DENİZ DEPBOYLU HABERLERİ

Deniz Depboylu haber, Deniz Depboylu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Depboylu

Deniz Depboylu

Doğum Yeri Aydın / Türkiye
Doğum Tarihi 7.6.1968 - ...

Deniz Depboylu Kimdir ?

Deniz Depboylu, 7 Haziran 1968, Türk siyasetçi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) milletvekili. İlk, orta ve lise eğitimlerini Aydın’da tamamladı. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Deniz Depboylu - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
Genel Başkan Yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Hidayet Vahapoğlu, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, Siyasi ve Sosyal İşler ile Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın ise Başkanlık Divanı görevleri sona erdi.
Deniz Depboylu - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 10 kadın üye görev yaparken bu sayı yeni listede 5'e düşürüldü. Nevin Taşlıçay, Nur Tuğba Aktay ve Deniz Depboylu MYK'deki yerini korudu, Pelin Yılık ve Filiz Kılıç listenin yeni isimleri oldu.
Deniz Depboylu - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Deniz Depboylu - 25.02.2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu: "Şiddettin engellenmesinde aileye çok büyük önem veriyoruz"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kadına şiddetin engellenmesinde aileye çok büyük önem verdiklerini söyledi.
Deniz Depboylu - 05.12.2020
MHP'li Depboylu'dan "Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilmesinin 86. yıl dönümü" mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Dünyanın birçok gelişmiş ülkesinden daha önce kadına seme ve seçilme hakkı tanıyan ülkemizde maalesef bugün arzu ettiğimiz hedefe henüz ulaşmış değiliz." ifadesini kullandı.
Deniz Depboylu - 05.12.2020
MHP'li Depboylu: "Siyasal alanda kadının desteklenmesi muhakkak ki ülkemizi ve milletimizi güçlü yarınlara taşıyacaktır"
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Yerel yönetimlerde ve TBMM'deki kadın temsili oranının artması, siyasal alanda kadının desteklenmesi muhakkak ki ülkemizi ve milletimizi güçlü yarınlara taşıyacaktır" dedi.
Deniz Depboylu - 02.12.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan "Dünya Engelliler Günü" mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Yaşamı paylaştığımız özel insanların karşılaştığı sorunlara duyarlılık göstermek, sorumluluk sahibi her bireyin asli görevidir.
Deniz Depboylu - 01.10.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan "Dünya Yaşlılar Günü" açıklaması Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, yaşlıların gölgesinde sevgi ve huzur hissedilen ulu çınarlar gibi olduğunu belirterek, "Türk kültüründe yaşlı demek bilgelik makamına ulaşmış, bir ailenin hürmet makamına taht kurmuş üyesi demektir.
Deniz Depboylu - 20.09.2020
MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, görevine yeniden seçildi
Kentteki bir düğün salonunda düzenlenen kongreye MHP genel başkan yardımcıları Deniz Depboylu, Emin Haluk Ayhan, AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim ve Rıza Posacı, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
Deniz Depboylu - 20.06.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan "Babalar Günü" mesajı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, babalığın zor olduğunu belirterek, "Baba evin direğidir, her zaman güçlü olmak durumundadır.
Deniz Depboylu - 15.05.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan "Dünya Aile Günü" mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, ailenin bir toplumun çekirdek yapısı, koruyucu ve kurucu unsuru olduğunu, Türk milletinin de ailenin değerini ve önemini asırlardır bildiğini belirtti.
Deniz Depboylu - 11.05.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan Engelliler Haftası açıklaması Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "MHP olarak, liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyefendi'nin 'her engel aşılmak için vardır' anlayışıyla hareket ediyor, engelleri kaldırmak üzere güçlü ve etkin politikalar geliştirmeye devam ediyoruz.
Deniz Depboylu - 09.05.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan Anneler Günü mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Telefonun karşısında bizi hasretle, sevgiyle kucaklamaya hazır olan annelerimize bizim için ne kadar değerli olduklarını hissettirelim." ifadelerini kullandı.
Deniz Depboylu - 14.03.2020
MHP'li Depboylu, koronavirüs tedbirleri için Sağlık Bakanı Koca'yı kutladı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, alınan koronavirüs tedbirleri nedeniyle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı kutladığını belirterek, "Koronavirüse karşı birçok ülke maalesef hazırlıksız yakalandı ve çok sayıda hastalanan vatandaşla birlikte ölenler oldu.
Deniz Depboylu - 08.03.2020
MHP'li Depboylu'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Bilim insanları ve araştırmacıların sunduğu bilgiler doğrultusunda, kadınlarımızın yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri ışığında etkili, uygulanabilir ve sürdürülebilir politikaların üretilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Deniz Depboylu - 05.12.2019
MHP'den Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 85. Yıl dönümü mesajı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kadınların karar alma mekanizmalarında söz sahibi olmasının önemine işaret ederek, "Biz kadınlarımızın eşsiz değerleri, yetenekleriyle sadece siyasette değil, var oldukları her alanda alacakları roller ve sorumluluklarla gücümüze güç...
Deniz Depboylu - 03.12.2019
MHP'den "Dünya Engelliler Günü" mesajı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, özel öğretim statüsünde yer alan okulların müfredatlarının gözden geçirilmesi ve kamudaki engelli personel kontenjanının yüzde 5'e çıkarılması gerektiğini bildirdi.
Deniz Depboylu - 26.10.2019
Kuzey Makedonya'da "Balkan Türk Forumu"
Foruma Dış Yatırımlardan sorumlu Devlet Bakanı Elvin Hasan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, Azerbaycan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Bedrettin Guliyev, Kosova Demokratik Türk Partisi Milletvekili Fikrim Damka, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Kamuran Atakan, Balkan Göçmenleri İktisadi Araştırma ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (BİSAV) Başkanı Yüksel Özkale, Türkiye'nin Üsküp Büyükelçiliği Misyon Şefi Yardımcısı Umut Lütfi Öztürk'ün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Deniz Depboylu - 24.10.2019
ADÜ'de akademik yıl açılış töreni
Programa, Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Aydın milletvekilleri Metin Yavuz, Mustafa Savaş, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu ve Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof.
Deniz Depboylu - 21.10.2019
"Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumuna ilişkin "Bu çalışmanın sonucunda bize düşen görev, elde ettiğimiz bilimsel verilere dayalı olarak etkili, geçerli ve sürdürülebilir politikalar üreterek aziz milletimizin sorunlarına dair çözümleri hayata geçirmektir.
Deniz Depboylu - 21.10.2019
1. MHP KAÇEP Sempozyumu sona erdi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin himayesinde MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu tarafından 18-19-20 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen "1. MHP KAÇEP Toplum, Kadın ve Şiddet Sempozyumu" sonuç bildirgesi yayımlandı.
Deniz Depboylu - 18.10.2019
MHP'den "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Sokak ortasında, adliye önünde, ev veya meskenlerin içinde, iş yerlerinde hunharca öldürülen kadınlar sadece Türkiye'nin değil, sadece bölge ülkelerinin değil, tüm insanlığın kanayan yarası, kanatlanmış çığlığıdır.
Deniz Depboylu - 29.08.2019
Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül Töreni
Törene TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Mahir Ünal, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MHP Grup Başkanvekili Celal Adan, MHP Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Kalaycı, Feti Yıldız, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya ve Deniz Depboylu, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ile bazı milletvekilleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Deniz Depboylu - 26.08.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli Erzurum'da
Devlet Bahçeli'ye ziyaretinde TBMM Başkanvekili Celal Adan, MHP genel başkan yardımcıları Deniz Depboylu, Semih Yalçın ve Kamil Aydın ile MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman eşlik etti.
Deniz Depboylu - 24.08.2019
(görüntülü) afrodisias festivali başladı
Uçurum Park'ın önünden başlayan ve 1 kilometre süren yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı'nda son buldu. Kortejdekiler saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından eski belediye binası önüne geçerken, Azerbaycan, İran Tebriz Türkleri ve Gürcistan Halk Dansları toplulukları, dans gösterileri sundu. Karacasu Belediye Başkanı MHP'li Zeki İnal'ın ev sahipliğindeki festivale; Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kaymakamlar, çevre ilçelerden belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Deniz Depboylu - 24.08.2019
Dha yurt bülteni - 6
Karacasu Afrodisias Kültür Sanat ve Tanıtım Festivali için Uçurum Park'ın önünden kortej yürüyüşü düzenlendi. 1 kilometre süren yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı'nda son buldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından eski belediye binası önüne geçildi. Azerbaycan, İran Tebriz Türkleri ve Gürcistan Halk Dansları toplulukları, dans gösterileri sundu. Karacasu Belediye Başkanı MHP'li Zeki İnal'ın ev sahipliğindeki festivale; Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, kaymakamlar, çevre ilçelerden belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Deniz Depboylu - 12.08.2019
MHP'den CHP'ye bayram ziyareti
Gelenekselleşen bayram ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi'nin 7'nci misafirleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) oldu. Görüşmelerde Türk kadınlarının sorunları ele alınarak, kadın işsizliğinin derhal giderilmesi gerekliliği üzerinde duruldu. CHP'de karşılama heyetinde; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Yüksek Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Sezgin Kaya, Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir yer aldı. MHP'de Genel Başkan Devlet Bahçeli adına bayram ziyaretlerini gerçekleştiren heyette; Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Koçak yer aldı.
Deniz Depboylu - 12.08.2019
Siyasi partilerde bayramlaşma - MHP heyeti CHP'yi ziyaret etti
MHP heyetinin CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık tarafından karşılanması MHP heyetine şeker ve çay ikramı MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu'nun konuşması CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık'ın konuşması MHP heyetinin ayrılması ANKARA - MHP Genel Başkan Yardımcısı...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deniz Depboylu Haberleri | Deniz Depboylu Kimdir - Haberler - Deniz Depboylu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Depboylu kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:14:04. #1.14#

title