Çorum: Çorumsporlu Futbolculara Para Cezası

Türkiye 3. Futbol Ligi 2. Grup Takımlarından Çorumspor'da, Ligde Alınan Kötü Sonuçların Ardından Takımdaki Tüm Futbolculara Yönetim Tarafından Bin YTL Para Cezası Verildi, Ayrıca Tüm Ödemeler Durduruldu.

Çorum: Çorumsporlu Futbolculara Para Cezası

Türkiye 3. Futbol Ligi 2. Grup takımlarından Çorumspor'da, ligde alınan kötü sonuçların ardından takımdaki tüm futbolculara yönetim tarafından bin YTL para cezası verildi, ayrıca tüm ödemeler durduruldu.

Gazeteciler Cemiyeti'nde bir basın toplantısı düzenleyen Çorumspor Kulübü Basın Sözcüsü Mustafa Köse, "Hafta sonu kendi sahamızda oynadığımız Divriğispor maçında futbolculardan patlama bekliyorduk, ancak taraftarlarımızı bir kez daha hayal kırıklığına uğrattık. Futbolcuların üzerinde son haftalarda maç kazanamadıkları için bir stres ve baskı var. Çorumspor'u bu noktaya kadromuzdaki futbolcular getirdi, takımı şampiyon yapacak olanlar da bu futbolcular. Bu durumdan kısa sürede kurtulacağımıza inanıyorum" dedi.

Son haftalarda üst üste alınan kötü sonuçlar sebebiyle takımdaki tüm futbolculara normal cezaların yanı sıra bin YTL para cezası verildiğini belirten Mustafa Köse, ayrıca futbolculara yapılacak olan tüm ödemelerin de takım toparlanana kadar durdurulduğunu söyledi. Toplantıda, "Hiçbir futbolcunun 700 bin nüfuslu bir şehrin beklentileriyle oynamaya hakkı yok" diyen Mustafa Köse, şampiyonluk yarışından kopmadıklarını, ancak puan sıralamasında rakiplerine oranla geriye düştüklerini kaydetti. Köse, son maçta gereksiz yere sarı kart gören Veysel ile Burak'a 300 YTL para cezası verildiğini de sözlerine ekledi.