Çocukları Abur Cuburla Besleniyor

Çocukları Abur Cuburla Besleniyor

İkiz Bebek Annesi Olmaya Hazırlanan Angelına Jolıe'nin Dört Çocuğu da, Abur Cuburu Elinden Düşürmüyor. Cips, Asitli İçecekler ve Şekerle Beslenen Çocukların Bu Hali, Jolie'nin Eleştirilmesine Yol Açıyor..

Çocukları Abur Cuburla Besleniyor

İKİZ BEBEK ANNESİ OLMAYA HAZIRLANAN ANGELINA JOLIE'NİN DÖRT ÇOCUĞU DA, ABUR CUBURU ELİNDEN DÜŞÜRMÜYOR. CİPS, ASİTLİ İÇECEKLER VE ŞEKERLE BESLENEN ÇOCUKLARIN BU HALİ, JOLİE'NİN ELEŞTİRİLMESİNE YOL AÇIYOR..

Hollywood'un gözde çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt, çocuklarıyla mutlu bir yaşam sürüyor. Çocuklarının bakımıyla yakından ilgilenen Jolie, iş onların beslenmesine gelince aynı özeni gösteremiyor.

JOLIE ELEŞTİRİLİYOR

6 yaşındaki Maddox, 4 yaşındaki Pax, 3 yaşındaki Zahara ve 1.5 yaşındaki Shiloh, sürekli abur cuburla besleniyor. Son aylarda, gittikleri her yerde ellerinde abur cuburlarla görüntülenen çocuklar, bu halleriyle, anneleri Angelina Jolie'nin eleştiri oklarının hedefi olmasına yol açıyor.

HİPERAKTİFLER Mİ?

Ünlü çifte yakın kaynaklar, 'Angelina, çocukları abur cuburdan uzak tutmak için çok uğraşıyor. Ama çocuklar, bu tür şeyleri yemek için ortalığı ayağa kaldırıyorlar' diyor. Beslenme uzmanları ise, Jolie'ninkiler gibi, içeriğinde çok fazla şeker bulunan gıdaları aşırı miktarda tüketen çocukların, hiperaktif olabileceğine dikkat çekiyor.

Kaynak: Gecce