Yaşlı adam, sabah namazına gelmeyen imamı bastonla dövdü

Yaşlı adam, sabah namazına gelmeyen imamı bastonla dövdü

Afyonkarahisar'da yaşlı bir adam, sabah namazına gelmeyen cami imamının kafasına baston ile vurdu. Çıkan kavgada her iki taraf da hafif derecede yaralandı.

Afyonkarahisar'da, cami imamının sabah namazına gelmediğini iddia eden yaşlı adam, imam ile kavga etti. Kavgada yaşlı adam ile cami imamı hafif derece yaralandı.

YAŞLI ADAM CAMİ İMAMI İLE TARTIŞTI

Alınan bilgiye göre olay, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde meydana geldi. Cami cemaatinden İ.E. (68), sabah namazına gelmeyen ve aynı köyde ikamet eden cami imamı K.E. (50) ile tartıştı.

İMAMIN KAFASINA VE KOLUNA VURMAYA BAŞLADI

Tartışmanın kısa sürede büyümesi sonrasında yaşlı adam, elinde bulunan baston ile imamın kafasına ve koluna vurmaya başladı. Cami imamı da elinde bulunan fırça ile yaşlı adamın yüzüne vurdu.

İKİSİ DE YARALANDI

Kavga, çevredeki vatandaşlar tarafından ayrılırken her iki taraf da hafif derecede yaralandı. Cami imamı ve yaşlı adam Şuhut Devlet Hastanesindeki tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.