Cem Yılmaz, "Satanist çetenin esirisin" diyen takipçisine espri yaparak cevap verdi

Cem Yılmaz, "Satanist çetenin esirisin" diyen takipçisine espri yaparak cevap verdi

24.10.2019 15:02 | Son Güncelleme: 24.10.2019 15:12

Komedyen Cem Yılmaz, kendisine satanist bir çete üyesi olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcısına kendi üslubuyla cevap vererek "İşte büyük resmi gören bir tatlişko" dedi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, 2 Arada ve Kaçamak'tan oluşan Karakomik Filmler ile izleyici karşısına çıkan Cem Yılmazsatanist çete üyesinin esiri olduğunu söyledi. Komedyen ise sosyal medya kullanıcısı kendi üslubuyla cevap verdi.

"ÇETENİN ESİRİ"

Cem yılmaz'ın 18 Ekim'de vizyona giren filmi, sosyal medya kullanıcıları tarafından boykot edildi. Binlerce kişi Twitter'da 'cemyılmazfilminegitmiyorum' etiketi altında komedyene tepki gösterdi. Yılmaz'a gelen en ilginç tepki ise "Bizzat şeytan ve paraya tapan satanist bir çetenin esiri" oldu.

"İŞTE BÜYÜK RESMİ GÖREN TATLİŞKO"

Gelen yorumu gören Cem Yılmaz ise ters bir cevap vermek yerine şunları söyledi: "Bazen büyük resmi görmek için geriye açılırsın ve bir bakmışsın resimden çıkmışsın. İşte büyük resmi gören bir tatlişko. Satanist çete! Bu ay param yatmadı, neler oluyor? Son bir ay içinde bağlı olmadığım örgüt, çete, dış mihrak bırakmadılar :) Küçük adamın büyük resmi görme merakı bu çağın en faydasız hastalığı bence. Mihrakım diyerek sana yüz vurdum, gönlünün dalında bir yuva kurdum. Baronlar espri verin!"

Cem Yılmaz, 'Satanist çetenin esirisin' diyen takipçisine espri yaparak cevap verdi
Haber Yorumları (23)
SVD ÇL: bu yorumcular gibi çok var elalem için takıyorlar. laf açıldığında konuşuyoruz ama elalemi takmıyoruz.
İLBER ORTAYLİ: Senaryosunu kendi yazdigi ve yönettigi filmleri begenmiyorum. Bence bu isten anlamiyor.
İZDİVACTAN HANİFE: ilber otrtaylı ile evlenmem
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title