Çocuklara 'Anadolu Masalları' okudular - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Çocuklara 'Anadolu Masalları' okudular

  Çocuklara 'Anadolu Masalları' okudular
  Hürriyet - Haberler | Magazin

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anadolu'nun binlerce yıllık birikimini, bilgeliğini yansıtan masalların sanatçıların anlatımıyla Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Anadolu Masalları YouTube kanalında ve TRT EBA ekranlarında yer alacağını açıkladı.

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Anadolu'nun binlerce yıllık birikimini, bilgeliğini yansıtan masalların sanatçıların anlatımıyla Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Anadolu Masalları YouTube kanalında ve TRT EBA ekranlarında yer alacağını açıkladı. Bakan Ziya Selçuk, proje hakkında şunları söyledi: "Anadolu Masalları projesiyle çocuklarımızın hayal güçlerini ve ruh dünyalarını derinleştirmelerine ve geliştirmelerine destek oluyoruz. Bakanlık olarak çocuklarımızın hem eğitimleri hem de evde nitelikli zaman geçirmeleri için kaliteli içerikler oluşturmaya çalıştığımız bu dönemde sanatçılarımızın ve televizyon ekranlarının deneyimli isimlerinin bu değerli sosyal sorumluluk projesine sundukları katkıyı çok kıymetli buluyoruz."

  Çocuklar için evlerinde kamera karşısına geçerek masal anlatacak ünlü isimler arasında Altan Erkekli, Aşkın Nur Yengi, Ayşe Şule Bilgiç, Burak Sergen, Seda Öğretir, Cem Öğretir, Eda Özülkü, Metin Özülkü, Emre Altuğ, Esra Erol, Işın Karaca, Kerem Alışık, Kıraç, Müge Anlı, Nazlı Çelik, Ceyda Düvenci, Tamer Karadağlı, Zahide Yetiş, Zara, Zuhal Topal, Ece Üner, Hülya Koçyiğit, Buket Aydın, Pınar Altuğ, Sertab Erener ve Halit Ergenç var.

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Batı Antalya Kalkınma Ajansı, Eğitim Bilişim Ağı, Ziya Selçuk, MEB, Magazin, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title