Haber : Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz - Haberler

Haberi Paylaş

Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz

Akhisar'da Fayton Üretip İhraç Edeceğiz

Dededen Toruna 3 Kuşaktır Fayton Üretimi Yapan Bülent Güneş ve Ortakları Murat Kabasakal ve Tayfur Altınküp Akhisar'da Fayton Fabrikası Kurdu. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Açılış Töreninde Şöyle Dedi: "Dünyanın En İyi Yaşanabilir Şehri Sayılan Viyana'da, Turistler Metronun Yanı Sıra Toplu Taşımacılıkta Atlı Faytonları Tercih Ediyorlar. Biz de Her Yıl 3-5 Ad...

DEDEDEN toruna 3 kuşaktır fayton üretimi yapan Bülent Güneş ve ortakları Murat Kabasakal ve Tayfur Altınküp Akhisar’da fayton fabrikası kurdu. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, açılış töreninde şöyle dedi: "Dünyanın en iyi yaşanabilir şehri sayılan Viyana’da, turistler metronun yanı sıra toplu taşımacılıkta atlı faytonları tercih ediyorlar. Biz de her yıl 3-5 adet fayton siparişi veriyoruz. Eskişehir’den fabrikayı açmaya geldim. Fayton fabrikasını çok beğendim. Burada yapılacak faytonlar yurt dışına ihraç edilecek, hem döviz kazandıracak hem de bir nostalji yaşatılacak."

Demirören Haber Ajansı / Ekonomi

Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title