Cumhurbaşkanı Gül'den Başsağlığı Mesajı

Cumhurbaşkanı Gül'den Başsağlığı Mesajı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Eski Kuveyt Emiri ve Başbakanı Şeyh Saad El-abdullah El-salem El-sabah'ın Vefatı Sebebiyle Kuveyt Emiri ve Kuveyt Veliaht Prensi'ne Birer Mesaj Göndererek, Başsağlığı Diledi.

Cumhurbaşkanı Gül'den Başsağlığı Mesajı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Kuveyt Emiri ve Başbakanı Şeyh Saad El-Abdullah El-Salem El-Sabah'ın vefatı sebebiyle Kuveyt Emiri ve Kuveyt Veliaht Prensi'ne birer mesaj göndererek, başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski Kuveyt Emiri ve Başbakanı Şeyh Saad El-Abdullah El-Salem El-Sabah'ın vefatı nedeniyle Kuveyt Emiri ve Kuveyt Veliaht Prensi'ne birer başsağlığı mesajı gönderdiği belirtildi. Cumhurbaşkanı Gül, taziye mesajında şunları kaydetti:

"Ülkesine ve halkına uzun yıllar boyunca büyük bir fedakarlıkla hizmet eden dost Kuveyt'in eski Emiri ve eski Başbakanı Şeyh Saad El-Abdullah El-Salem El-Sabah'ın vefatından derin üzüntü duydum. Merhuma Allah'tan rahmet diliyor, alteslerine, kederli ailenize ve dost Kuveyt halkına en samimi taziyelerimi iletiyorum." (TB-NÇ-Y)

Kaynak: İHA