Cem Yılmaz, Yeni Filmi 'Pek Yakında'nın Fragmanını Twitter'da Paylaştı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Cem Yılmaz, Yeni Filmi 'Pek Yakında'nın Fragmanını Twitter'da Paylaştı

Haberler.Com - Haberler | Magazin
Cem Yılmaz, Yeni Filmi 'Pek Yakında'nın Fragmanını Twitter'da Paylaştı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Pek Yakında'nın ilk fragmanını Twitter hasabından paylaştı.

Haberi Kaydet

Cem Yılmaz yeni filminin ismini, oyuncularını ve bazı bir kaç bilgiyi twitter üzerinden paylaştı. Cem Yılmaz, ünlü yönetmen Yavuz Turgul'ın 'Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni' adlı filminden 'ilham aldığını' söylediği filmin, yönetmeni ve başrol oyuncusu olduğu Hokkabaz'dan daha komik olacağını ifade etti.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu'nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik etti.

Haberler.Com - Magazin Haberleri
Yorumlar (9)
Dogru:Komedyen guldururken ayni zaanda dusundurendir.Cem yilmaz bunu yapiyor.Sahansa sacma sapan igrenclik uzreine kurmus komedyenligi.Tabi buna komedyenlik denirse!
Bayram Bozoğlubay-ram-54@hotmail.com:TÜRK MİLLETİ NAH ZEKİDİR diyen kişi zeka seviyen yaptığın yorumdan belli,millet yaratıcılık değil espri bekliyor haklı olarak...
Türk Milleti Nah Zekidir:Fragman bu zamana kadar yapılmış en yaratıcı yerli fragmanlardan bir tanesi; ama ne yazık ki bizim toplumun zeka seviyesi düşük olduğundan fragmanı anlayamıyorlar. Cem Yılmaz n''apsın yani :D Tebrikler!
500
title