Doğan Özdemir Haberleri

Doğan Özdemir haber, Doğan Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğan Özdemir - 29.10.2020
Fırından aldıkları odunla başladıkları ahşap ürün işinde dünyaya açıldılar
Doğan Özdemir, AA muhabirine, büyük bir ekonomik zorluk yaşadıkları zamanda borçla girdikleri işlerinde dünyaya açıldıklarını söyledi.
Doğan Özdemir - 16.07.2019
Ömrünü atalık tohum "gacer"i yaşatmaya adadı
Kayseri'nin Develi ilçesinde bir zamanlar yaygın olarak üretilen, üretiminin zorluğundan dolayı artık tercih edilmeyen atalık tohumlardan "gacer"in kentteki tek üreticisi Doğan Özdemir, ömrünü bu tohumu yaşatmaya adadı.
Doğan Özdemir - 26.02.2019
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davası Ertelendi
Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesince görülen davada saldırının planlayıcısı olduğu belirtilen tutuklu sanık Yusuf Nazik hazır bulundu. Geçen hafta Hatay Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanan sanık Aykan Hamurcu ise tutuklu bulunduğu cezaevinden SEGBİS üzerinden duruşmaya katıldı. Kimlik tespitinin yapılmasının ardından Reyhanlı davasında daha önceden ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan sanık Doğan Özdemir tanık olarak dinlendi.
Doğan Özdemir - 26.02.2019
Reyhanlı Davası Sanıkları Nazik ve Hamurcu'nun Kararı Bir Sonraki Duruşmaya Kaldı
TANIK DİNLENDİ Mahkeme, Reyhanlı davasında 53 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 4 bin 32 yıl hapis cezasına çarptırılan, kendisini saldırıdan sonra Aykan Hamurcu'nun sakladığını söyleyen Doğan Özdemir'i tanık olarak dinledi.
Doğan Özdemir - 26.02.2019
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davası
Mahkeme heyeti, kimlik tespitinin ardından Reyhanlı davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan sanıklardan Doğan Özdemir'i tanık olarak dinledi.
Doğan Özdemir - 22.02.2019
Güncelleme 2 - Reyhanlı Saldırısının Firari Sanığı Yakalandı
Reyhanlı saldırısıyla ilgisinin bulunmadığını iddia eden Hamurcu, Reyhanlı davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan sanıklardan Doğan Özdemir'i sakladığı iddiasını da reddetti.
Doğan Özdemir - 18.09.2018
Belediyeye Engelli Personel Alımı
Batman Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda Furkan Karataş, Zehra Çelik, Abdülselam Yıldızhan, Doğan Özdemir ve Abdülaziz Gezer belediye personeli olmaya hak kazandı.
Doğan Özdemir - 23.06.2018
Mehmed Niyazi Özdemir İçin Mevlid-i Şerif Okundu
Mehmed Niyazi Özdemir kimdir? Adapazarı'nda 8 Nisan 1942'de doğan Özdemir, 1953'te Akyazı İlkokulu, 1957'de Haydarpaşa Lisesi, 1964'te ise İstanbul Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Doğan Özdemir - 12.05.2018
Mehmed Niyazi Özdemir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Mehmed Niyazi'nin, gençliğin yetişmesine çok hizmetlerinin olduğunu belirten eski milletvekillerinden Ali Ayağ, şunları kaydetti: "Günümüz gençliğinin yetişmesinde çok hizmetleri olmuştur. 'Çanakkale Mahşeri' en önemli eseridir. Yemen'le ilgili yazdığı romanın da yayın hayatında önemli bir yeri vardır. 25-30 yıldır gençliğin yetişmesinde payı vardır. Hem eğitici hem yönlendirici yazılarıyla insanımıza tarihi sevdirdi." Mehmed Niyazi Özdemir kimdir? Adapazarı'nda 8 Nisan 1942'de doğan Özdemir, 1953'te Akyazı İlkokulu, 1957'de Haydarpaşa Lisesi, 1964'te ise İstanbul Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.
Doğan Özdemir - 11.05.2018
Yazar Mehmet Niyazi Özdemir Vefat Etti
Adapazarı'nda 8 Nisan 1942'de doğan Özdemir.
Doğan Özdemir - 03.04.2018
Otomobil Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
İZMİR'in Ödemiş ilçesinde, seyir halindeki traktöre aynı yöne giden Doğan Özdemir yönetimindeki otomobil arkadan çarptı.
Doğan Özdemir - 03.04.2018
Dha Yurt Bülteni 1
Görüntü Dökümü ------------------------------- -Kaza anı güvenlik kamerası -------- -Olay yerinden görüntüler -Detaylar Haber: Cafer ZENGİN / KAYSERİ, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ===================================================== 3)OTOMOBİL TRAKTÖRE ÇARPTI: 1 ÖLÜ, 2 YARALI         İZMİR'in Ödemiş ilçesinde, seyir halindeki traktöre aynı yöne giden Doğan Özdemir yönetimindeki otomobil arkadan çarptı.
Doğan Özdemir - 03.04.2018
Dha Yurt Bülteni - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- -Şüpheli paketten detaylar -Polis ekiplerinin incelemesi -Detaylar Haber-Kamera: Mehmet İNAN /BURSA, =================================== Otomobil traktöre çarptı: 1 ölü, 2 yaralı         İZMİR'in Ödemiş ilçesinde, seyir halindeki traktöre aynı yöne giden Doğan Özdemir yönetimindeki otomobil arkadan çarptı.
Doğan Özdemir - 03.04.2018
Otomobil Traktöre Çarptı: 1 Ölü, 2 Yaralı
İZMİR'in Ödemiş ilçesinde, seyir halindeki traktöre aynı yöne giden Doğan Özdemir yönetimindeki otomobil arkadan çarptı.
Doğan Özdemir - 02.04.2018
Traktör ile Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
İzmir'den Ödemiş istikametine giden Selahattin Sevin (49) idaresindeki 35 ZA 0663 plakalı traktör ile Doğan Özdemir yönetimindeki 35 ABD 618 plakalı otomobil Çukurçeşme mevkisinde çarpıştı.
Doğan Özdemir - 23.02.2018
Dha Ankara- Reyhanlı Saldırısı Sanıklarına Ceza Yağdı
9 SANIĞA 53 KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET Kararını açıklayan mahkeme heyeti, suçlarını sabit gördüğü sanıklar Nasır Eskiocak, Mehmet Genç, Yusuf Büyükkasım, Ahmet Mansuroğlu, Doğan Özdemir, Süleyman Evet, Ergin Ördek, Fikret Nazik ve Mehmet Kılıç'a 53 kişinin ölümden dolayı 53'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu; öldürmeye teşebbüs, yaralama ve diğer suçlardan da yaklaşık 4 bin 32'şer yıl hapis cezası verdi.
Doğan Özdemir - 23.02.2018
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davasında Karar (2)
Buna göre saldırıların planlayıcısı ve faili suçlamasıyla yargılanan sanık Nasır Eskiocak ile Mehmet Genç, Yusuf Büyükkasım, Ahmet Mansuroğlu, Doğan Özdemir, Süleyman Evet, Ergin Ördek, Fikret Nazik ve Mehmet Kılıç "devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak" ve "5'i çocuk 52 kişiyi öldürmek" suçundan 52'şer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Doğan Özdemir - 23.02.2018
Reyhanlı Saldırısı Sanıklarına Ceza Yağdı
9 SANIĞA 53 KEZ AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET Kararını açıklayan mahkeme heyeti, suçlarını sabit gördüğü sanıklar Nasır Eskiocak, Mehmet Genç, Yusuf Büyükkasım, Ahmet Mansuroğlu, Doğan Özdemir, Süleyman Evet, Ergin Ördek, Fikret Nazik ve Mehmet Kılıç'a 53 kişinin ölümden dolayı 53'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu; öldürmeye teşebbüs, yaralama ve diğer suçlardan da yaklaşık 4 bin 32'şer yıl hapis cezası verdi.
Doğan Özdemir - 23.02.2018
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davasında Sanıklara Rekor Ceza
Son sözleri sorulan diğer sanıklar da suçsuz olduklarını öne sürerek, beraat talebinde bulundu. Daha sonra kararını açıklayan mahkeme, sanıklar Nasır Eskiocak, Mehmet Genç, Yusuf Büyükkasım, Ahmet Mansuroğlu, Doğan Özdemir, Süleyman Evet, Ergin Ördek, Fikret Nazik ve Mehmet Kılıç'a 53'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis ve yaklaşık 4 biner yıl hapis cezası verilmesine karar verdi.
Doğan Özdemir - 07.07.2017
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davası (1)
Duruşmada esas hakkındaki görüşünü açıklayan Cumhuriyet Savcısı Alper Taşkıran, sanıklardan Nasır Eskiocak, Mehmet Genç, Yusuf Büyükkasım, Ahmet Mansuroğlu, Doğan Özdemir, Süleyman Evet, Ergin Ördek, Fikret Nazik ve Mehmet Kılıç'ın "devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak" ve "kasten öldürme" suçlarından 53'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasını istedi.
Doğan Özdemir - 17.05.2017
Antep Savunmasının Önemli İsimlerinden Özdemir Bey Anıldı
Özdemir Bey kimdir? Asıl adı Ali Şefik Özdemir. Osmanlı Devleti döneminde Mısır'ın Kahire şehrinde doğan Özdemir Bey, İslam Teoloji Üniversitesi Cami-ül Ezher'in Edebiyat bölümünden mezun oldu.
Doğan Özdemir - 14.04.2017
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davası
Tutuklu sanıklar Fikret Nazik, Mehmet Genç, Nasır Eskiocak, Ergin Ördek, Yusuf Büyükkasım, Doğan Özdemir, Mehmet Kılıç, Ahmet Mansuroğlu ve Süleyman Evet ile bulundukları Adana F Tipi Cezaevi'nden, müşteki Mehmet Tetik ile başka bir suçtan tutuklu bulunduğu Hatay T Tipi Cezaevinden sesli ve görüntülü sistemle bağlantı kuruldu.
Doğan Özdemir - 07.03.2017
Maganda Kurşunu Davasında Beraat Çıktı
ADANA'da bir düğünde havaya ateş ederek 13 yaşındaki Doğan Özdemir'in ölümüne neden oldukları iddiasıyla yargılanan 2'si tutuklu 3 sanık olası kasıtla adam öldürme suçundan delil yetersizliğinden beraat ederken, sanıklardan 2'sine rühsatsız silah taşımak sucundan 12'şer bin lira para cezası verildi.
Doğan Özdemir - 27.01.2017
Reyhanlı'daki Terör Saldırısı Davası
Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanıklardan bazılarıyla, müdahiller ve tarafların avukatları katıldı. Tutuklu sanıklar Fikret Nazik, Mehmet Genç, Nasır Eskiocak, Ergin Ördek, Yusuf Büyükkasım, Doğan Özdemir, Mehmet Kılıç, Ahmet Mansuroğlu ve Süleyman Evet, bulundukları Adana F Tipi Cezaevi'nden sesli ve görüntülü sistemle bağlantı kurdu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğan Özdemir Haberleri | Doğan Özdemir Kimdir - Haberler - Doğan Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Doğan Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Ağaç köklerini sanat eserine dönüştürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 10:43:40. #1.14#
title