Cem Yılmazer Haberleri

Cem Yılmazer haber, Cem Yılmazer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Yılmazer - 12.03.2020
Kocaeli Şehir Tiyatroları, 27 Mart'ı bir dünya klasiğiyle kutlayacak
YARATICI KADRO Vişne Bahçesi'nin dekor tasarımını İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin ödüllü baş dekoratörü Efter Tunç, kostüm tasarımını yine İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin en kıdemli kostüm kreatörü Ayşegül Alev, ışık tasarımını ise birçok ödüllü işe imzasını atmış ışık tasarımcısı Cem Yılmazer üstleniyor.
Cem Yılmazer - 24.01.2020
"Ben Varım" müzikli oyununun ilk gösterimi Ataşehir'de yapıldı
Dekor tasarımını Yasemin Arslan, kostüm tasarımını Eylül Gürcan ve ışık tasarımını Cem Yılmazer'in üstlendiği müzikalin müziklerini ise Oktay Köseoğlu yapıyor.
Cem Yılmazer - 16.01.2020
"Yaralarım Aşktandır" oyunu, Kenter Tiyatrosu'nda gala yaptı
Işık ve dekor tasarımı Cem Yılmazer tarafından yapılan oyunun kostüm tasarımını Natali Yeres, müziklerini ise Burak Çölü üstleniyor.
Cem Yılmazer - 22.10.2019
'Hunililer' 32 farklı macerasıyla gösterimde
Yönetmen koltuğunda Ezel Akay'ın oturduğu, Emre Özbay'ın yazdığı 'Hunililer', 32 farklı maceradan oluşuyor. Oyun, sürreal bir kaos olmakla beraber aynı zamanda izleyenin de dahil olmaktan kendini alamadığı, tiyatro seyircisini doya doya güldüren gerçek üstü bir eğlence olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Kostüm ve sahne tasarımını Naz Erayda'nın yaptığı oyunun müzikleri Serdar Ataşer'in ışık tasarımı ise Cem Yılmazer'in imzasını taşıyor.
Cem Yılmazer - 26.06.2019
Seni seviyorum Türkiye, DATÇA'DA
Oyunda; Alican Yücesoy, Defne Şener Günay, İrem Sultan Cengiz, Damla Karaelmas, Emre Koç rol alıyorlar. Oyunu koreografisi Melih Kıraç'a, dekor ve ışık tasarımını Cem Yılmazer'e, kostümleri Selin Ölçen'e, müzikleri Okan Kaya'ya ait.
Cem Yılmazer - 16.01.2019
İş Sanat Sömestr Tatilinde Küçük Sanatseverleri, Orman Lokantası'na Bekliyor
Yekta Kopan'ın kaleme aldığı, Serdar Biliş'in yönetmenliğini üstlendiği ve Sevinç Erbulak'ın anlatıcılığı ile renklenecek Orman Lokantası, çocuklara eğlenceli bir gün yaşatacak. Orman Lokantası oyununun müziklerini Çiğdem Erken, kostümlerini Tomris Kuzu, koreografisini Tuğçe Tuna, sahne ve dekor tasarımını ise Cem Yılmazer yaptı.
Cem Yılmazer - 19.10.2018
Şevval Sam "Müzeyyen Müzikali" ile Bursalılarla Buluştu
Kültür Park Açıkhava Tiyatrosu'nda sahnelenen müzikalin yönetmenliğini Engin Alkan üstlenirken, sahne dekor tasarımını Cem Yılmazer tasarladı.
Cem Yılmazer - 17.07.2018
Müzeyyen Senar'ın 100. Yaşı Harbiye'de Kutlandı
Figen Şakacı'nın yazdığı, Engin Alkan'ın yönettiği, Fahrettin Yarkın'ın sanat direktörlüğünü, Cem Yılmazer'in sahne dekor tasarımını ve Esra Başıbüyük'ün kostüm tasarımını yaptığı 'Müzeyyen' müzikalinde Şevval Sam'a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışan usta müzisyenler; Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar eşlik etti.
Cem Yılmazer - 16.07.2018
Müzeyyen Senar Yaş Gününde Harbiye'de Anıldı
Müzikalin sahne dekor tasarımında Cem Yılmazer'in, kostüm tasarımında ise Esra Başıbüyük'ün imzası bulunuyor.
Cem Yılmazer - 03.05.2018
Kürk Mantolu Madonna", Red'in Katkılarıyla Berlin'de
Yapımcılığını Tuba Ünsal ile Nisan Ceren Göknel'in To Be House of Production ismiyle üstlendiği oyunda, veda şarkısı Sezen Aksu, sahne ve ışık tasarımı Cem Yılmazer, Maria Puder otoportresi ise Ahmet Güneştekin imzası taşıyor.
Cem Yılmazer - 02.05.2018
Kötülüğün Döngüsü" Süreyya Operası'nda Yeniden Sahnelenecek
Eserin dekor tasarımında Efter Tunç, kostüm tasarımında Ayşegül Alev, ışık tasarımında ise Cem Yılmazer'in imzası bulunuyor.
Cem Yılmazer - 28.04.2018
İş Sanat'ta Mucitlerin Maceralı Dünyasına Yolculuk!
Renkli kostümlerini Tomris Kuzu'nun, ışık ve sahne tasarımını Cem Yılmazer'in yaptığı oyunda sevilen oyuncular Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu canlandırmalarıyla kahkaha dolu anlar yaşatıyor.
Cem Yılmazer - 17.04.2018
Mucitlerin Maceralı Dünyasına Yolculuk
Renkli kostümlerini Tomris Kuzu'nun, ışık ve sahne tasarımını Cem Yılmazer'in yaptığı oyunda sevilen oyuncular Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu canlandırmalarıyla kahkaha dolu anlar yaşatıyor.
Cem Yılmazer - 06.04.2018
Müzeyyen Müzikali Yoğun İstek Üzerine Yeniden İstanbul'da
84 yıllık sanat hayatına pek çok unutulmaz eser sığdıran değerli sanatçının hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gösterinin metni önemli edebiyatçılarımızdan Figen Şakacı'nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan'ın imzasını taşıyor. Müzeyyen projesinde Şevval Sam'a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışmış olan Serdar Kaşıkçılar, İsmail Topyanak, Mustafa Taşpınarlı, Sezgin Sezer ve Fahrettin Yanar eşlik ediyor. Müzikalin müzik direktörlüğünü de Fahrettin Yarkın üstleniyor. Binbir emekle hazırlanan projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yapıyor.
Cem Yılmazer - 20.03.2018
'Müzeyyen' Efsanesi Bursa'da
Bursa doğumlu sanatçı Müzeyyen Senar'ın Bursa'dan İstanbul'a gelişi, Atatürk'ün önünde ilk kez şarkı söyleyişi gibi önemli anılarının sahnelendiği müzikal, yaklaşık 2 saat sürdü. Temsilde sanatçının anneliği, aşkları, hüzünleri ve mutluluklarına dair kesitler de seyirciyle paylaşıldı. Figen Şakacı'nın yazdığı, Engin Alkan'ın yönettiği müzikalde, Fahrettin Yarkın müzik direktörlüğüne, Cem Yılmazer sahne dekor tasarımına ve Esra Başıbüyük de kostüm tasarımına imzalarını attı.
Cem Yılmazer - 07.03.2018
Müzeyyen" Müzikali İstanbul'da Yeniden Sahnelenecek
Projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yaptı.
Cem Yılmazer - 27.02.2018
Kült Eser "Kürk Mantolu Madonna" İçin Koku Tasarımı
Uyarlayan ve Yöneten: Engin Alkan Yapımcı: Tuba Ünsal - Nisan Ceren Göknel I To Be House of Production Oyuncular: Menderes Samancılar, Tuba Ünsal, Alper Saldıran, Sercan Badur
 Müzik: Sezen Aksu
 Sahne ve Işık Tasarımı: Cem Yılmazer Oyundaki Maria Puder otoportresinde ise önemli çağdaş ressamlardan Ahmet Güneştekin imzası yer alıyor.
Cem Yılmazer - 19.02.2018
BB:"Küründen Kabare" Bursa Seyircisi İle Buluşuyor! 
"Küründen Kabare" ile herkesi şaşırtan, duygulandıran, güldüren ama en çok kendini sorgulatan Seyhan Arman, "Ben gerçeğin ta kendisiyim." dediği "Serpil" karakteri için şunları söyledi: "Küründen Kabare'de bir zamanlar haber bültenlerinde dehşet saçarken gördüğünüz, o çok eğlendiğiniz mekandaki şen şakrak solistliğinden bildiğiniz, yoldan geçerken çaktırmadan süzdüğünüz, cinayet haberlerinde ne de sık rastladığınız… ama transseksüellikle ilgili ne kadar fikriniz, olumlu ya da olumsuz ne kadar önyargınız olursa olsun aslında daha önce hiç tanışmadığınız Serpil'le tanışacaksınız. Küründen Kabare, bu toplumda bir transseksüel olarak yaşamanın hikayesini içerden bir bakışla anlatıyor." Melisa İclal Yamanarda'nın yönettiği, sinema ve tiyatro oyuncusu Seyhan Arman'ın kendi yazıp oynadığı, çok ses getiren tek kişilik tiyatro oyunu "Küründen Kabare''nin dramaturgluğunu Sinem Özlek, oyunun dekor ve kostüm tasarımını Aslı Ersüzer ve ışık tasarımını ise Cem Yılmazer yapıyor.
Cem Yılmazer - 07.02.2018
'Kürklü Venüs' Artı Sahne Mecidiyeköy'de Gala Yapıyor
Çarpıcı bir eser Leopold von Sacher-Masoch'un mazohist edebiyatın kilometre taşı diye adlandıracağımız "Kürklü Venüs" romanını, tiyatro yazarı ve yönetmeni David Ives tiyatroya uyarladı ve Yolcu Tiyatro bu çarpıcı eseri sahnelere taşıdı. Şafak Özen'in çevirdiği ve dramaturjisini yaptığı Kürklü Venüs'ün yönetmenliğini Ersin Umut Güler yapıyor. Pervin Bağdat ve Ersin Umut Güler'in oynadığı oyunun dekor-Işık tasarımı Cem Yılmazer'e, kostüm tasarımı Özlem Kaya'ya, ses-efekt tasarımı ve oyunun müzikleri Tufan Dağtekin'e ait.
Cem Yılmazer - 04.02.2018
Kürk Mantolu Madonna" Red'le Ankara'da
"Veda" şarkısı söz ve müziğinin Sezen Aksu'ya ait olduğu oyunun, sahne ve ışık tasarımını Cem Yılmazer üstlenirken, oyundaki Maria Puder otoportresinde ise çağdaş ressamlardan Ahmet Güneştekin imzası yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cem Yılmazer Haberleri | Cem Yılmazer Kimdir - Haberler - Cem Yılmazer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Yılmazer kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehir Tiyatroları, 1,5 yıl sonra perde diyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 14:36:30. #1.16#

title