CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı
Haberler » Güncel » CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı - Haber

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı

Deprem bölgesiyle irtibata geçen ve bölge vekillerini yürütülen çalışmalara destek vermekle görevlendiren anamuhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelere de deprem bölgesine intikal talimatı verdi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı

Elazığ merkezli 6.8 büyüklüğündeki nedeniyle, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile telefonda görüşen ve ortaya çıkan tablo ile yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan CHP Genel Başkanı , Elazığlılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

BELEDİYELERE ELAZIĞ'A İNTİKAL TALİMATI VERDİ

Elazığ Milletvekili 'la da görüşen ve Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'yı yürütülen çalışmalara destek vermekle görevlendiren Kılıçdaroğlu'nun CHP'li belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı verdiği duyuruldu.

"DEPREM BÖLGESİNE KURTAR VE YARDIM AMAÇLI İNTİKALLER BAŞLAMIŞTIR"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da talimatıyla belediyelerimizden deprem bölgesine kurtarma ve yardım amaçlı intikaller başlamıştır" dedi.

AA muhabirine açıklama yapan Seyit Torun, depremle ilgili arama kurtarma çalışmalarına belediyelerinin gereken müdahalelerde bulunacağını belirterek şunları söyledi:

"TÜM BELEDİYELERİMİZ ELİNDEN GELENİ YAPACAKTIR"

"Deprem felaketinden zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor ve depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar temenni ediyorum. Yaraların bir an önce sarılması ve depremle ilgili arama kurtarma çalışmaları için tüm belediyelerimiz elinden gelen her şeyi yapacaktır. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da talimatıyla belediyelerimizden deprem bölgesine kurtarma ve yardım amaçlı intikaller başlamıştır. Ülkemize geçmiş olsun."


Haber Videosu

: CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan belediyelere deprem bölgesine intikal talimatı

Manşet

Haberler