Bill Gates'e Müslüman damat! Önce imam nikahı sonra da resmi nikah kıydılar - Haberler
Haberi Paylaş

Bill Gates'e Müslüman damat! Önce imam nikahı sonra da resmi nikah kıydılar

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Haberler | Dünya

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, önceki gün Mısırlı Nayel Nassar ile dünya evine girdi. Çiçeği burnunda çift önce Müslüman damadın isteğiyle imam nikahı kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi. Düğüne 300 civarında kişi katıldı.

Microsoft varisi Jennifer Gates (25), Westchester'daki malikanesinde Mısırlı zengin bir aileye mensup Nayel Nassar (30) ile evlendi. Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer, Mısırlı Nassar'la önce imam nikahı kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi.

ÖNCE İSLAMİ USULLERE GÖRE EVLENDİLER

Çiftin cuma günü, ailenin New York'ta North Salem bölgesindeki evinin bahçesinde gizli bir tören tertip ettikleri ve hayatlarını İslami usullere göre birleştirdikleri öğrenildi. Westchester'daki düğüne Jennifer'in anne ve babası Melinda ve Bill Gates ile birlikte 300 civarında kişi katıldı.

DÜĞÜNDEN DETAYLAR

Gates çifti yazın açtıkları boşanma davası sonrasında ilk kez birlikte görüldü. Geline hepsi yeşil kıyafet giymiş 9 nedime eşlik etti. Yeni evli çift, düğün sonrasında malikanenin kurulu olduğu botanik bahçesinde fotoğraf çektirdi.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (10)
Metin Yalcin:Kütür kütür Bill Gates'in kulaklarını çınlatacaklar ..)) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Hayrettin Soyer:Evlen kiminle , istersen evlen, ama gercekten sevip te evlen.!!!!! Cevap Yaz 10 27 Yayından Kaldır
Babilya :Bir müslüman bütün toplumlara zulmeden birinin kızıyla nasıl evlenebilir. Ha...evlenebilir o da küreselci siyonistir. Cevap Yaz 55 25 Yayından Kaldır
Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title