Eren Enerji Haberleri

Eren Enerji haber, Eren Enerji son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Eren Enerji - 05.06.2021
Karadeniz havzasındaki ülkelerin Filyos Limanı ile Türkiye'ye bağlanması boğazların trafik yükünü azaltacak
Çeşpete, şunları kaydetti: "Samsun Limanı'nın yıllık elleçleme (yük) kapasitesi 11,5 milyon tonken, Filyos Limanı'nın 25 milyon tondur. Demir yolu ağı bulunmayan ve hinterlandı dar olan Trabzon Limanı'na karşılık, Filyos Limanı'nın geniş bir hinterlandı bulunmaktadır ve demir yolu bağlantısıyla hava yolu ve kara yolu bağlantısı da oldukça elverişli durumdadır. 3 bin metre rıhtım uzunluğuyla Filyos Limanı adı geçen limanlara bu açıdan da üstünlük sağlamaktadır. Filyos Limanı'nın yük kapasitesi, ayrıca, Zonguldak'ta yer alan diğer iki liman olan Erdemir Limanı ve Eren Enerji Limanı'nın kapasitesinden de fazladır.
Eren Enerji - 17.03.2021
Türkiye'nin en büyük elektrik üretim şirketleri belli oldu
Listenin ikinci sırasında ise 3 bin 830 megavat kapasiteyle ENKA yer aldı. Bu şirketi 3 bin 608 megavat kurulu gücü bulunan Enerjisa Üretim, 2 bin 818 megavatla Eren Enerji ve 2 bin 737 megavat kapasiteyle Çelikler Holding takip etti.
Eren Enerji - 13.07.2020
"Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırması (2)
5.235.877.230 32 29 Eren Enerji Elektrik Üretim A.
Eren Enerji - 01.07.2020
Türkiye'de 'Sıfır Atık' belgesi alan ilk termik santral, Eren Enerji oldu
ZONGULDAK'ta, 220 milyon dolarlık çevre yatırımıyla öne çıkan Eren Enerji Elektrik Üretim A.Ş., Türkiye'de 'Sıfır Atık' belgesi alan ilk termik santral oldu.
Eren Enerji - 18.03.2020
EÜAŞ, Türkiye'nin en büyük elektrik üretim kapasitesine sahip şirketi oldu
Enerjisa'nın üretim portföyünde 1583 megavatlık doğal gaz, 450 megavatlık yerli kömür, 1353 megavatlık hidroelektrik, 212 megavatlık da rüzgar santrali bulunuyor. Listenin dördüncü sırasında 2 bin 824 megavatlık kurulu gücüyle Eren Enerji, beşinci sırasında ise 2 bin 713 megavatlık kurulu gücüyle Çelikler Holding yer aldı.
Eren Enerji - 17.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hazırlanan KYK yurdundan görüntüler Yurt önünde bekleyen polis aracı Detay HABER: Dinçer AKBİR-KAMERA: Alişan KOYUNCU/İZMİT(Kocaeli), =================== Okul ve kamu kurumlarının dezenfekte ürünlerini lise öğrencileri üretiyor ZONGULDAK'ta Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojisi Bölümü'nde, günde yaklaşık 3 ton üretilen hipoklorit katkılı dezenfekte için kullanılan yüzey temizleyici ile okulların ve kamu kurumlarının dezenfektan ihtiyacı karşılanıyor.
Eren Enerji - 17.03.2020
Meslek lisesi öğrencileri dezenfektan mesaisinde
Bu kapsamda Çatalağzı beldesindeki Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde, kimya teknoloji alan şefi Ayşe Çiçek Yıldız ve öğretmenleri tarafından ürünlerin nasıl yapılacağına dair eğitim alan 48 öğrenci, okul laboratuvarında imal ettikleri konsantre ve sulandırılmış hazır hale getirilmiş hipoklorit bazlı solüsyonu kentteki okullar, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra gelen talep doğrultusunda Düzce ve Karabük'e gönderiyor.
Eren Enerji - 30.01.2020
Eren Enerji: "Kamuoyunda yer alan haberler tamamen gerçek dışıdır"
Zonguldak kamuoyunda yer alan "Eren Enerji Limanında Uyuşturucu Ticareti" haberi sonrasında açıklama yapan Eren Enerji A.Ş, yayınlanan haberin tamamen gerçek dışı olduğunu açıkladı.
Eren Enerji - 07.01.2020
Zonguldak'tan kısa kısa
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcu Fabrikasında yapılan final müsabakalarında "Genç Erkek" kategorisinde, Ereğli İmam Hatip Lisesi birinci, Eren Enerji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci ve Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi üçüncü oldu.
title