EBRU CEYLAN HABERLERİ

Ebru Ceylan haber, Ebru Ceylan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebru Ceylan

Ebru Ceylan

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1976 - ...

Ebru Ceylan Kimdir ?

1976 yılında Ankara’da doğdu. Fotoğrafçılık hayatına 1992 yılında AFSAD’da başladı ve birçok grup sergisine katılarak ödüller kazandı. Marmara Üniversitesi Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını tamamlamak üzere Mimar Sinan Üniversitesi’ne girdi. Burada Film Yapımcılığı bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ebru Ceylan - 02.03.2020
Samsara sanatın iyileştirici gücünü gösteriyor
Sanatçı Ebru Ceylan'ın, 22 Şubat'ta Yapı Kredi Bomontiada'da açılışını yaptığı Samsara Multidisipliner Resim Sergisi sona erdi.
Ebru Ceylan - 22.02.2020
"Samsara Multidisipliner Resim Sergisi" açıldı
Sanatçı Ebru Ceylan'ın uzun yıllardır üzerinde çalıştığı "Samsara" projesi sanatseverlerle buluştu.
Ebru Ceylan - 20.02.2020
Samsara Heyecanı Başlıyor!
Sanatçı Ebru Ceylan'ın uzun yıllardır üzerinde çalıştığı "Samsara" projesi 21 Şubat Cuma günü lansman, 22 Şubat Cumartesi günü sergi açılışıyla sanatseverlerle buluşuyor.
Ebru Ceylan - 18.02.2020
Sadece Toplumsal Değil, Tüm Canlılarla Ve Doğayla da Barış!
Sanatçı Ebru Ceylan'ın, 22 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Yapı Kredi Bomontiada'da sanatseverlerle buluşturacağı Samsara Multidisipliner Resim Sergisi'nin temaları arasında yer alan BARIŞ eseri dikkat çekiyor.
Ebru Ceylan - 11.02.2020
#BağımızVar Projesi, Konuşan Resimler'le Yoluna Devam Ediyor
Bu toprakların kültürünü, yeni yorumlarla yaşatmak hedefiyle Yalkın Yel küratörlüğünde ve Diren Şarapları (Karmen Şarapçılık) kurumsal sponsorluğunda hayata geçen #BağımızVar projesi, yoluna heyecan verici yeni bir adımla devam ediyor. Genel Sanat Yönetmenliğini sanatçı Ebru Ceylan'ın üstlendiği Samsara Multidisipliner Resim Sergisi bünyesinde, #BağımızVar sponsorluğunda gerçekleşecek "Konuşan Resimler – Bu Toprakların Ozanları" sergisi de yer alıyor.
Ebru Ceylan - 14.01.2020
Ebru Ceylan'ın "Ebedi Bir An" fotoğraf sergisi İstanbul'da açıldı
Fotoğraf sanatçısı Ebru Ceylan'ın çalışmalarının yer aldığı "Ebedi Bir An" fotoğraf sergisi açıldı.
Ebru Ceylan - 14.01.2020
Samsara ile Yepyeni bir sanat deneyimi başlıyor!
Her sene gerçekleşecek bir sanat platformu olarak kendini konumlayan ve bu bağlamda yıl boyu sürecek, farklı platformlarda da kendini var etmeyi hedefleyip içerik üretmeyi planlayan Samsara Multidisipliner Sanat Deneyimi'nin ilk adımı olan ve sanatçı Ebru Ceylan'a ait "Samsara Multidisipliner Resim Sergisi" 22 Şubat 2020'den itibaren Yapı Kredi Bomontiada'da sanatseverlerle buluşacak.
Ebru Ceylan - 29.11.2019
Diyarbakırlı çocukların kırsal mahallede ses yarışması -2
Videodaki tavırlarıyla dikkat çeken Jiyan Ceylan (4) ise "Hadise'yi çok seviyorum. Doktor olmak istiyorum" dedi.  'İNŞALLAH ACUN AĞABEY TEKRAR ÇAĞIRIR' Çocuklardan Nurullah Ceylan (15), "'O Ses Türkiye'yi çok seviyoruz. Heyecanla gelmek istiyoruz. Okuldan gelince imkanlar el verdikçe gelmeye çalışıyoruz. Ben de hem sandalyeyi döndürüyorum hem de arkadaşlarıma yardım ediyorum. Şarkı da söylüyorum. Sesime güveniyorum, sanatçı olmak istiyorum. İnşallah olurum ileride" diye konuştu.  Videoda Hadise'yi canlandıran Ebru Ceylan (14) ise "Bizim hayalimizdi.
Ebru Ceylan - 29.11.2019
Diyarbakırlı çocukların kırsal mahallede ses yarışması-ÖZEL-1
Videodaki tavırlarıyla dikkat çeken Jiyan Ceylan (4) ise "Hadise'yi çok seviyorum. Doktor olmak istiyorum" dedi.  'İNŞALLAH ACUN AĞABEY TEKRAR ÇAĞIRIR' Çocuklardan Nurullah Ceylan (15), "'O Ses Türkiye'yi çok seviyoruz. Heyecanla gelmek istiyoruz. Okuldan gelince imkanlar el verdikçe gelmeye çalışıyoruz. Ben de hem sandalyeyi döndürüyorum hem de arkadaşlarıma yardım ediyorum. Şarkı da söylüyorum. Sesime güveniyorum, sanatçı olmak istiyorum. İnşallah olurum ileride" diye konuştu.  Videoda Hadise'yi canlandıran Ebru Ceylan (14) ise "Bizim hayalimizdi.
Ebru Ceylan - 29.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Videodaki tavırlarıyla dikkat çeken Jiyan Ceylan (4) ise "Hadise'yi çok seviyorum. Doktor olmak istiyorum" dedi.  'İNŞALLAH ACUN AĞABEY TEKRAR ÇAĞIRIR' Çocuklardan Nurullah Ceylan (15), "'O Ses Türkiye'yi çok seviyoruz. Heyecanla gelmek istiyoruz. Okuldan gelince imkanlar el verdikçe gelmeye çalışıyoruz. Ben de hem sandalyeyi döndürüyorum hem de arkadaşlarıma yardım ediyorum. Şarkı da söylüyorum. Sesime güveniyorum, sanatçı olmak istiyorum. İnşallah olurum ileride" diye konuştu.  Videoda Hadise'yi canlandıran Ebru Ceylan (14) ise "Bizim hayalimizdi.
Ebru Ceylan - 25.10.2019
"7. Boğaziçi Film Festivali" sona erdi
Festivalin onur konuğu Güney Koreli yönetmen, senarist ve yapımcı Kim Ki Duk da gecede Ogün Şanlıer'in elinden Onur Ödülü'nü alarak, şunları kaydetti: "Öncelikle bu değerli festivalden davet aldığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim. Tüm bu süreç kapsamında benim filmlerimi izleyen ve seven seyircilere çok teşekkür ederim. Özellikle dün gerçekleşen masterclass etkinliği benim için çok mutlu geçti. Bu ödül için de ayrıca teşekkür ederim. Bundan sonra da yeni filmler yapmak için çok daha azimli şekilde çalışacağım. Bu güzel festivalden dolayı hepinizi tebrik ederim." "En İyi Film" ödülünün sahibi Aidiyet oldu Yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun'un jüri başkanlığını üstlendiği fotoğraf sanatçısı Ebru Ceylan, oyuncu Cemre Ebüzziya, yazar Mustafa Çiftci ve oyuncu Nalan Kuruçim'den oluşan "Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması" jürisi, yarışma filmlerini değerlendirdi.
Ebru Ceylan - 25.10.2019
7. Boğaziçi Film Festivali Son Gününde "Uzun Zaman Önce" Ekibini Ağırladı!
7. Boğaziçi Film Festivali'nin ödül töreni bu akşam gerçekleştirilecek. Bu yıl Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda bir film 100.000 TL değerindeki Altın Yunus ödülünü kazanacak. Mahmut Fazıl Coşkun'un başkanı olduğu ve oyuncu Cemre Ebuzziya, senarist, sanat yönetmeni ve fotoğrafçı Ebru Ceylan, yazar Mustafa Çiftçi ile oyuncu Nalan Kuruçim'den oluşan Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jürisi yılın en iyi yerli filmini seçecek.
Ebru Ceylan - 01.10.2019
7. Boğaziçi Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu
Mahmut Fazıl Coşkun'un başkanı olduğu, oyuncu Cemre Ebuzziya, senarist, sanat yönetmeni ve fotoğrafçı Ebru Ceylan, yazar Mustafa Çiftçi, oyuncu Nalan Kuruçim'den oluşan Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jürisi, yılın en iyi yerli filmini seçecek.
Ebru Ceylan - 05.04.2019
Kız Çocuklarının Okuması, Güçlü Bir Toplumun Temel Şartı"
Çiftçi'ye AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın eşi Ebru Ceylan eşlik etti.
Ebru Ceylan - 01.02.2019
Protokol Eşlerinden Öğrencilere Hediye
Etkinliğe AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın eşi Ebru Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül'ün eşi Halime Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca'nın eşi Sema Ağca, Vali Yardımcısı Recep Yüksel'in eşi Derya Yüksel, İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu'nun eşi Fatma Kolcu, Çorum TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal'ın eşi Didem Başaranhıncal katıldı.
Ebru Ceylan - 24.01.2019
Ankara Uluslararası Film Festivalinde "Genç Jüri"
Festivalde bu yıl yarışmalarda görev yapacak jüride genç sanatçılara yer verildi. Ulusal Uzun Film Yarışması ana jürisinde, yönetmen Tolga Karaçelik, senarist Ebru Ceylan, oyuncular Tolga Tekin ve Tülin Özen, gazeteci yazar Cem Erciyes bulunacak.
Ebru Ceylan - 12.01.2019
Protokol Üyelerinin Eşlerinden Huzurevi Ziyareti
Ziyarete AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan'ın eşi Ebru Ceylan, İl Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ'un eşi Hatice Başbuğ ve İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu'nun eşi Fatma Kolcu katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ebru Ceylan Haberleri | Ebru Ceylan Kimdir - Haberler - Ebru Ceylan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebru Ceylan kimdir, hayatı ve biyografisi. Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Kuru Otlar Üstüne nin çekimleri başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 13:47:21. #1.16#

title