Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü
Haberler » Dünya » Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü - Haberler

Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü

Çin'de koronavirüs salgınında tedavi gören ve iyileşen insanların, hala hastalık bulaştırabilecekleri sebebiyle halk tarafından düşmanlıkla karşılandığı iddia edildi. Sosyal medyada gündem olan bir görüntüde ise iyileştiği için evine dönen bir şahsın tekme tokat dayak yediği anlar yer aldı.

Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü

Çin Ulusal Sağlık Komisyonu'ndan (NHC) yapılan açıklamaya göre biri 'da olmak üzere Kovid-19 salgınında ölü sayısı 1381'e çıktı. Ülkede toplam Kovid-19 tespit edilen vaka sayısı 63 bin 851'e ulaştı. Rakamlar gün geçtikçe artarken sosyal medyada gündem olan bir görüntü ise dikkat çekti. Çin'de koronavirüs salgınında tedavi gören ve iyileşen insanların, hala hastalık bulaştırabilecekleri sebebiyle halk tarafından düşmanlıkla karşılandığı iddia edildi.

YERE YATIRIP DÖVDÜLER

Çin'de çekildiği iddia edilen görüntülerde, koronavirüs tedavisi gören ve iyileştiği için evine dönen şahsın , mahalleli tarafından, hala virüs taşıdığı gerekçesiyle tekme tokat dövüldüğü görülüyor. Görüntüler sosyal medyada gündem yaratırken, olayın koronavirüs sebebiyle gerçekleşip gerçekleşmediğine dair net bir bilgi elde edilemedi.


Haber Videosu

: Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü
HABER YORUMLARI (30)

 • SEMT-İ SAKARYA:
  Allah c. c büyüksün rabbim uygur türkleri ve hayvanlara yapılan zulüm, kimseye faydaları yok bunların helak olacak kavimler biz yeryüzünün en kalabalık, insanların en güçlüyüz. kimse bizi yenemez sonunuz bir diğer süper gücün elinden oldu. . .
 • ASİLTÜRK__:
  Bizim dinimiz, inancımız ve hasletlerimiz böyle mi? Biz de en kötü hastalıktan bile kurtulsa geçmiş olsuna gidilir, sağlık temennisinde bulunulur. En fazla görüşmezsin, tedavi edilip geleni dövmek nedir imansızlar.
 • FANİ:
  Bunlarda vicdan merhamet namına birşey yokki.Olmadık hayvanları yiyorlar bide işkence ederek yiyorlar sende hasta ziyaretinden bahsediyorsun kardeşim.
 • ALİ:
  HELALLLLLLL ZERRE ACIMIYOM UYGUR TÜRKLERİNE YAPTIKLARI ZULUMLERDEN DOLAYI
Tüm 30 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler