayınlanmış kitapları arasındadır.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title