Chrysler Haberleri

Chrysler haber, Chrysler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chrysler - 03.03.2021
Son Dakika | FCA ve PSA'nın 2020 finansal sonuçları açıklandı
Son dakika haberler: Fiat Chrysler Automobiles (FCA), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkilerine rağmen 2020 sonunda güçlü finansal sonuçlara ulaşırken, Peugeot SA da (PSA) geçen yılı yüksek karlılıkla kapattı.
Chrysler - 14.02.2021
Haftanın tarihine bakış
2009- Dünyada ekonomik kriz: Almanya'da, zor durumdaki bankaların son çare olarak kamulaştırılabilmesini öngören yasa kabul edildi. ABD'de, otomobil üreticileri General Motors ve Chrysler, hükümetten 22 milyar dolar ek kredi istedi.
Chrysler - 06.02.2021
Tofaş 2020 yılına ait finansal sonuçlarını açıkladı
Tofaş CEO'su Cengiz Eroldu Cengiz Eroldu: "Yatırımlarımızı sürdürdük. Ar-Ge ve dijitalleşmeyi odağımıza aldık" Geçtiğimiz sene yapısal ve ürün yenilikleri kapsamına 108 milyon Euro'luk yatırım gerçekleştirmiş olmanın yanında, ürün geliştirme yetkinlerinin artırılması amacıyla Tofaş Ar-Ge merkezine 10 milyon Euro'luk yeni test ekipmanları yatırımı yapıldığına değinen CEO Cengiz Eroldu, Tofaş Ar-Ge Merkezi'nin; 2020 yılı içerisinde Egea model ailesinin yenilenme faaliyetlerini tamamlarken, FCA (Fiat Chrysler Automobiles) Ar-Ge projelerine de destek vererek, mühendislik ihracatı gerçekleştirdiğini hatırlattı.
Chrysler - 04.02.2021
Tofaş, 2020 yılında başarılı finansal sonuçlara imza attı
Eroldu, Tofaş Ar-Ge Merkezi'nin; 2020 yılı içerisinde Egea model ailesinin yenilenme faaliyetlerini tamamlarken, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Ar-Ge projelerine de destek vererek, mühendislik ihracatı gerçekleştirdiğini belirtti.
Chrysler - 19.01.2021
Stellantis liderlik hedefiyle başladı
Groupe PSA ve Fiat Chrysler Group (FCA) birlikteliğinden doğan Stellantis, İcra Kurulu Başkanı Carlos Tavares’in dijital platformdaki sunumuyla resmi olarak tanıtıldı.
Chrysler - 17.01.2021
PSA ve FCA arasında beklenen evlilik gerçekleşti
Groupe PSA ve Fiat Chrysler Grubu uzun süredir üzerinde konuşulan birleşme konusunda her konuda anlaşmaya vardı.
Chrysler - 13.01.2021
FCA birleşme öncesi 2.9 milyar euro kar payı dağıtacak
Fiat Chrysler Automobiles (FCA), Groupe SA olarak bilinen Peugeot ile birleşme öncesi ortaklarına toplam 2.9 milyar euro tutarında kar payı dağıtacağını açıkladı.
Chrysler - 10.01.2021
Egea model ailesinin yenilenen versiyonları Türkiye'de satışa sunuldu
Tofaş'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat Chrysler Automobiles'a (FCA) bağlı 400 fabrikanın yer aldığı WCM (Dünya Klasında Üretim Programı) değerlendirmesinde, "Altın Seviye" Tofaş fabrikasında üretilen ve yenilenen aile ile markanın crossover'ı "Egea Cross", daha showroom'lardaki yerlerini almadan tüketicilerin beğenisini topladı.
Chrysler - 09.01.2021
Fiat Egea Cross'un Türkiye fiyatı açıklandı
Egea Cross, Fiat Chrysler Automobiles'a (FCA) bağlı 400 fabrikanın yer aldığı WCMDünya Klasında Üretim Programıdeğerlendirmesinde, Altın Seviye ünvanı alan Tofaş Fabrikası'nda üretiliyor.
Chrysler - 06.01.2021
Rekabet Kurulu kararları
Fiat Chrysler Automobiles NV ve Peugeot SA'nın, Fiat Chrysler Automobiles NV bünyesine katılması yoluyla yapılması planlanan birleşme işlemine izin verilmesi Kurul tarafından onaylandı.
Chrysler - 04.01.2021
Fransız PSA'nın hissedarları, Fiat Chrysler ile birleşmeyi onayladı
Peugeot ve Citroen markalarının bağlı bulunduğu Fransız PSA Grubu'nun hissedarları, Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ile birleşme anlaşmasını onayladı.
Chrysler - 30.12.2020
Yeni Fiat 500'e Fransa ve Birleşik Krallık'tan ödül
Yeni 500'ün ödül koleksiyonunda 2020 Red Dot Ödülleri'nden "Tasarım Konsepti" ve Almanya'nın prestijli dergisi "Auto Motor und Sport" tarafından verilen "En İyi Tasarım" ödülleri de yer alıyor. Fiat Chrysler Automobiles'ın (FCA) tamamen elektrikli ilk otomobili olan 500, Avrupa'da aldığı ödül sayısını 4'e çıkardı.
Chrysler - 21.12.2020
AB, otomobil sektöründe dev birleşmeyi onayladı
Avrupa Birliği (AB), Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ile Peugeot ve Citroen markalarının bağlı bulunduğu PSA'nın birleşmesine onay verdi.
Chrysler - 21.12.2020
AB Fiat Chrysler, PSA Groupe birleşmesini koşullu onayladı
Avrupa Birliği (AB), otomobil üreticileri Fiat Chrysler ve PSA Groupe arasındaki 38 milyar dolarlık birleşmeyi, koşullu olarak onayladı.
Chrysler - 19.12.2020
Tofaş tedarikçilerini ödüllendirdi
Cengiz Eroldu "Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan bu zorlu süreçte tüm tedarikçilerimizin özverili çalışmaları ile üretim devamlılığında sorun yaşamadık. Bu süreçte, yerli tedarikçilerimize destek olabilmek için biz de önemli bir adım attık. FCA'nın (Fiat Chrysler Automobiles) farklı üretim tesisleri ve projelerinde kullanacağı parçaları Türk tedarikçilerden satın alınmasına yönelik teknik değerlendirme ve teklif çalışmalarını başlattık.
Chrysler - 19.12.2020
Tofaş, tedarikçilerini ödüllendirdi
Eroldu "Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan bu zorlu süreçte tüm tedarikçilerimizin özverili çalışmaları ile üretim devamlılığında sorun yaşamadık. Bu süreçte, yerli tedarikçilerimize destek olabilmek için biz de önemli bir adım attık. FCA'nın (Fiat Chrysler Automobiles) farklı üretim tesisleri ve projelerinde kullanacağı parçaları Türk tedarikçilerden satın alınmasına yönelik teknik değerlendirme ve teklif çalışmalarını başlattık.
Chrysler - 28.11.2020
Tofaş'tan yerli tedarik zincirinin gelişimine yönelik hamle
Türkiye'deki tedarikçilerin sağladığı yüksek kalitenin, dünyanın bir çok noktasında üretim tesisleri bulunan Fiat Chrysler Automobiles'ın (FCA) farklı modellerinde de kullanılması için girişimlerde bulunan Tofaş, bu kapsamda, FCA'nın farklı fabrikalarında kullanılacak parçaların...
Chrysler - 18.11.2020
Alfa Romeo 110 yılı geride bıraktı
Tamamı Fiat çatısı altında geliştirilen ilk model olan 164'ün, şirketin Chrysler ile anlaşmasının ardından Kuzey Amerika'da da satışa sunulduğunu belirtilen açıklamada, "2001'de Yılın Otomobili Ödülü'nü Alfa Romeo 147 alırken, markanın diğer kilometre taşları arasında GT, Brera, Spider gibi modeller ön plana çıktı.
Chrysler - 13.11.2020
Alfa Romeo Stelvio'ya Almanya'dan ödül
Almanya'nın yayınlarından Auto motor und sport'un 16 bini aşkın okuyucusunun katılımıyla belirlenen ödüllerde, oyların yüzde 20'sinden fazlasını alan markanın ilk SUV modeli Stelvio, "Büyük SUV" kategorisinde ilk sıraya yerleşti. Segmentindeki en sportif modellerden biri olan Stelvio, Alfa Romeo Tasarım Merkezi'nin (Centro Stile Alfa Romeo) başarısını da temsil ediyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Fiat Chrysler Automobiles (FCA) EMEA Tasarım Direktörü Klaus Busse, "Alfa Romeo Stelvio'nun okuyucular tarafından segmentindeki en güzel SUV seçilerek ödüllendirilmesi bizi gururlandırdı.
Chrysler - 10.11.2020
FCA ve Groupe PSA'nın birleşimi Stellantis'in logosu tanıtıldı
Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) ve Peugeot SA'nın (Groupe PSA) birleşmesinden oluşan Stellantis'in logosu tanıtıldı.
Chrysler - 10.10.2020
Tofaş, dünyaya mühendislik ihraç ediyor
TOFAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin hem binek hem de ticari araç üreten tek otomotiv fabrikası Tofaş, 25 yılı aşkın geçmişe sahip Ar-Ge merkeziyle mühendislik ihracatı da yapıyor. Bugüne kadar Doblo, Fiorino ve son olarak Egea gibi ülke ihracatına ciddi katkılar sunan modellerin ürün geliştirme çalışmalarında önemli rol üstlenen Tofaş Ar-Ge, FCA (Fiat Chrysler Automobiles) dünyasındaki bir çok farklı modelin mühendislik çalışmalarında da sorumluluk üstleniyor.
Chrysler - 15.09.2020
Avrupa borsaları perakende sektörünün öncülüğünde yükselişle kapandı
İtalya'da Fiat Chrysler'in hisseleri de PSA ile birleşmese anlaşmasında revizyon açıklamasından sonra yüzde 8 değer kazandı.
Chrysler - 30.07.2020
FCA ve Waymo'dan otonom sürüş iş birliği
Fiat Chrysler Automobiles (FCA), otonom sürüş teknolojileri alanında 4 yıldır iş ortaklığı gerçekleştirdiği Waymo ile hafif ticari araçlara yönelik yeni iş birliği gerçekleştirdi.
Chrysler - 29.07.2020
Elektrikli Fiat 500, İtalyan "devlet zirvesine" tanıtıldı
Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, Fiat Chrysler Automobiles'ın (FCA) ürettiği tamamen yeni ve elektrikli ilk modeli olan yeni Fiat 500'ün tanıtımında, FCA'nın İtalya'ya yönelik kapsamlı yatırım planı da vurgulandı.
Chrysler - 22.07.2020
Waymo ve Fiat Ram modeli otonom ticari araç geliştirecek
Otonom araç üreticisi Waymo ile Fiat Chrysler otonom araçlar konusundaki işbirliğini, Ram modeli ticari araçları kapsayacak şekilde genişletti.
Chrysler - 16.07.2020
FCA ve Groupe PSA birleşmesi yeni bir marka doğurdu: Stellantis
Fiat Chrysler Automobiles NV (“FCA”) ve Peugeot SA (“Groupe PSA”), 18 Aralık 2019’da açıklanan Birleşme Anlaşması’nda belirlendiği şekilde 50:50 birleşmenin tamamlanmasına doğru ilerlerken, önemli bir adım daha atıldı ve yeni grubun kurumsal isminin olacağı duyuruldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Chrysler Haberleri | Chrysler Haber - Haberler - Chrysler haberleri, son dakika chrysler haber ve gelişmeleri burada. Alman basınından yerli otomobile övgü! Tesla, Volkswagen gibi rakiplere meydan okuyacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 01:08:41. #1.16#

title