CENGİZ TOPEL HAVALİMANI HABERLERİ

Cengiz Topel Havalimanı Haberleri

Cengiz Topel Havalimanı haber, Cengiz Topel Havalimanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Topel Havalimanı - 30.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
YOĞUNLUK ARTTI  Mesai saatinin bitmesinin ardından Kurban Bayramı'nı memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçirmek isteyenlerin İstanbul'dan yola çıkmasıyla birlikte TEM Otoyolu Ankara yönü Kocaeli geçişindeki trafik yoğunluğu da arttı. Kocaeli'nin Körfez ilçesindeki Körfez gişeleri mevkiinden başlayan trafik yoğunluğu, Sakarya'da bulunan Hamitli mevkiine kadar yaklaşık 80 kilometre boyunca devam ediyor.  D-100 İZMİT GEÇİŞİ YOĞUN  D-100 Karayolu Ankara yönünde ise İzmit şehir merkezi geçişinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Derince Çenesuyu mevkiinde başlayan araç yoğunluğu, Kartepe ilçesindeki Cengiz Topel Havalimanı'na kadar devam ediyor.
Cengiz Topel Havalimanı - 29.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 24
TEM Otoyolu'nda Kurban Bayramı yoğunluğu başladı (2) TEM OTOYOLU'NDA YOĞUNLUK ARTTI  Mesai saatinin bitmesinin ardından Kurban Bayramı'nı memleketlerinde ve tatil bölgelerinde geçirmek isteyenlerin İstanbul'dan yola çıkmasıyla birlikte TEM Otoyolu Ankara yönü Kocaeli geçişindeki trafik yoğunluğu da arttı. Kocaeli'nin Körfez ilçesindeki Körfez gişeleri mevkiinden başlayan trafik yoğunluğu, Sakarya'da bulunan Hamitli mevkiine kadar yaklaşık 80 kilometre boyunca devam ediyor.  D-100 İZMİT GEÇİŞİ YOĞUN  D-100 Karayolu Ankara yönünde ise İzmit şehir merkezi geçişinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Derince Çenesuyu mevkiinde başlayan araç yoğunluğu, Kartepe ilçesindeki Cengiz Topel Havalimanı'na kadar devam ediyor.
Cengiz Topel Havalimanı - 23.3.2020
Başkan Büyükakın'ın talimatıyla her yer dezenfekte ediliyor
Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyada büyük paniğe neden olan koronavirüsden (Covid-19) dolayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ın talimatıyla ekipler, sokak, cadde ve kalabalığın yoğun olduğu bölgelerde gece gündüz demeden dezenfekte işlemlerini tüm hızıyla devam ettiriyor. Bu kapsamda Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler, Kocaeli Huzurevi, Kocaeli Kent Konseyi, Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Atış Poligonu ve Cengiz Topel Havalimanı'nı dezenfekte etti.
Cengiz Topel Havalimanı - 7.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Acılı ailelere başsağlığı dileyen Orgeneral Çetin ise "Hepimizin başı sağolsun. Kahraman güvenlik korucularımız can kurtarma çalışmalarında, canlarından oldu. Şehitlik herkese nasip olmaz.Allah rahmet eylesin." dedi.  Haber: Behçet DALMAZ - Hüdayi GÜMÜŞ / VAN, ========================================== ŞEHİT ASTSUBAYIN ANNESİ: SEN BEYAZ KARLAR ALTINDA DAMAT MI OLDUN ANNEM   VAN'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalarak şehit olanlar arasında yer alan Jandarma Astsubay Çavuş Fatih Karagöz (26), Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde toprağa verildi. Şehit oğlunu asker selamıyla uğurlayan Havva Karagöz, "Sen beyaz karlar altında damat mı oldun annem. Seni al bayraklar içinde damat mı ettim yavrum" diye gözyaşı döktü.  Van'ın Bahçesaray ilçesinde önceki gün meydana gelen çığ felaketinde arama- kurtarma çalışmalarına katılan Jandarma Astsubay Çavuş Fatih Karagöz, yaşanan ikinci çığda şehit oldu. Şehit Fatih Karagöz'ün naaşı, askeri uçakla Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na getirildi.
Cengiz Topel Havalimanı - 6.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Cenaze töreni Haber-Kamera:  Gürkan YILMAZ- Emre ÇİLOĞLU/TOSYA(Kastamonu), ===================================== Şehit astsubayın annesi: Sen beyaz karlar altında damat mı oldun annem   VAN'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalarak şehit olanlar arasında yer alan Jandarma Astsubay Çavuş Fatih Karagöz (26), Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde toprağa verildi. Şehit oğlunu asker selamıyla uğurlayan Havva Karagöz, "Sen beyaz karlar altında damat mı oldun annem. Seni al bayraklar içinde damat mı ettim yavrum" diye gözyaşı döktü.  Van'ın Bahçesaray ilçesinde dün meydana gelen çığ felaketinde arama- kurtarma çalışmalarına katılan Jandarma Astsubay Çavuş Fatih Karagöz, yaşanan ikinci çığda şehit oldu. Şehit Fatih Karagöz'ün naaşı, askeri uçakla Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na getirildi.
Cengiz Topel Havalimanı - 6.2.2020
Van'da çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Karagöz son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Karagöz'ün Türk bayrağına sarılı tabutu, Cengiz Topel Havalimanı'ndan alınarak Kartepe ilçesi İbrikdere Mahallesi'ndeki babaevine getirildi.
Cengiz Topel Havalimanı - 9.6.2019
Şehit oğlunu, asker selamıyla uğurladı
4 Mayıs'ta Irak'ın kuzeyinden teröristlerce düzenlenen 3 askerin şehit olduğu havan saldırısında yaralanan Sakaryalı Uzman Çavuş Celal Hayta da tedavi gördüğü Ankara GATA'da kurtarılamadı. Şehit Uzman Çavuş Celal Hayta'nın cenazesi Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na getirildi, buradan da Adapazarı'na götürüldü.
Cengiz Topel Havalimanı - 9.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
4 Mayıs'ta Irak'ın kuzeyinden teröristlerce düzenlenen 3 askerin şehit olduğu havan saldırısında yaralanan Sakaryalı Uzman Çavuş Celal Hayta da tedavi gördüğü Ankara GATA'da kurtarılamadı. Şehit Uzman Çavuş Celal Hayta'nın cenazesi Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na getirildi, buradan da Adapazarı'na götürüldü.
Cengiz Topel Havalimanı - 4.6.2019
Sanayi kalbi Kocaeli'nin limanları dünyayı taşıyor
'Türk sanayisinin kalbi' diye adlandırılan ve bünyesinde petrol, demir çelik, kimya, lastik ve otomotiv sektörü başta olmak üzere kimya, petrol ve LPG depolama tanklarını da barındıran Kocaeli, yerli ve yabancı yatırımcıların ulaşım açısından tercih ettiği kent. Deniz, kara ve demir yolunun yanı sıra Cengiz Topel Havalimanı'nın da bulunduğu Kocaeli, İzmit Körfezi'nde sıralanan limanlarıyla Türkiye'nin ithalat ve ihracatında önemli paya sahip durumda.
Cengiz Topel Havalimanı - 4.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 8
Türk sanayinin kalbi olarak adlandırılan ve bünyesinde petrol, demir çelik, kimya, lastik ve otomotiv sektörü olmak üzere kimya, petrol ve LPG depolama tanklarını da barındıran Kocaeli, yerli ve yabancı yatırımcıların ulaşım açısından tercih ettiği bir yer. Deniz, kara ve demiryolunun yanı sıra Cengiz Topel Havalimanı'nın da bulunduğu Kocaeli, İzmit Körfezi'nde sıralanan limanlarıyla Türkiye'nin ithalat ve ihracatına ev sahipliği yapıyor.
Cengiz Topel Havalimanı - 12.10.2018
Suikast Timinden "Cumhurbaşkanı Takip Helikopteri" Yalanı
Tanık Özkaya, bir süre sonra helikopterlerden birinin gelerek Cengiz Topel Havalimanı üs komutanı olan eski tuğamiral Tezcan Kızılelma'nın emriyle kalkış yaptıklarını söyleyerek yakıt ikmalinde bulunduğunu ve bölgeden ayrıldığını aktardı.
Cengiz Topel Havalimanı - 28.5.2018
Donanma Komutanlığı'ndaki Darbe Girişimi Davası
Tezcan Kızılelma'nın, İstihbarat Şube Müdürü Binbaşı Mustafa Özdemir'e, Cengiz Topel Havalimanı'nın güvenliğinin sağlanması ve oradan birliğe sivillerin izinsiz geçişinin engellenmesi için emir verdiğini anlatan Çokay, havaalanının kontrol altına alınması yönünde bir emrinin olmadığını ifade etti.
Cengiz Topel Havalimanı - 25.4.2018
Dha Yurt Bülteni - 15
Olay, D-100 Karayolu Kartepe ilçesi Köseköy ışıklar mevkiinde meydana geldi. Cengiz Topel Havalimanı'na göreve gittiği öğrenilen Özel Harekat polislerinden O.
Cengiz Topel Havalimanı - 25.4.2018
Silahı Ateş Alan Polis Ayağından Yaralandı
Olay, D- 100 yolu Kartepe ilçesi Köseköy Işıklar mevkisinde meydana geldi. Cengiz Topel Havalimanı'na göreve gittiği öğrenilen Özel Harekat polislerinden O.
Cengiz Topel Havalimanı - 25.4.2018
Dha Yurt Bülteni - 15
Olay, D-100 Karayolu Kartepe ilçesi Köseköy ışıklar mevkiinde meydana geldi. Cengiz Topel Havalimanı'na göreve gittiği öğrenilen Özel Harekat polislerinden O.
Cengiz Topel Havalimanı - 25.4.2018
Silahı Ateş Alan Polis Ayağından Yaralandı
Olay, D- 100 yolu Kartepe ilçesi Köseköy Işıklar mevkisinde meydana geldi. Cengiz Topel Havalimanı'na göreve gittiği öğrenilen Özel Harekat polislerinden O.
Cengiz Topel Havalimanı - 11.4.2018
Cengiz Topel Havalimanı Yolcu Trafiği
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'nda mart ayında iç ve dış hatları kullanan yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre arttı.
Cengiz Topel Havalimanı - 11.4.2018
Mart Ayında Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'nda 5.147 Yolcuya Hizmet Verildi…
Mart ayında Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'nda iç hat yolcu trafiği bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 5 artışla 4.127, dış hat yolcu trafiği yüzde 836 artışla 1.020, toplamda ise yüzde 28 artışla 5.147 oldu.
Cengiz Topel Havalimanı - 12.2.2018
Cengiz Topel Yolcu Trafiğinde Yüzde 112'lik Artış
Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'nda ocak ayında iç ve dış hatları kullanan yolcu sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre arttı.
Cengiz Topel Havalimanı - 22.1.2018
Dizdar Turizm, Umre Kafiyesini Cengiz Topel'den Uğurladı
Sakarya merkezli olarak çalışmalarına devam eden Dizdar Turizm; bir umre kafilesini daha Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'ndan kutsal topraklara uğurladı.
Cengiz Topel Havalimanı - 17.1.2018
Cengiz Topel Havalimanı Yolcu Trafiği
Kocaeli'deki Cengiz Topel Havalimanı, 2017 yılı içerisinde 49 bin 175 yolcuya hizmet verdi.
Cengiz Topel Havalimanı - 6.1.2018
Bakan Özhaseki'yi Taşıyan Uçak Acil İniş Yaptı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin içinde bulunduğu uçak, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yaptıktan kısa süre sonra bir koku hissedilmesi üzerine Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na acil iniş gerçekleştirdi.
Cengiz Topel Havalimanı - 6.1.2018
Bakan Özhaseki'nin Uçağı Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na Acil İniş Yaptı
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin de içinde bulunduğu uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkış yaptıktan kısa bir süre kabin içerisinde duman ve koku çıkması nedeniyle Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı'na acil iniş yaptı.
Cengiz Topel Havalimanı - 9.12.2017
Cengiz Topel'de Uçuş Sayısı Bir Yılda Yüzde 46 Arttı
Cengiz Topel Havalimanı’ndaki Kasım ayı uçuş sayısında bir önceki yıla oranla yüzde 46 artış oldu.
Cengiz Topel Havalimanı - 30.11.2017
İzmir'de Darbe Girişimine İlişkin Dava
Sahil Güvenlik uçağının önce Ankara'ya, ardından Atatürk Havalimanı ile Cengiz Topel Havalimanı'na uçuş yaptığı bilgisini aldığını ifade eden Olcay, tutuklu sanıklardan Bülent Özbaşaran'ın uçağı uçurduğu bilgisi üzerine sınıf arkadaşı olan Özbaşaran'ı aradığını kaydetti.
Cengiz Topel Havalimanı - 20.11.2017
İzmir'de Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Dava
Tutuklu sanık eski Sahil Güvenlik Komutanlığı Hava Komutanı Pilot Albay Bülent Özbaşaran'ın direktifiyle İstanbul'dan Kocaeli'ndeki Cengiz Topel Havalimanı'na uçtuklarını anlatan H.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cengiz Topel Havalimanı Haberleri | Cengiz Topel Havalimanı Haber - Haberler - Cengiz Topel Havalimanı haberleri, son dakika cengiz topel havalimanı haber ve gelişmeleri burada. Tatilcilerin İstanbul'a dönüş yolculuğu başladı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 06:34:24. #1.15#
title