Cem Yılmaz'dan ilginç çıkış: Memlekette kötülük yapanlar; ben, Tarkan ve Athena Gökhan
Haberler » Magazin » Cem Yılmaz'dan ilginç çıkış: Memlekette kötülük yapanlar; ben, Tarkan ve Athena Gökhan - Magazin

Cem Yılmaz'dan ilginç çıkış: Memlekette kötülük yapanlar; ben, Tarkan ve Athena Gökhan

Geçtiğimiz hafta İbrahim Selim'in programına katılan Cem Yılmaz, "Anladığım kadarıyla memlekette kötülük yapan 3 kişi var; ben, Tarkan ve Athena Gökhan" dedi. Yılmaz'ın bu sözleri kısa sürede gündem olurken ilk cevap Gökhan Özoğuz'dan geldi.

Cem Yılmaz'dan ilginç çıkış: Memlekette kötülük yapanlar; ben, Tarkan ve Athena Gökhan

Ünlü komedyen , oyuncu 'in sunuculuğunu yaptığı programa konuk oldu. Samimi itiraflarıyla gündeme gelen Yılmaz, yaptığı bir tespitle sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin arasına girdi.

"BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ YAPAN BEN, VE GÖKHAN"

Kendisine yöneltilen sorulara büyük bir içtenlikle yanıt veren Cem Yılmaz, aynı zamanda program vesilesiyle kendisini rahatsız eden bazı konulara da açıklık getirdi. Sosyal medya hesabı üzerinden gündeme dair paylaşımlarda bulunan ve bu paylaşımları üzerinden kimi zaman hak etmediği eleştirilere maruz kalan Cem Yılmaz, programda bu konuya değindi ve yapılan eleştirilerin ne kadar haksız olduğunu yaptığı bir espri üzerinden gösterdi. Yılmaz, gündeme dair göndermeleriyle öne çıkan Tarkan ve Gökhan'ı hatırlatarak: "Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan" dedi.

GÖKHAN'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Cem Yılmaz, yaptığı bu tespitle kısa sürede Twitter'da gündem oldu. Ünlü komedyenin kendisi hakkındaki sözlerini duyan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz ise "Ya mükemmel, Cem Yılmaz'a bak 100 yılda bir gelenlerden diyorum" yorumunu yaptı.


Haber Videosu

: Cem Yılmaz'dan ilginç çıkış: Memlekette kötülük yapanlar; ben, Tarkan ve Athena Gökhan
HABER YORUMLARI (85)

 • NEVA:
  Şahan da var. Hem zenginsiniz hem de sosyalist, eşitlikçi filan takılmaya çalışıyorsunuz. Herşeyi devletten bekleyip elinizi taşın altına sokmuyorsunuz. Bu ülkenin en büyük sorunu gelir adaletsizligi. Devlet bunu vergilerle , trafik cezalarıyla esitlemeye çalışınca sesiniz daha çok çıkıyor. Bir ara kira yardımı diye birşey vardı mesela. Böyle birsey yapılsın demiyorsunuz da devlet söyle devlet böyle diyorsunuz. Asgari ücretliyle sizin aranızdaki uçurumu nasıl azaltalım , önerilerinizi alalım.
 • DSFSDF:
  bu memleket ne çektiyse sizin gibi koca kafalıların insanları küçük görüp kendilerini akıllı zannetmesinden çekti
 • MERT:
  Bu kadar gülünecek ne var, zorla gülüyorsunuz. Vatana millete hayırlı bir şeyler yapında sizi onunla ansınlar. Dalga geçmek ve değersizleştirmek sizin kimliğiniz oluyor.
 • ADINIZI YAZIN:
  kesinlikle haklısın cem yılmaz, kötülük yapan ve yapacak olanlara da öncülük ediyorsunuz. . . hiçbir zaman ülke menfaati için değilde kendi menfaatiniz için girişimlerde bulundunuz. . .
Tüm 85 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler