Emin Akan Haberleri

Emin Akan haber, Emin Akan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emin Akan - 05.12.2019
Midyat Kent Konseyi kuruldu
Kent konseyi başkanlığına Zeyni Bedir, Ünal Günel, Mehmet Doğanay, İsa Altunkaynak, Mehmet Emin Akan ve Şehmus Güneş aday oldu.
Emin Akan - 13.05.2016
Van'dan Bangladeş'teki İdamlara Tepki
Açıklamanın ardından Hz. Ömer Camii İmam Hatibi Emin Akan'ın kıldırdığı gıyabi cenaze namazının ardından grup, sessiz bir şekilde dağıldı.
Emin Akan - 15.02.2016
Önder'den Seçmeli Ders Çağrısı
Ahlaklı bir toplumun yolunun ahlaklı bireylerden geçtiği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Ahlak eğitimi ise Kur'an-ı Kerim ve Peygamberimizin hayatından örneklerin etkili ve cazip bir biçimde teşvik edilmesiyle mümkündür. Öğrencilerimiz tarafından seçmeli olarak alınan bu dersler, onların İslami konularda daha etkin bir bilgi birikimine sahip olmalarına, dini sadece akademik ve teorik bir ders olarak değil, bizzat hayatın içinde yaşanması gereken bir değer olarak anlamalarına katkı sağlayacaktır. Hayatın her alanında tehlikelerle karşılaşan çocuklarımız, kendi doğrularını ve fikir yapılarını oluştururken sağlıklı bir din ve ahlak eğitimine de ihtiyaç duymaktadırlar." ÖNDER Van Temsilcisi Mehmet Emin Akan da yazılı açıklamasında, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği olarak eğitimin her alanında söz sahibi olmaya ve yaptıkları çalışmalarla gençleri geleceğe taşımaya gayret ettiklerini belirtti.
Emin Akan - 21.07.2014
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi
Kur'an-ı Kerim'in okunduğu, duaların edildiği eyleme katılan yüzlerce kişi, İsrail'in Gazze'de yaptığı saldırıyı kınadı. Grup adına açıklama yapar Mehmet Emin Akan, İsrail vahşetini kınadıklarını belirtti.
Emin Akan - 19.03.2014
Timav, Van'da Yeni Eğitim Sistemini Anlattı
Van İHL Salonu'nda yapılan panele Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Van Valisi Aydın Nezih Doğan'ın yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, okul müdürleri, öğretmenler ve diyanet yetkilileri katıldı. Program, VİMDER Genel Başkanı Mehmet Emin Akan'ın selamlama konuşmasıyla başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emin Akan Haberleri | Emin Akan Kimdir - Haberler - Emin Akan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emin Akan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ramazan ayının 14 Asırlık 'Mukabele' geleneği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 10.5.2021 01:30:45. #1.16#

title