Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı
Haberler » Magazin » Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı - Magazin

Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı

Youtube'da çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak yatak pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Özaslan'ın paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde eğitim alırken okulu yarıda bırakarak 'a yönelen ve çektiği videolar ile şöhreti yakalayan Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor.

YATAK POZUNU PAYLAŞTI

Instagram hesabından 1,4 milyon takipçisi bulunan Özaslan, yatak pozunu takipçileriyle paylaştı. 21 yaşındaki Youtuber'ın paylaşımı kısa sürede 108 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

"SERENAY BENİ TAKLİT EDİYOR"

Öte yandan, zaman zaman olaylarıyla da gündeme gelen Duygu Özaslan'ın son olarak 'Serenay beni taklit ediyor' dediği öne sürülmüştü.

Çıkan bu söylentilere Özaslan cevap vermese de Sarıkaya katıldığı bir davette konuyla ilgili açıklama yapmıştı.

Sarıkaya, "Twitter'dan çıkan bir haber, gerçek olduğunu düşünmüyorum. Ben sevdiğim şeyleri yapıyorum. Sevdiğim şeyleri yapınca takdir görmek beni mutlu ediyor. Her eleştiriyi dikkate alırsam sağlıklı bir hayat sürdürmem pek mümkün olmaz. Eleştirisini dikkate aldığım birkaç insan var" demişti.

Özaslan'ın adı Kerem Bürsin ile aşk dedikodularına da karışmıştı.


Haber Videosu

: Duygu Özaslan'ın yatak pozu sosyal medyayı salladı! Takipçileri beğeni yağdırdı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler