Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum

15.01.2021 17:09 | Son Güncelleme: 16.01.2021 10:21

Ünlü şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attığını duyurdu. Markasına güvendiğini belirten Doğuş, "Kadın erkek parfümümüz çıkıyor. Kozmetikte ses getireceğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı. Sanatçı, kendi adını taşıyan 'Doğuş' markasının tanıtım çekimlerinin yapıldığı Kağıthane Art Yapım'da gazetecileri ağırladı.

"KOZMETİKTE SES GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUM"

Markasına güvendiğini belirterek sözlerine başlayan Doğuş, "6 aydır bu proje var. Yabancı bir firma ile kendi markamız olan Daxx Cosmetic ile çalışıyoruz. Kadın erkek parfümümüz çıkıyor. Kozmetikte ses getireceğimize inanıyorum. Çünkü çok kaliteli ürünler çıkardığımıza inanıyorum. Kolonyamızda E vitamini var. Parfümle kolonyalarımız var. Gece gündüz kremimiz var." diye konuştu.

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı

"YAPTIĞIM HER İŞ İLE GURUR DUYUYORUM"

Şarkıcılıktan önce birçok meslekte çalıştığını ifade eden Doğuş, "Daha önce işportacılık yaptım. Ayakkabı boyacılığı yaptım. İnşaatta çalıştım. Simit, su, poşet sattım. Bunlarla gocunacak bir şeyim yok. Yaptığım her iş ile gurur duyuyorum" dedi.

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum
Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum
Haber Yorumları (43)
FERHAT: Doğuş büyük sıkıntılar çekip buralara geldin, kendini hiç bozmadın, herşeyin en güzelini hak ediyorsun. ALLAH Hak yoldan ayırmasın. Türk Milleti olarak seni sevdik, bağrımıza bastık.Bu sevgimize lâyık olmaya devam et. ALLAH muvaffak etsin.
CETO: canim arkadasim LOKUM gibi insan hemen 10 tane siparis verip fakire fukaraya dagiticam cansin adamim
TEKNİK: adam bir vsürü calışanada iş imkanı verecek burda gereksizce eleştiren arkadaşlar sizde acında işletme acın ekmek kapısıda insanlara sizide alkışlayalım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title