Danla Bilic 50 Bin TL İsteyince, Yerine Ivana Sert Çağrıldı

Danla Bilic 50 Bin TL İsteyince, Yerine Ivana Sert Çağrıldı

YouTube kanalında çektiği makyaj videoları ile fenomen haline gelen Danla Bilic, bir diş hekiminin muayenehane açılışında vereceği tanıtım davetinden teklif aldı. Davete katılmak için 50 bin TL isteyen Bilic'in daveti iptal edilerek yerine Ivana Sert'e teklif götürüldü.

Danla Bilic 50 Bin TL İsteyince, Yerine Ivana Sert Çağrıldı
19.11.2018 18:54 | Son Güncelleme: 19.11.2018 19:04

Posta'nın haberine göre Majyaj blogger'ı Danla Bilic'e bir diş hekiminin açılış davetine katılması için teklif götürüldü. Ancak Danla Bilic davete katılmak için 50 bin TL istedi. Bunun üzerine modacı Ivana Sert'e teklif götürüldü ve Sert bu davet için 20 bin TL aldı.

Ivana Sert

DANLA BİLİC KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya'da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir'dir.

Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube'da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini topladı. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu.

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başladı.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title