Toprağa gömülen tabuttan gelen ses, cemaati pürdikkat kestirdi! Mezar kazılınca merhumenin canlı olduğu anlaşıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Toprağa gömülen tabuttan gelen ses, cemaati pürdikkat kestirdi! Mezar kazılınca merhumenin canlı olduğu anlaşıldı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:
Toprağa gömülen tabuttan gelen ses, cemaati pürdikkat kestirdi! Mezar kazılınca merhumenin canlı olduğu anlaşıldı

Hindistan'da Müslüman bir ailenin kız çocukları hastanede öldü. Hastane personelinin 'ölü raporu' vermesinin ardından cenaze işlemleri yapılan ve gömülen çocuk, tören sırasında ses çıkarmaya başladı. Toprağın kazılmasının ardından çocuklarını canlı gören aile, hem şaşkınlık hem de sevinci bir arada yaşadı.

Hindistan'ın Banihal kentindeki Alt Bölge Hastanesi'nde doğan bir bebek, doğumdan kısa süre sonra hastane çalışanları tarafından ölü olarak rapor edildi. Aile üyeleri de hastaneye giderek bebeklerini ceset torbasının içerisinde teslim aldı.

Fazla vakit kaybetmek istemeyen aile, hemen cenaze işlemlerini başlattı. Akrabalar da cenaze için yola çıkarak Banihal kentine ulaştı. İşlemlerin ardından tabuta konulan çocuk, gömülmek üzere Hallon köyündeki mezarlığa götürüldü.

Tabutun mezarlığa gömülmesinin ardından topraktan gelen ses, cemaatin pür dikkat kesilmesine neden oldu. Hemen toprağı geri kazmaya başlayan aile üyeleri, çocuklarını canlı ve sağlıklı şekilde görmeleri nedeniyle hem sevinç hem de şaşkınlığı bir arada yaşadı.

Ölüm raporunun verilmesinde etkili olan iki personel açığa alınırken Banihal Block Sağlık Memuru (BMO) Dr Rabia Khan, "Jinekoloji bölümünde çalışan genç bir hemşire ve temizlikçinin görevlerini soruşturma kapsamında karar verilene kadar askıya aldık." dedi.

cenaze arabası cenaze aracı Mezarcı Cenaze Vefat Ölüm Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

Giray Çetinay:

Hayvan mezarlığı diye bir filim vardı nereden aklıma geldiyse

TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:

Yapılacak hata mı bu kardeşim

baklavacı çeto :

nedense ilginç şeyler hep hindistanda oluyor brader

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title