CEMAL AKIN HABERLERİ

Cemal Akın haber, Cemal Akın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemal Akın

Cemal Akın

Doğum Yeri Bartın / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959 - ...

Cemal Akın Kimdir ?

Cemal Akın, 1959 yılında Bartın’da doğdu. Karaköy İlkokulu ve Bartın Lisesi’nin ardından 1982 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Askerlik görevinden sonra Bartın’da Elektrik Mühendisi olarak mesleğini sürdürdü. Çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve spor kulüplerinde kurucu ve yönetici olarak yer aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cemal Akın - 22.10.2020
Bartın'da koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı
İlde 2020 yılının 9 aylık döneminde 313 projede çalışma yapıldığını ve bu projelerin toplam bedelinin 7 milyar 813 milyon 930 bin lira olduğunu ifade eden Akdaş, "Tahsis edilen ödenek miktarları ise 628 milyon 272 bin liradır. Bu ödeneklerden 355 milyon 511 bin lira harcama yapılarak yüzde 56,59'luk bir nakdi gerçekleşme sağlanmıştır. 313 projeden 86'sı tamamlandı, 151 projede faaliyetler halen devam etmekte, 29 proje ihale aşamasında, 3 projede yer teslimi yapıldı. Bu projeler dışında belediyelerimiz tarafından 6,6 milyon lira bedelli 16 proje yürütülmüş olup, 9'u tamamlandı, 5'inde çalışmalar halen devam etmektedir." dedi. Yatırımcı kuruluşlar tarafından kentte yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirmelerin yapıldığı toplantıda Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, yatırımcı kuruluşların bölge ve il müdürleri ile ilçe ve belde belediye başkanları hazır bulundu.
Cemal Akın - 20.10.2020
Bartın Belediyesi'nde istişare toplantısı
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle istişare toplantısı yaptı.
Cemal Akın - 15.10.2020
BAKKA ekim ayı toplantısı Bartın'da yapıldı
Toplantıya, BAKKA Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Fuat Gürel, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, illerin il genel meclisi ile ticaret ve sanayi odası başkanları, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz ile ajans uzmanları katıldı.
Cemal Akın - 11.10.2020
TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Tunç'un acı günü
Cenaze törenine Bartın Valisi Sinan Güner, Karabük Valisi Fuat Gürel, Çevre ve Şehircilik eski Bakan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, Bartın İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
Cemal Akın - 7.10.2020
Bartın'da alt yapı ve yol çalışmaları
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Topçu Konağı Caddesi'nin sıcak asfaltla yeniden düzenleneceğini bildirdi.
Cemal Akın - 6.10.2020
Marketlerde fiyat ve etiket denetimi
Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kent merkezindeki marketlerde fiyat ve etiket denetimi yaptı. Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kent merkezindeki marketlerde satışa sunulan ürünlerin etiketli olup olmadığını ve fiyat tarifelerini denetledi. Belediye Başkanı Cemal Akın, gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm işyerlerinde kanunen ürünlerin fiyatlarının görünecek yerde olması, etiketli şekilde satışa sunulması ve fiyat tarifesinin görülmesi gerektiğini söyledi.
Cemal Akın - 5.10.2020
Bartın'dan kısa kısa
Bartın'da Yaşayan Erzurumlular Derneği Başkanı Cemil Gedik, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ı ziyaret etti.
Cemal Akın - 1.10.2020
İnkumu sahilinde boğulmalar şamandırayla önlendi
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, gazetecilere, İnkumu beldesinin yaz boyunca tatilcilerin serinlemek için yoğun olarak tercih ettiği yerlerden biri olduğunu söyledi.
Cemal Akın - 22.9.2020
Bartın'da, 15 Temmuz Şehitler Çeşmesi yapılacak
Vali yardımcıları Abdullah Akdaş ve Adem Topaca, Belediye Başkanı Cemal Akın, Çevre Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan ile teknik personel çeşmenin yapılacağı alanla ilgili incelemede bulundu.
Cemal Akın - 19.9.2020
Bartın'da Gaziler Günü törenle kutlandı
Valilik önündeki törende, Vali Sinan Güner, Garnizon Komutan Vekili Deniz Kıdemli Albay Erkan Şahin, Belediye Başkanı Cemal Akın ile Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok tarafından Atatürk Anıtı'na çelenkler sunuldu.
Cemal Akın - 8.9.2020
Bartın'dan kısa kısa
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, esnaf ziyaretlerinde bulundu.
Cemal Akın - 3.9.2020
BAKKA Yönetim Kurulu Başkanlığını Vali Fuat Gürel devraldı
Vali Gürel başkanlığında yapılan BAKKA Yönetim Kurulu toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, yönetim kurulu üyeleri Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, BAKKA Genel Sekreteri Muhammed Ali Oflaz ve ajans uzmanları katıldı.
Cemal Akın - 2.9.2020
Son dakika... "Bartın Tatlı Böreği"tescil edildi
Bartın Belediyesi kentin yöresel lezzetlerinden biri olan 'Bartın Tatlı Böreği'nin Türk Patent ve Marka Kurumu'na yapılan başvuru sonucu Coğrafi Bölge Mahreç İşareti ile tescil edildiğini bildirdi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı açıklamada, tescil işlemlerinin ardından Coğrafi İşaret Tescil Belgesi'ni teslim aldıklarını belirtti.
Cemal Akın - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Bartın Bartın'da düzenlenen törende, Vali Sinan Güner, Garnizon Komutanı Vekili Deniz Albay Erkan Şahin ve Belediye Başkanı Cemal Akın tarafından Valilik bahçesinde bulunan Atatürk anıtına çelenk sunuldu.
Cemal Akın - 28.8.2020
Belediye Başkanı Akın'dan emekliler evi açıklaması
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yapım çalışmalarını tamamladıkları Emekliler Evini, eylül ayında hizmete sokacaklarını bildirdi.
Cemal Akın - 25.8.2020
Bartın'da semt pazarlarında Kovid-19 tedbirleri
Bartın Belediyesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında Hendekyanı Semt Pazarı'ndaki tezgahlara demir bariyerler yerleştirdi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı açıklamada, halkın yoğun olarak kullandığı alanlardan olan semt pazarlarındaki sosyal mesafeyi korumak amacıyla satış tezgahlarının çevresi demir bariyerlerle çevirdiklerini söyledi.
Cemal Akın - 20.8.2020
Son dakika haberi! Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi Bartın'da
Bartın Valisi Sinan Güner de Garnizon Komutan Vekili Dz. Albay Erkan Şahin, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Jandarma Komutanı Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç ile müzeyi ziyaret etti.
Cemal Akın - 19.8.2020
Bartın'da Kovid-19 denetimleri
Vali Güner, fabrika ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, sürecin en iyi şekilde atlatılabilmesi için işletmelerden kurallara uymalarını ve tedbirleri en üst seviyede almalarını istedi. Bartın Belediyesi de oluşturduğu 8 ekiple kent merkezi ve İnkumu sahilinde denetim yaptı. İnkumu sahilinde 2, kent merkezinde ise 6 ayrı ekiple gerçekleştirilen denetimlere Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç de katıldı.
Cemal Akın - 18.8.2020
Bartın Boğaz Köprüsü'nde bakım çalışması
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yaptığı açıklamada, yapılan çalışma kapsamında köprünün eskiyen ve hasar gören noktalarının yeni parçalarla değiştirildiğini söyledi.
Cemal Akın - 12.8.2020
Bartın'da gençlere robotik sistemli topraksız tarım eğitimi
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Karaçay mevkisindeki alanda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Bartın Bilim Eğitimi Derneğince hazırlanan ve belediyenin de desteklediği projeyle gençlere teknolojiyi kullandırarak topraklı ve topraksız tarım uygulamaları yaptırmayı amaçladıklarını söyledi.
Cemal Akın - 5.8.2020
Son dakika haber... İnkumu tatil beldesinde dezenfekte çalışması
Belediye Başkanı Cemal Akın, gazetecilere yaptığı açıklamada, 4 günlük Kurban Bayramı tatilinin ardından İnkumu'nda genel temizlik çalışması başlattıklarını söyledi.
Cemal Akın - 30.7.2020
Bartın'da Kurban Bayramı arifesinde şehitlik ziyaret edildi
Bartın Şehir Mezarlığı'ndaki şehitlikte düzenlenen programa Vali Güner ile AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Mustafa Çalışkan, Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz ile siyasi parti temsilcileri ve Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Altunok ve şehit yakınlarının katıldı.
Cemal Akın - 19.7.2020
Bartın Belediyesi'ne alınan araçlar için tören düzenlendi
Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik, İl Genel Meclisi Üyesi Orhan Ölçek, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı.
Cemal Akın - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Etkinliğe, Garnizon Komutanı Vekili Deniz Albay Erkan Şahin, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cemal Akın Haberleri | Cemal Akın Kimdir - Haberler - Cemal Akın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemal Akın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bartın'da koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:24:32. #1.15#
title