Della Luna Yaza Merhaba Partisi

Bültenler - Haberler | Güncel
Della Luna Yaza Merhaba Partisi

Yeniköy'de gerçekleşti. İş, sanat ve moda dünyasından birçok isimin buluştuğu partide; yeni ürünü "Panino Gelato"yu misafirlerinin beğenisine sunan Della Luna, davetlilerden tam not aldı.

Della Luna Yaza Merhaba Partisi, önceki akşam Yeniköy Della Luna'da gerçekleşti. İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ismi buluşturan partiye, Della Luna'nın sahibi Aylin Yarkın ev sahipliği yaptı. Gecede; Della Luna'nın yeni lezzeti Panino Gelato, konukların beğenisine sunuldu. Türkiye'de bir ilk olan Panino Gelato, gerçek İtalyan dondurması ve Della Luna mutfak ekibinin özel olarak hazırladığı sandviç ekmeğinin birleşiminden oluşuyor. İlk olarak Della Luna'nın yaza merhaba partisinde görücüye çıkan Gelato Panino, lezzeti ve görsel şöleni ile davetlilerden tam not aldı.

Atıl Kutoğlu, Gani Müjde, Belma Canciğer, Nazan Şoray, Lerzan Mutlu, Kenan Erçetingöz, Gül Erçetingöz, Sacit Aslan, Hikmet Tanrıverdi, Fatih Yarkın, Özgür Aras gibi birçok ünlü ismin katıldığı davette, keyifli anlar yaşandı. Partiye ilk gelen isim Gani Müjde ve Eşi Belma Canciğer oldu. Diyette olduğu için tatlıyla pek arası olmadığını söyleyen Müjde, dondurma ikramlarına dayanamayarak diyetini bozdu. Partiye katılan isimlerden ünlü modacı Atıl Kutoğlu:"Bu yazın moda renkleri, dondurma renkleri gibi olacak." derken, Özgür Aras:"Yiyebildiğim tek tatlı dondurma." diyerek dondurma sevgisini dile getirdi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title