Enes Batur Gerçek Kahraman filmi konusu nedir? Enes Batur Gerçek Kahraman oyuncuları ve Enes Batur Gerçek Kahraman özeti! - Haberler
Haberi Paylaş

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi konusu nedir? Enes Batur Gerçek Kahraman oyuncuları ve Enes Batur Gerçek Kahraman özeti!

Haberler.com - Gündem

Sinemaseverlerin beğenisini toplayan Enes Batur Gerçek Kahraman filmi gişede büyük ilgi gördü. Gişeden sonra televizyonda da ekrana gelen Enes Batur Gerçek Kahraman filmi hakkında Enes Batur Gerçek Kahraman konusu, Enes Batur Gerçek Kahraman özeti ve Enes Batur Gerçek Kahraman oyuncuları gibi konuları merak edildi.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmi, beyaz perdede büyük beğeni topladı. Televizyonda da izleyici ile buluşan Enes Batur Gerçek Kahraman filmini izleyecek olanların merak ettiği Enes Batur Gerçek Kahraman konusu nedir, Enes Batur Gerçek Kahraman oyuncuları kimler ve Enes Batur Gerçek Kahraman özeti gibi konuları inceliyoruz.

ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN FİLMİNİN ÖZETİ

Enes Batur: Gerçek Kahraman, Youtube hesabında paylaştığı eğlenceli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı 'Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?' filminin devam halkası. İlk filmde içine kapanık, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma hikayesi anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur'u Adalet Savaşçıları'na katılmış ve sonunda da bir kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz.

ENES BATUR GERÇEK KAHRAMAN OYUNCULARI VE KADROSU

Yönetmen: Doğa Can Anafarta

Oyuncular: Enes Batur, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli, Damla Aslanalp, Kanbolat Görkem Arslan

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 2019 (99 dk)

Vizyon Tarihi: 31 Mayıs 2019 Cuma

Senaryo: Enes Batur, Murat Özsoy

Haberler.com - Gündem

Enes Batur, Enes Batur, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Eylül melek karakaya:

Acayip iyyyyyyyiiiiiiiiıiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kubilay:

Çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo k güzeı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title