Davut Doğan Haberleri

Davut Doğan haber, Davut Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Davut Doğan - 20.05.2021
Türkiye'de yıllık 6 milyon ton atığın sebep olduğu ekonomik kayıp 1,5 milyar lira
Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Türkiye'nin 6 bölgesinde kurulu tesisleriyle ortalama 4,4 milyon ton atığı bertaraf ettiklerini belirterek, "Türkiye'de yıllık 6 milyon ton atık 1,5 milyar lira ekonomik kayba neden oluyor.
Davut Doğan - 05.03.2021
Son dakika haberi | Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk kez hibrit olarak gerçekleştirilecek
Boyner Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner, Bunge Gıda Türkiye Ülke Lideri Turgut Yeğenağa, BSH Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Sığın, Citibank Türkiye Genel Müdürü Emre Karter, Deloitte Danışmanlık Lideri Hakan Göl, Doğan Holding CEO'su Çağlar Göğüş, Doğan Holding Otomotiv Grubu Genel Müdürü Kağan Dağtekin, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Enerji Ticareti Derneği (ETD) Yönetim Kurulu Başkanı ve Doğan Enerji CEO'su Burak Kuyan, Esas Holding Başkan Yardımcısı Emine Sabancı Kamışlı, FİBA Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, Ford Otosan CEO'su Haydar Yenigün, Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ, Girişimci Sina Afra, Google Türkiye Ülke Direktörü Mehmet Keteloğlu, Hummingbird Ventures Yönetici Ortağı Fırat İleri'nin de zirveye katılım sağlaması bekleniyor.
Davut Doğan - 18.12.2020
"Fatih'te Geçen Bir Ömür" etkinliği
Uçman, İstanbul'a üniversite eğitimi için geldiğini ve 50'li yılı aşkın bir süredir Fatih'te yaşadığını belirterek, "Üniversiteye başladığımda, Kıztaşı'nda daha önce Komünizmle Mücadele Derneği olan binayı pansiyon haline getirmişlerdi. Orada bir tür pansiyoner gibi kalmaya başlamıştık. Abdülkadir Özcan, Davut Doğan ve Fahri Babalı'nın da aralarında olduğu 6-7 kişilik bir grup olarak orada kaldık.
Davut Doğan - 03.08.2020
BAYBURT KALESİ'NDE TARİHİ KALINTI VE ESERLERE ULAŞILDI
'BÜYÜKLÜĞÜ VE İHTİŞAMI ÇOK ETKİLEYİCİ' Kaleyi gezen Davut Doğan, 'Türkiye'nin 3'üncü büyük kalesiymiş.
Davut Doğan - 11.03.2020
KOSGEB ile DOĞTAŞ kadın girişimcilere yönelik iş birliği protokolü imzaladı
KOSGEB ile DOĞTAŞ kadın girişimcilere yönelik iş birliği protokolü imzaladı ANKARA - KOSGEB ile DOĞTAŞ Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında kadın girişimcilere yönelik iş birliği protokolü imzalandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın da katıldığı imza protokolü Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt ile DOĞTAŞ Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan arasında gerçekleştirildi.
Davut Doğan - 09.01.2020
ÖZEL GÜNDEM
'ÖNEMLİ YATIRIMLAR YAPILDI' İnsanların artık büyük şehirlerden sıkıldığını ve memleketlerine döndüğünü kaydeden Davut Doğan ise "Kentte nüfus artışı yaşandı, bu da Bayburt'a olumlu anlamda yansıyor.
Davut Doğan - 15.11.2019
Türkiye'nin en hızlı akan nehri Çoruh, kirlilikten kurtuldu
BAYBURT'ta, Güney Amerika'daki Amazon Nehri'nden sonra ikinci, Türkiye'nin ise en hızlı akan, 431 kilometre uzunluğundaki nehri Çoruh için kirlilik tehlikesi oluşunca proje geliştirildi. Kentte kurulan atık su arıtma tesisiyle kanalizasyon ve atık suların nehre bırakılmasının önüne geçildi.  Bayburt'ta, Mescit Dağları'ndan doğan ve Gürcistan Batum'dan Karadeniz'e dökülen, ortalama debisi saniyede 192 metreküp, yılda ise 6,3 milyar metreküp olan Çoruh Nehri'nin kirlilik tehlikesiyle karşı karşıya kalması üzerine proje geliştirildi. Güney Amerika'daki Amazon Nehri'nden sonra ikinci, Türkiye'nin ise en hızlı akan, 431 kilometre uzunluğundaki nehri Çoruh için Bayburt'ta atık su arıtma tesisi kuruldu. Bu sayede kanalizasyon ve atık suların nehre bırakılmasının önüne geçildi. 4 yıl önce faaliyete geçen tesisle toplam 10 milyon metreküp su arıtılarak, nehre bırakıldı. Kötü kokunun yayıldığı nehir, kirlilikten kurtarıldı.  Tesis sorumlusu Gözde Güneş, günlük 7 bin metreküp suyun arıtıldığını belirterek, arıtma çalışmaları ile suyun kirlilik derecesindeki değişikliğin gözle görülür hale geldiğini söyledi. Güneş, "Eskiden tarımsal sulama için Çoruh Nehri'ni kullananların çok fazla şikayetleri oluyordu, hem kokudan rahatsız olduklarını hem de ayaklarında yaralar çıktığını ifade ediyorlardı. Şimdi tesis ile birlikte bu şikayetler de kalmadı. Aslında burası Bayburt için büyük bir yatırım. Birkaç yıl önce kokudan dolayı kimse Çoruh Nehri'nin kenarında yürüyemiyordu" diye konuştu.  Nehir kenarında yürüyüş yapan Davut Doğan da "Eskiden nehir kenarından geçtiğimiz zaman burnumuzu kapatarak, yürümek zorunda kalırdık.
Davut Doğan - 06.07.2019
Aydıntepe Yeraltı Şehri, hayran bırakıyor
Tarihi yeraltı şehrinde halihazırda keşfedilmemiş bir çok oda ve galerinin olduğunu belirten ilçe sakini İlyas Bilgin, hazırlanan projelerle bu galeri ve odaların gün yüzüne çıkarılacağını söyledi. Bilgin, "Yeraltı şehrimiz, yıllık 25 ila 30 bin arasında ziyaretçi ağırlıyor. Yeraltı şehrimizin içerisinde, hala keşfedilmemiş oda ve galeriler var. Hazırlanan projelerle gün yüzüne çıkaracağız" dedi. Ziyaretçilerden Davut Doğan da yeraltı şehrine ayda iki kez geldiğini kaydederek, "Sıcak yaz günlerinde tercih edilen bir yer.
Davut Doğan - 26.06.2019
Park halindeki otomobilin 4 lastiği çalındı
Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde oturan Davut Doğan (36), dün akşam işe gitmek için 06 DB 8688 plakalı otomobille Macunköy Metro İstasyonu'na geldi.
Davut Doğan - 26.06.2019
Park halindeki otomobilin 4 lastiği çalındı
Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde oturan Davut Doğan (36), dün akşam işe gitmek için 06 DB 8688 plakalı otomobille Macunköy Metro İstasyonu'na geldi.
Davut Doğan - 03.05.2019
Aydıntepe Yeraltı Şehri Ziyaretçilerini Bekliyor
'KEŞFEDİLMEMİŞ ODA VE GALERİLER VAR' Tarihi yeraltı şehrinde halihazırda keşfedilmemiş bir çok oda ve galerinin olduğunu belirten ilçe sakini İlyas Bilgin, hazırlanan projelerle bu galeri ve odaların gün yüzüne çıkarılacağını söyledi. Bilgin, "Yeraltı şehrimiz, yıllık 25 ila 30 bin arasında ziyaretçi ağırlıyor. Yeraltı şehrimizin içerisinde, hala keşfedilmemiş oda ve galeriler var. Hazırlanan projelerle gün yüzüne çıkaracağız" dedi. Ziyaretçilerden Davut Doğan da, yeraltı şehrine ayda iki kez geldiğini kaydederek, "Sıcak yaz günlerinde tercih edilen bir yer.
Davut Doğan - 03.05.2019
Dha Yurt Bülteni -7
İlçede 3 bin yıllık tarihi geçmişe sahip Aydıntepe Yeraltı Şehri'nin tamamının gün yüzüne çıkarılması için restorasyon projesi hazırlandı. 1996 yılında bir inşaat kazısı sırasında tesadüfen bulunan ve hiçbir yapı malzemesi kullanılmadan kayaların oyulması ile yerin 5 metre altında 2 metre yüksekliğinde 20 odası olduğu tespit edilen yeraltı şehrinin, geçmişte sığınak olarak kullanıldığı sanılıyor. Geçen yıl 50 bin yerli ve yabancı turisti ağırlayan yeraltı şehrinin, bir ucunun Bayburt Kalesi diğer ucunun ise 7 buçuk kilometre mesafedeki Kırzı köyüne kadar uzandığı tahmin ediliyor. Şu ana kadar 1200 metre uzunluğundaki koridorları keşfedilen Aydıntepe Yeraltı Şehri, bu sezon da ziyaretçilerini bekliyor.  'KEŞFEDİLMEMİŞ ODA VE GALERİLER VAR' Tarihi yeraltı şehrinde halihazırda keşfedilmemiş bir çok oda ve galerinin olduğunu belirten ilçe sakini İlyas Bilgin, hazırlanan projelerle bu galeri ve odaların gün yüzüne çıkarılacağını söyledi. Bilgin, "Yeraltı şehrimiz, yıllık 25 ila 30 bin arasında ziyaretçi ağırlıyor. Yeraltı şehrimizin içerisinde, hala keşfedilmemiş oda ve galeriler var. Hazırlanan projelerle gün yüzüne çıkaracağızö dedi. Ziyaretçilerden Davut Doğan da, yeraltı şehrine ayda iki kez geldiğini kaydederek, "Sıcak yaz günlerinde tercih edilen bir yer.
Davut Doğan - 24.01.2019
Artvin Şavşat'ta Yol Tepkisi
'ÇARE İSTİYORUZ' Şoför Davut Doğan ise, Bu köprünün yola uyum sağlamadığı açık.
Davut Doğan - 24.01.2019
Dha Yurt Bülteni -14
'ÇARE İSTİYORUZ' Şoför Davut Doğan ise, "Bu köprünün yola uyum sağlamadığı açık.
Davut Doğan - 01.11.2018
Adana'daki Çifte Kadın Cinayeti Davası
Adana'nın Yüreğir ilçesinde, akraba 2 kadının öldürmesiyle ilgili yargılanan 6'sı tutuklu 7 kişi hakkında esas hakkındaki mütalaasını veren savcı, sanıkların 2'şer kez ağırlaştırılmış müebbet ile 17'şer yıl hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.
Davut Doğan - 29.10.2018
İstanbul'daki Zirve İş Dünyasını Buluşturacak
İş dünyası bu zirvede buluşacak Aile şirketlerinin sürdürülebilirlik deneyimlerinin ve ilham verici uygulamalarının paylaşılacağı paralel oturumlara; Lombard Odier Yönetici Ortağı Patrick Odier, Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün, Turcas Petrol Yönetim Kurulu Başkan Vekili Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Portakal Sanat ve Kültür Evi Yürütme Kurulu Başkanı Raffi Portakal, Kosifler Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Kosif, Pelsan Aydınlatma Yönetim Kurulu Üyesi Yiğit Göğüş, Evyap Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmed Evyap, Sun Grup Ayşe Ünlütürk, Özbuğday Tohumculuk Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Ece Kuseyri konuşmacı olarak katılacak.
Davut Doğan - 27.09.2018
Cinayet Sanığı İfadesini Yine Değiştirdi
Adana'nın Yüreğir ilçesinde, akraba 2 kadının öldürmesiyle ilgili 6'sı tutuklu 7 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
Davut Doğan - 17.08.2018
Dha Yurt Bülteni 3
AFAD Diyarbakır Arama Kurtarma Birlik müdürü Davut Doğan, tatbikattı Marmara depreminin yıldönümü nedeniyle yaptıklarını ifade ederek, başarılı bir tatbikat gerçekleştirdiklerini aktardı.
Davut Doğan - 08.08.2018
Adana'daki Çifte Kadın Cinayeti Davası
Adana'nın Yüreğir ilçesinde, akraba 2 kadının öldürmesiyle ilgili 6'sı tutuklu 7 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Davut Doğan Haberleri | Davut Doğan Kimdir - Haberler - Davut Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Davut Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye'de yıllık 6 milyon ton atığın sebep olduğu ekonomik kayıp 1,5 milyar lira.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.07.2021 08:10:58. #1.13#

title