Emine Bulut cinayetinin ardından korkunç paylaşım: Benim eşimin sonu da böyle olacak

Emine Bulut cinayetinin ardından korkunç paylaşım: Benim eşimin sonu da böyle olacak

İzmir'in Torbalı ilçesinde bir şahıs, Emine Bulut cinayetinin ardından, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" yazdı. Boşanma aşamasında olduğu eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını söyleyen şahıs gözaltına alındı.

Emine Bulut cinayetinin ardından korkunç paylaşım: Benim eşimin sonu da böyle olacak

İzmir'in Torbalı ilçesinde ikamet eden ve eşiyle boşanma sürecinde olan bir şahıs, sosyal medya üzerinden Emine Bulut cinayetini savunarak kendi eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını yazdı. "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" diyen şahıs, korkunç paylaşım sonrası gözaltına alındı.

"BENİM EŞİMİN SONUCU DA BÖYLE OLACAK"

Kırıkkale'de, Emine Bulut'un 10 yaşındaki kızının yanında eski kocası tarafından bir kafede öldürülmesine tepkiler dinmek bilmezken, Torbalı ilçesinde bu kadarda olmaz denilen bir olay yaşandı. Ayrancılar Mahallesi'nde ikamet eden S.Ç., sosyal medya hesabı üzerinden korkunç bir paylaşım yaptı. Eşiyle boşanma sürecinde olan S.Ç. Emine Bulut cinayetiyle ilgili, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur. Benim eşimin sonucu da böyle olacak" yazdı.

GÖZALTINA ALINDI

Paylaşım sonrası şahıs büyük tepki gördü. Binlerce kullanıcı, yazılanları paylaşıp Emniyet Genel Müdürlüğünü etiketledi. Şahıs, bu şikayetlerin ardından da gözaltına alındı. S.Ç.'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor.

İşte o paylaşım:

Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.