Elon Musk, "İnsanlığın korkunç şekilde yok olmasına karşı uyarıyorum" diyerek tek kaçış noktasını verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Elon Musk, "İnsanlığın korkunç şekilde yok olmasına karşı uyarıyorum" diyerek tek kaçış noktasını verdi

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

Tesla'nın CEO'su ve teknolojide dünyanın öncü isimleri arasında yer alan Elon Musk, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Musk, insanlığın olası bir kitlesel yok oluşta yüzde 100 yok olacağını ve tek kaçışın başka gezegenlere yerleşmek olduğunu dile getirdi.

Teknoloji alanında dünyanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Tesla'nın CEO'su Elon Musk'tan kitlesel yok oluşla ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Sık sık açıklamaları nedeniyle gündem olan Musk, bir kez daha bomba etkisi yaratacak ifadeler kullandı.

"YÜZDE 100'ÜMÜZ YOK OLACAĞIZ"

Musk, olası bir kitlesel yok oluşta insanlığın hayatta kalamayacağını belirterek, "Kitlesel yok oluşta insanlığın yüzde yüzü yok olacak. İnsanların dünyada kalarak kitlesel yok oluştan kaçma imkanları yok" dedi.

TEK KURTULUŞ YOLUNU VERDİ

Musk daha sonra insanların kitlesel yok oluştan kaçmaları için tek çıkış yolunu verdi. Musk, "İnsanlar kitlesel yok oluştan kaçmak istiyorlarsa, başka gezegenlere taşınmak zorundalar" diye konuştu.

Elon Musk, 'Korkunç sona karşı insanlığı uyarıyorum' diyerek tek kaçış noktasını verdi

Tesla Motors, Elon Musk, Teknoloji, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (35)

Anti Fan:

KIYAMETTEN BAHSEDİYOR BENCE. ODA TEK DİNİ İSLAM OLDUĞUNU BİLİYOR AMA KABULLENMEK İSTEMİYOR. KIYAMETİ BİLDİĞİ İÇİN BÖYLE YAPIYOR. MAL ŞEY SENİ SENİ BİDE İNSAN YERİNE KOYUYORDUM YA. AKILLI İSYER BİR FARE DELİĞİNDE İSTER UZAYDA OL KAÇIŞ YOOOK BUNU O KAFANA SOK ZATEN ÖLÜMDEN NİYE KORKUYORLAR HİÇ BİLMİYORUM ÖLÜNCE YA CENNET YA DA CEHENNEM ONUN SONUNDA ALLAH KAVUŞACAZ

Zeynep Nursen:

Bu hızla üremeye devam edersek zaten millet birbirini yiyecek, herkes 1 çocuktan fazla yapmasın, dünyayı bitiriyoruz, uzayda yer aramak zorunda kaldık biraz akıl

bora rap:

Musk zannediyor ki kıyamet sadece Dünya için kopacak.Kıyamat koptuğunda evrendeki tüm gezegenler yok olacak.Kaçacak yer yok Musk.

Tüm 35 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title