Deniz Gören Haberleri

Deniz Gören haber, Deniz Gören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Gören - 14.12.2020
Tapuda 'dublör'lü vurgun
'Dublör' denilen taşınmaz tapusu sahibi kişilere benzer kişiler ile yapılan dolandırıcılık olaylarına son zamanlarda sık rastlanmaya başlandı. Çekilen sahte fotoğraf ile sahte kimlik ve belge hazırlayıp, tapu sahiplerinin bilgisi olmadan taşınmazları satarak dolandırıcıların yüklü miktarda haksız kazanç sağladıklarını ifade eden İzmir Emlak Kulübü Başkanı Rıdvan Akgün, İzmir'in Çeşme ilçesinde böyle bir tuzağa düşen alıcıya çifte vurgun yapıldığını anlattı. Akgün, "Çeşme'de deniz gören arsaya acil paraya ihtiyacım var denilerek değeri 1 milyon ise 500 bin lira denilmiş.
Deniz Gören - 12.10.2020
"Halikarnas Balıkçısı: Cevat Şakir Kabaağaçlı"
Eh bizim tekne su almaya başladı. Şatafatı da sevmem, tepelere, deniz gören yerlere gömülmem şart değil.
Deniz Gören - 29.11.2019
Diyarbakırlı çocukların kırsal mahallede ses yarışması -2
DİYARBAKIR'ın kırsal Yemişalan Mahallesi'nde yaşayan çocuklar, televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasını yaşadıkları ortama uyarlayarak, video çekti. Çocukların saç fırçasını mikrofon, enstrüman olarak ise kürek kullandığı görüntüler, sosyal medyada ilgi gördü.  Merkez Bağlar ilçesinin kırsal Yemişalan Mahallesi'ndeki çocuklar, televizyonda izledikleri ses yarışmasını çok beğenerek, yaşadıkları ortama uyarlayıp, video çekti. Sosyal medyada paylaşılan video üzerine yapımcı Acun Ilıcalı'nın davetiyle geçen yıl İstanbul'a gidip, yarışmasını izleyen çocuklar, ilk kez uçağa bindi. Hayatlarında ilk kez deniz gören çocuklar, 2 günlük İstanbul gezisinin ardından döndükleri memleketleri Diyarbakır'da bu yıl da yeni video çekti.
Deniz Gören - 29.11.2019
Diyarbakırlı çocukların kırsal mahallede ses yarışması-ÖZEL-1
DİYARBAKIR'ın kırsal Yemişalan Mahallesi'nde yaşayan çocuklar, televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasını yaşadıkları ortama uyarlayarak, video çekti. Çocukların saç fırçasını mikrofon, enstrüman olarak ise kürek kullandığı görüntüler, sosyal medyada ilgi gördü.  Merkez Bağlar ilçesinin kırsal Yemişalan Mahallesi'ndeki çocuklar, televizyonda izledikleri ses yarışmasını çok beğenerek, yaşadıkları ortama uyarlayıp, video çekti. Sosyal medyada paylaşılan video üzerine yapımcı Acun Ilıcalı'nın davetiyle geçen yıl İstanbul'a gidip, yarışmasını izleyen çocuklar, ilk kez uçağa bindi. Hayatlarında ilk kez deniz gören çocuklar, 2 günlük İstanbul gezisinin ardından döndükleri memleketleri Diyarbakır'da bu yıl da yeni video çekti.
Deniz Gören - 29.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Müşterilerin, kırmızı zeytini tatmasından görüntü.  Haber-Kamera: Abdulkadir AYDINIŞIK/EDREMİT (Balıkesir), (DHA ======================== - Diyarbakırlı çocukların kırsal mahallede ses yarışması   Diyarbakır'ın kırsal Yemişalan Mahallesi'nde yaşayan çocuklar, televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasını yaşadıkları ortama uyarlayarak, video çekti. Çocukların saç fırçasını mikrofon, enstrüman olarak ise kürek kullandığı görüntüler, sosyal medyada ilgi gördü.  Merkez Bağlar ilçesinin kırsal Yemişalan Mahallesi'ndeki çocuklar, televizyonda izledikleri ses yarışmasını çok beğenerek, yaşadıkları ortama uyarlayıp, video çekti. Sosyal medyada paylaşılan video üzerine yapımcı Acun Ilıcalı'nın davetiyle geçen yıl İstanbul'a gidip, yarışmasını izleyen çocuklar, ilk kez uçağa bindi. Hayatlarında ilk kez deniz gören çocuklar, 2 günlük İstanbul gezisinin ardından döndükleri memleketleri Diyarbakır'da bu yıl da yeni video çekti.
Deniz Gören - 27.11.2019
Göcek'teki kaçak yapıların yıkımına erteleme
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve jandarma ekipleri, Göcek Mahallesi'nde yıkım kararı verilen 3 bina ile 1 istinat duvarı için bu sabah bölgeye gitti. Yıkıma Gökçeovacık mevkisindeki istinat duvarından başlamak isteyen ekipler, bölgede toplananların tepkisiyle karşılaştı. Yıkımı kendilerinin gerçekleştirmek istediğini söyleyen kişiler, ek süre talep etti. Ek süre kullanmanın yasal hak olduğunu belirten Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri ile zabıtalar arasında kısa süreli tartışması çıktı. İki kurum görevlileri de ek süreye ilişkin taahhütnamenin kendileri tarafından düzenlenemeyeceğini belirtince beklemeye geçildi. 2 saatlik bekleyişin ardından ortak taahhütname düzenlenmesi kararlaştırıldı. Buna göre, kaçak yapıların sahiplerine, kendilerinin yıkması için 2 ay ek süre verildi. Yıkım çalışmasını durduran ekipler, mahalleden ayrıldı.Göcek Mahallesi'ndeki evinin yıkılacak yapılar arasında yer aldığını belirten, evli ve 1 çocuk babası Ramazan Kara (31), engelli olduğunu belirterek, yıkım kararını durdurmak için çaba gösterdiklerini söyledi. Bölgede imar olmadığı için tapulu arazisine 50 metrekare ev yaptığını anlatan Kara, "Evimi yardımlarla yaptım. Bir bebek daha bekliyoruz. Evim yıkılırsa eşim ve çocuğumla gidecek yerimiz yok. Bu yıkım kararları, deniz gören lüks yapılar için alındı; ancak bizim gibi gidecek yeri olmayan garibanların evinden başlamasını, içime sindiremiyorum.
Deniz Gören - 27.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-20
Göcek Mahallesi'ndeki evinin yıkılacak yapılar arasında yer aldığını belirten, evli ve 1 çocuk babası Ramazan Kara (31), engelli olduğunu belirterek, yıkım kararını durdurmak için çaba gösterdiklerini söyledi. Bölgede imar olmadığı için tapulu arazisine 50 metrekare ev yaptığını anlatan Kara, "Evimi yardımlarla yaptım. Bir bebek daha bekliyoruz. Evim yıkılırsa eşim ve çocuğumla gidecek yerimiz yok. Bu yıkım kararları, deniz gören lüks yapılar için alındı; ancak bizim gibi gidecek yeri olmayan garibanların evinden başlamasını, içime sindiremiyorum.
Deniz Gören - 12.08.2019
Sıcaktan bunalan tatilciler denize ve havuzlara koştu
GECE SOKAKLAR DOLDU Otellerin havuz başları da plajları aratmayan kalabalıklara evsahipliği yaptı. Animatörler eşliğinde oyunlar oynayan ve yarışmalara katılan tatilciler, çocuklarıyla birlikte havuzun keyfini çıkardı. Gündüz sahil ve havuzlarda serinleyen tatilciler, saat 21.00'den itibaren kendilerini sokağa attı.  Yoğunluğun merkezi ise deniz gören cadde ve sokaklar oldu.
Deniz Gören - 01.07.2019
İlk kez denizi gördüler
TÜGVA İl Temsilcisi Mustafa Demir, AA muhabirine, yaz okuluna katılan gençlerle bowling, yüzme, buz pateni, atlı binicilik, voleybol, futbol, basketbol, satranç, ebru, mangala, okçuluk, atıcılık, gokart, masa tenisi, dart, badminton, tenis, langırt, doğa yürüyüşü ve hayvanat bahçesi gezisi yaptırdıklarını söyledi. Yaz okuluna katılan bazı çocukların Samsun'un kırsal mahallelerinde yaşadığını dile getiren Demir, "Bu çocuklarımızın arasından 85'i hiç deniz görmemişti. Onları denizle tanıştırmak için Samsunum 1 gemisi ile tur attırdık." dedi. Demir, yaz okullarında 5 bine yakın çocuk ağırlayacaklarını dile getirerek, bu çocuklara Kur'an-ı Kerim, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in hayatı, itikat ve ahlak konularının yanı sıra sosyal aktivitelere katılması yönünde çeşitli etkinlikler yaptıklarını sözlerine ekledi. İlk kez deniz gören çocuklar ise denizi yakından ilk defa gördüklerini, güzel bir yaz tatili geçirdiklerini belirtti.
Deniz Gören - 03.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
'HEM UCUZ HEM DAHA KEYİFLİ' Aktaş Mevkisi sahilinde 2 çocuğuyla çadır kuran Eskişehirli Ayşe-Mustafa Akalan çifti, çadır tatilinden duydukları mutluluğu dile getirerek, "İlk kez Marmaris'e çadır kurmaya geliyoruz. Çok keyifli ve güzel oldu. Bayram tatili boyunca ilçenin deniz gören kırsal mahallelerinde çadır kuracağız.
Deniz Gören - 03.06.2019
Marmaris'te çadır tatilini tercih edenler sahillere yerleşti
'HEM UCUZ HEM DAHA KEYİFLİ' Aktaş mevkisi sahilinde 2 çocuğuyla çadır kuran Eskişehirli Ayşe-Mustafa Akalan çifti, "İlk kez Marmaris'e çadır kurmaya geliyoruz. Çok keyifli ve güzel oldu. Bayram tatili boyunca ilçenin deniz gören kırsal mahallelerinde çadır kuracağız.
Deniz Gören - 03.07.2018
Kızılay Kampları, Gençlere Ücretsiz Tatil İmkanı Sunuyor
Öğrencileri 13-14, 15-16 ve 17-18 yaş grupları halinde misafir ettiklerini dile getiren Tan, "İlk defa şehirlerinden ayrılan, deniz gören, ailelerinden ilk defa uzakta kalan çocuklarımızla eğlenceli, bilgi ve eğitim veren güzel bir kampımız var.
Deniz Gören - 09.05.2018
Uçağa İlk Kez Bindiler, Denizi İlk Kez Gördüler
Batman'da yayımlanan bir gazetenin köşe yazarı Hatice Türkan'ın "Yaşlılarımız da deniz görsün" başlıklı makalesini dikkate alan belediye ve Batmanlı otel sahibi bir iş kadını, ihtiyaç sahibi 15 kadına Anneler Günü hediyesi olarak Balıkesir'in Edremit ilçesinde 3 gün tatil imkanı sundu. İlk defa uçağa binip, deniz gören kadınlar, büyük sevinç yaşadı.
Deniz Gören - 27.04.2018
Yg İnşaat'tan Kartal'da Yeni Proje
Kartal Yakacık'ta yükselen Yakapark projesinin; lokasyon ve önemli merkezlere yakınlığıyla da dikkati çektiğini dile getiren Bilal, "Metrodan deniz ulaşımına, toplu taşımaya yürüyüş mesafesinde bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na giden E-5 bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor. Üniversite, hastane ve alışveriş merkezlerine komşu olan Yakapark projesi, deniz gören daireleriyle Aydos ormanlarına komşu olarak yükseliyor.
Deniz Gören - 22.04.2018
Uçağa Binme Hayalleri Gerçek Oldu
THY'nin özel seferiyle İstanbul'a gelen öğrenciler, kentin tarihi ve turistik mekanlarını gezdi. Hayatlarında ilk kez deniz gören Şanlıurfalı öğrenciler, İstanbul Boğazı'nda tekne turu da yaptı.
Deniz Gören - 17.04.2018
"Türk İnsanı Kuru Ekmek, Soğan Yiyip Ev Borcunu Ödüyor"
"YABANCIYA HİTAP EDEN PROJELER OLURSA SATIŞLAR KATLANARAK ARTAR" Yabancının ev alması için bir takım talepleri olduğunu belirten Durbakayım, "Yabancı yatırımcılar Türkiye'den gayrimenkul alacağı zaman, deniz gören bir ev aldıysa önüne ev yapılmaması veya 17'nci kattan daire alıyorsa belli bir kat kesintisi olup bunun 14'e inmemesi gibi içlerini rahatlatacak kararların alınmasını bekliyor.
Deniz Gören - 17.04.2018
Türk İnsanı Kuru Ekmek, Soğan Yiyip Ev Borcunu Ödüyor"
"YABANCIYA HİTAP EDEN PROJELER OLURSA SATIŞLAR KATLANARAK ARTAR" Yabancının ev alması için bir takım talepleri olduğunu belirten Durbakayım, "Yabancı yatırımcılar Türkiye'den gayrimenkul alacağı zaman, deniz gören bir ev aldıysa önüne ev yapılmaması veya 17'nci kattan daire alıyorsa belli bir kat kesintisi olup bunun 14'e inmemesi gibi içlerini rahatlatacak kararların alınmasını bekliyor.
Deniz Gören - 16.04.2018
Engelli Öğrenciler Pedal Çevirdi
Ardından, limana doğru pedal çeviren öğrenciler burada denizle buluştu. Aralarında ilk kez deniz gören çocukların da bulunduğu engellilerin büyük mutluluk yaşadıkları gözlendi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Gören Haberleri | Deniz Gören Kimdir - Haberler - Deniz Gören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Gören kimdir, hayatı ve biyografisi. 70 metrelik gemi, iki vinçle denize indirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 21:54:52. #1.15#

title