ELİF DAĞDEVİREN HABERLERİ

Elif Dağdeviren Haberleri

Elif Dağdeviren haber, Elif Dağdeviren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elif Dağdeviren - 29.8.2020
Begüm Kütük Yaşaroğlu hasta çocukların dileğini gerçekleştirmek için Wish Talks'a katıldı
Wish Talks'a daha önce Elif Dağdeviren, Farah Zeynep Abdullah, Belgim Aksoy, Tuba Ergün, Işın Görmüş, Alper Atakan gibi isimler konuk olmuştu.
Elif Dağdeviren - 5.6.2020
"Sinemanın sorunlarının katlanacağı bir sürece gidiyoruz "
Taşdiken ile TÜRSAK Vakfı Başkanı, yapımcı Elif Dağdeviren, tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüsten (Kovid-19) korunmak ve hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla alınan tedbirler kapsamında, sinema salonlarının kapanması nedeniyle yaşanan sıkıntıları AA muhabirlerine değerlendirdi.
Elif Dağdeviren - 29.5.2020
Ahmet Mümtaz Taylan, "İçinden Sinema Geçen Sohbetler"e konuk oldu Açıklaması
Vakfın Instagram hesabından yayınlanan "İçinden Sinema Geçen Sohbetler" programında TÜRSAK Vakfı Başkanı Elif Dağdeviren'in sorularını cevaplayan Taylan, son zamanlarda izlemekten keyif aldığı yapımların genelde daha öğretici programlar ve belgeseller olduğunu söyledi.
Elif Dağdeviren - 26.5.2020
Nükhet Duru, "Bayram Sohbetleri"nde hayranlarıyla bir araya geldi Açıklaması
Duru'nun evinden katıldığı ve TÜRSAK Vakfı Başkanı Elif Dağdeviren'in moderatörlüğünü üstlendiği program, canlı olarak belediyenin sosyal medya hesaplarından yayınlandı.
Elif Dağdeviren - 29.4.2020
"İçinden Sinema Geçen Sohbetler"de Hayatından Sinema Geçen İsimler Buluşuyor
Vakfın yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen sohbetler serisi dönüşümlü olarak her Pazartesi ve Perşembe günleri vakıf başkanı yapımcı Elif Dağdeviren, Salı ve Cuma günleri yapımcı Bulut Reyhanoğlu ve Pazar günleri ise avukat ve yapımcı Burhan Gün moderatörlüğünde saat 21:00'da gerçekleşiyor.
Elif Dağdeviren - 23.4.2020
Bu yıl dijital platformda düzenlenecek Çocuk Filmleri Festivali başladı
Etkinlik kapsamında ilk olarak, genç oyuncu Berat Efe Parlar ile TÜRSAK Vakfı Başkanı Elif Dağdeviren Instagram üzerinden canlı söyleşi gerçekleştirildi.
Elif Dağdeviren - 20.4.2020
TÜRSAK ve DenizBank iş birliğinde düzenlenen "Senaryo Sohbetleri" başladı
Vakfın YouTube kanalında yayına başlayan programının ilkinde, TÜRSAK Vakfı Başkanı Yapımcı Elif Dağdeviren, yapımcı-senarist ilişkisine dair önerilerde bulundu.
Elif Dağdeviren - 26.3.2020
Ünlü isimler "Evde kal" çağrısı yaptı
Türkiye Sinema ve Audyoviziüel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Başkanı Elif Dağdeviren, "(Sağlık personelinin) Senin sorumlu davranmana ve bu yükü, onların omzundan almana ihtiyaçları var.
Elif Dağdeviren - 12.3.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığınca hazırlanan "Halide Edib Adıvar" kitabı okurla buluştu
Katılımcılara kitabın hediye edildiği programa ayrıca aralarında Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. İskender Pala, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Türk Kültürüne Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Yılmaz, İKSV Genel Müdürü Görgün Taner, TÜRSAK Başkanı Elif Dağdeviren, Beşir Ayvazoğlu, Yavuz Bingöl'ün bulunduğu kültür ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.
Elif Dağdeviren - 20.12.2019
Kayseri'nin turizmi değerlendirildi
Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Başkanı Elif Dağdeviren de bir ilde yapılacak çalışmaların ancak o ildeki insanların inanması ve sahiplenmesiyle başarıya ulaşacağını vurguladı.
Elif Dağdeviren - 17.12.2019
Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali İkinci Yılında Aşık Veysel'den ilham aldı
II. Uluslararası Dostluk Kısa Film Festivali Ödülleri, 15 Aralık akşamı Grand Pera'da düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Ödül gecesine Beyoğlu Belediye Başkanı Ali Haydar Yılmaz, Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, bu yıl festivale ilham olan değerli ozan Aşık Veysel'in torunu Yeliz Şatıroğlu, Yönetmen Reis Çelik başkanlığında, oyuncu Feyyaz Duman, Yönetmen Vuslat Saraçoğlu, İranlı Yönetmen Nima Javidi ve Bosnalı Yönetmen Ado Hasanovic'ten oluşan Festival Jürisi, Festival Direktörü Faysal Soysal, Festival Koordinatörü M. Lütfi Şen, Festivalin Danışmanı ve eski Antalya Film Festivali Başkanı Elif Dağdeviren, Yönetmen İsmail Güneş ile sanatçılar ve sanatseverler katıldı.
Elif Dağdeviren - 18.10.2019
ve TOBB, Diyarbakır'da KOBİ'lerle buluştu
Başarılı KOBİ örnekleri paylaşıldı Açılış konuşmalarının hemen ardından etkinliğin ilk paneli gerçekleştirildi. Vodafone Türkiye KOBİ Satış Direktörü Yusuf Aysal'ın moderatörlüğünde, "Başarılı KOBİ Örnekleri" başlığıyla yapılan panelde, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Ahmet Mudu, Kardelen Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Baran, Diyarbakır Özel Bağlar Hastanesi Koordinatörü Turan Odabaşı ve Sabah Gazetesi Editörü Metin Can, kendi sektörlerinden örnekler vererek işletmelerin dijitalleşmeyle elde edebilecekleri fırsatları değerlendirdi. Etkinliğin ikinci panelinde, "Fintech'ler KOBİ'lerde Dijital Dönüşümün Neresinde?" konusu masaya yatırıldı. Panele Akbank KOBİ Ürün Müdürü Turgut Çatalkaya, Paraşüt Pazarlama Direktörü Bora Şahan ve Kolay İK Yönetici Ortağı Tunca Üçer katıldı. Trendyol Kategori Grup Direktörü Çağrı Cebe'nin "E-Ticarette Pazaryeri" konulu bir konuşma yaptığı etkinlikte, Vodafone Türkiye tarafından anlık ve etkileşimli olarak Diyarbakırlı KOBİ'lerin dijital skor ölçümleri de yapıldı. Etkinliğin öğleden sonraki bölümünde Yeni Medya Stratejisti ve Yapımcı Elif Dağdeviren "İş'te Yeni Medya Stratejileri", OPLOG İş Geliştirme Uzmanı Gizem Aygün ise "E-Ticaret Lojistiği" konulu birer sunum gerçekleştirdi.
Elif Dağdeviren - 11.9.2019
19. Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'nin programı belli oldu
Toplantıya Festival Kurucusu ve Başkanı Hüseyin Sıtkı, TÜRSAK Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Elif Dağdeviren, Festivalin Türkiye Koordinatörü Serap Gedik ve Jüri Başkanı Cemal Okan katıldı.
Elif Dağdeviren - 12.7.2019
"12 Punto TRT Senaryo Günleri" film festivali yöneticilerini buluşturdu
Oscar Akademi üyeleri Gökhan Tiryaki ve Harika Uygur ile Wildbunch'ın Alım Direktörü Marie-Pierre Valle ve Saraybosna Film Festivali Cinelink Direktörü Amra Baksic Camo'nun yanı sıra Türkiye'deki film festivali yöneticilerinden Ogün Şanlıer, Emrah Kılıç, Kerem Akça, Suat Köçer, Elif Dağdeviren, Belkıs Bayrak, Fecir Alptekin ve Arya Su Altıoklar da programa katılan isimler arasında yer aldı.
Elif Dağdeviren - 10.7.2019
Geleceğin önemli sinemacıları ilk ödüllerini aldı
Türkiye'nin dört bir yanından gelen yüzlerce başvuru sonucunda ön jüri tarafından seçilen 10 proje Âşık Feymani–ÖzgenurGülerce,Bengi– FurkanGümüş, Borçlu-Musa CanServi, Neden Olmasın?Buğra MertAlkayalar, Duvar- Mehmet AkifYıldız, Gamsız Apartmanı–FurkanTaşçı, Fraktal: Munchies- Muhammed ZahidÇetinkaya, Sessiz İnsanlar- Makbule Tuba Demirkale,Tavşan- Abdullah RıdvanCan,Uğur- Umut Öz olarak sıralanırken; Yönetmen Yüksel Aksu'nun jüri başkanlığında; Oyuncu Ceren Moray, TÜRSAK Vakfı Başkanı yapımcı Elif Dağdeviren, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof.
Elif Dağdeviren - 9.7.2019
"16. Geleceğin Sineması" ödülleri sahiplerini buldu
"Bu gençlerin elinden tutalım" TÜRSAK Başkanı Yapımcı Elif Dağdeviren, sektöre yeni isimler kazandırmak için bir takım yeni adımlar atmaya karar verdiklerini söyledi.
Elif Dağdeviren - 29.5.2019
Kültür Kenti Vakfı'nın "Dost İftarı"
Programa Kültür Kenti Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Bülent Katkak, İstanbul Kültür Sanat Vakfı Genel Müdürü Görgün Taner, TÜRSAK Vakfı Başkanı Elif Dağdeviren, Adnan Polat, Başaran Ulusoy, Hüseyin ve Kezban Hatemi, Anadolu Ajansı Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz ve Anadolu Ajansı İstanbul Haberleri Editörü Hüseyin Altınalan'ın yanı sıra birçok isim katıldı.
Elif Dağdeviren - 18.3.2019
Geleceğin Sineması" Jürisi Belli Oldu
Jüride ayrıca oyuncu Ceren Moray, TÜRSAK Vakfı Başkanı Elif Dağdeviren, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölüm Başkanı ve İletişim Fakültesi Dekanı Prof.
Elif Dağdeviren - 18.3.2019
Başarısızlık Hikayelerini 7 Dakikada Anlatacaklar
Başaramazsan başarısız olma olasılığın yüzde yüz olduğunu söyleyen Moderatör Markör Özel Oytun Türkoğlu, "Bu kutlamaya katılmak bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını herkesin yakalamasını arzu ediyoruz. Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu" dedi. . Başarısızlık hikayeleri anlatımına film yapımcısı Elif Dağdeviren, sosyal medya fenomeni Gökppan Tevek, Uzman Dr.
Elif Dağdeviren - 30.1.2019
Sinema Yasası, Yeni Sinemacıların Önünü Açan Bir Yasa"
"Sinema yasası, çok uzun yıllardır çıkması beklenen bir yasa" Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) Başkanı, yapımcı Elif Dağdeviren de toplantının oldukça verimli geçtiğini dile getirdi.
Elif Dağdeviren - 29.1.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinema Sektörünün Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, sinema sektörünün önde gelen temsilcileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
Elif Dağdeviren - 29.1.2019
Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinema Sektörünün Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, sinema sektörünün önde gelen temsilcileri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
Elif Dağdeviren - 29.1.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü
Kabule, Birol Güven, Şükrü Avşar, Timur Savcı, Cemal Okan, Muzaffer Yıldırım, Çağrı Özeren, Fatih Aksoy, Necati Akpınar, Kerem Çatay, Mehmet Bozdağ, Serdar Öğretici, Raci Şaşmaz, Şahan Gökbakar, Yılmaz Erdoğan, Mahsun Kırmızıgül, Bülent İnal, Burak Özçivit, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Tamer Karadağlı, Şoray Uzun, Demet Akbağ, Onur Tan, Bahadır Özdener, Elif Dağdeviren ve Şükrü Erol Avcı katıldı.
Elif Dağdeviren - 29.1.2019
Cumhurbaşkan Erdoğan, Sinemacıları Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sinema sektörünün temsilcilerini kabul etti.  Beştepe'de gerçekleşen kabulde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun eşlik etti. Sektörden oyuncu, yapımcı ve yönetmenlerin hazır bulunduğu toplantıda, sinema sektörünün sorunlarının konuşulduğu öğrenildi. Toplantıda, Birol Güven, Şükrü Avşar, Timur Savcı, Cemal Okan, Muzaffer Yıldırım, Şahan Gökbakar,  Çağrı Özeren, Yılmaz Erdoğan, Necati Akpınar, Fatih Aksoy, Mahsun Kırmızıgül, Kerem Çatay, Mehmet Bozdağ, Serdar Öğretici, Bülent İnal, Burak Özçivit, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Tamer Karadağlı, Şoray Uzun,  Demet Akbağ, Raci Şaşmaz, Onur Tan, Bahadır Özdener, Elif Dağdeviren, Şükrü Erol Avcı hazır bulundu.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Elif Dağdeviren Haberleri | Elif Dağdeviren Kimdir - Haberler - Elif Dağdeviren haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elif Dağdeviren kimdir, hayatı ve biyografisi. Begüm Kütük Yaşaroğlu hasta çocukların dileğini gerçekleştirmek için Wish Talks'a
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 03:54:37. #1.14#
title